Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 25-05-2011 20:50

Ja pierdolę <hahaha> .
Najpierw spodziewasz się, że Berba odejdzie, teraz że Nani. Jeden ma najwięcej goli, a drugi asyst. Zapewne Fergie planuje ich z tego powodu sprzedać. Na pewno do Juventusu, w końcu Nani marzy o tym, żeby przejść do klubu, który ma słabszych zawodników, mniej kasy i ogólnie wszystko co mu pozostało to przebrzmiała chwała. Nie mówiąc już o kuszącej perspektywie jaką jest brak gry w Champions League. :kox:


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mucha - 25-05-2011 21:00

Jaroldz, czy ty znasz jakieś inne serwisy z newsami oprócz News of the World i The Sun?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 25-05-2011 21:09

Korzystam z innych serwisów niż podane przez Ciebie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 26-05-2011 13:10

Cytat:Atletico Madrid goalkeeper David de Gea has reportedly denied that he has agreed to sign for Manchester United - and said that he could yet pen a new contract with his current club.
link link


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 26-05-2011 13:16

Pewnie Edwin podpisał 3-letni kontrakt i kazali mu się gonić.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - kojot - 26-05-2011 15:03

Cytat:Jeden z głównych celów transferowych (Sneijder) Sir Alexa Fergusona zapytany w wywiadzie dla Corriere dello Sport czy odejdzie z Mediolanu oświadczył krótko:

”Następny sezon? Zostaje tutaj.”

To było raczej pewne.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 26-05-2011 15:22

Skoro Sneijder odmówił, to może jednak Modrić :?: Lepszego kandydata od Chorwata chyba nie uda nam się wyrwać w tym okienku.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Sirius - 26-05-2011 15:42

Modrić to jak dla mnie najlepsze rozwiązanie. Klasa wyżej od Younga i i bardziej pasuje mi do United niż Sneijder. Patrząc jednak na politykę Tottenhamu to transfer wydaje się pozostawać w sferze marzeń- klub ma ambicje a nawet jeśli zgodzi się na rozmowy to cena będzie zaporowa. Na plus dla nas to, że Totki nie grają w LM.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 26-05-2011 15:50

Tottenham będzie potrzebował kasy. Nie dostanie jej za transmisje meczów w Champions League, bo w niej nie gra. Odpowiednio spadnie kasa z matchday, bo nie będą już gości Milanu czy Realu. Muszą kogoś sprzedać. Carrick i Berba też mieli być nie na sprzedaż, ale w obecnej sytuacji prawdopodobnie będą musieli kogoś wypuścić. Łaskawie pozwalam im zachować Bale`a.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 26-05-2011 15:54

Sirius napisał(a):Modrić to jak dla mnie najlepsze rozwiązanie. Klasa wyżej od Younga...
Co ma jeden do drugiego?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 26-05-2011 15:57

Dlaczego nie możemy mieć obu?Smile


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - pusty - 26-05-2011 17:22

jak dla mnie wymarzony transfer to snejder na srodku pomocy, ale watpie zeby bylo to mozliwe mysle ze bardziej osiagalny jest luka modric bo carrick kompletnie sie nie sprawdza, no i przydalby sie nastepca edwina a bedzie o to bardzo trudno


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lukas - 26-05-2011 17:25

pusty napisał(a):bo carrick kompletnie sie nie sprawdza,

brak słów do takich komentarzy.
chociaż patrząc na nick to można się czegoś takiego spodziewać
Chyba nie oglądałeś meczów United z udziałem Carricka w tym sezonie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 26-05-2011 17:33

Tu już nie chodzi tylko o to, czy oglądał, czy nie. Brak podstawowej wiedzy na temat roli poszczególnych piłkarzy na boisku.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 26-05-2011 17:38

Dobrze, że Edwin odchodzi. W czasie całego pobytu na Old Trafford nie zdołał strzelić ani jednego gola. W czasach futbolu totalnego nie stać nas na zawodników gwarantujących wieczną posuchę jeśli chodzi o bramki.