Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - rav10 - 29-05-2011 19:28

Park nieraz sam rozstrzygał mecze z Arsenalem i Chelsea. Nigdy nie narzeka na pozycje w zespole. Jak wchodzi daje z siebie wszystko. Zarabia nam miliony w Azji. Cudo Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - PiotroV - 29-05-2011 19:31

Foster napisał(a):
PiotroV napisał(a):Smalling rzeczywiście pokazywał się w tym sezonie z najlepszej strony, ale Evans mi mało mówiąc nie zaimponował... Głupio gra np. z Boltonem głupia czerwona kartka, umiejętnościami też nie zachwyca. Boję się jak go widzę w składzie.
Śmieszne jest to jak szybko ludzie zapominają o dobrych meczach, a o tych zły pamiętają do końca kariery... widzę, że się już panu zapomniało jak rok temu cieszyło się z niemal każdego świetnego występu Evansa.
To prawda, ale to było, no rok temu. Teraz jest teraz, więc teraz się go obawiam... Napisałem, że mi nie zaimponował, przytaczając ostatnie mecze, więc mnie nie oskarżaj, że czegoś nie pamiętam Wink

Wyrzucić Parka? Nawet jak jest za słaby na taką Barcelone, to za to jest świetny na taki Arsenal, czy Chelsea chociażby, więc powinien zostać Wink Już prędzej obawy o bycie w MU powinien mieć Carrick niż Park.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - rav10 - 29-05-2011 19:33

Do Carricka też się nie ma o co przyczepić... Ze swoich zadań się wywiązuje zajebiście.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - PiotroV - 29-05-2011 20:05

rav10 napisał(a):Do Carricka też się nie ma o co przyczepić... Ze swoich zadań się wywiązuje zajebiście.
No tak, ale wspomniałem go, bo też ktoś mówił, że może odejść.

Tak w zasadzie to ja nie wiem kto miałby odejść (pomijając emerytury) z MU.
Może Brown bo pewnie mu się nie podoba ciągłe siedzenie, a tak to nie wiem Tongue


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 29-05-2011 20:13

Carrick jest po prostu jednym z tych graczy, co wiecznie odchodzą z zespołu. Głównie dlatego, że większość nie rozumie z piłki więcej poza tym, że dobry zawodnik, to ten co strzela bramki.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - PiotroV - 29-05-2011 20:14

panopticum napisał(a):Carrick jest po prostu jednym z tych graczy, co wiecznie odchodzą z zespołu. Głównie dlatego, że większość nie rozumie z piłki więcej poza tym, że dobrze jak napastnik strzela bramki.
Co jest dobrym wytłumaczeniem na podnietę związaną z Messim Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Rafcio - 29-05-2011 21:23

PiotroV napisał(a):Co jest dobrym wytłumaczeniem na podnietę związaną z Messim

Możesz rozwinąc?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - brayoz - 29-05-2011 21:43

Ja również jak kilku poprzedników z chęcią widziałbym Hazarda w naszych szeregach. Do tego myślę, że opcja sprowadzenia Sneijdera z Interu też miałaby więcej plusów aniżeli złych stron. Mam nadzieję, że transfer bramkarza nie będzie jedynym ruchem SAF'a, bo po wczorajszym dniu widać, że na Europę trzeba zmian.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 29-05-2011 21:45

Wczoraj było widać wielką dziurą w środku pola i nawet Scholes w swojej najlepszej formie by nam nie pomógł tego wygrać, bo ewidentnie brakowało tam jeszcze jednego człowieka.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 29-05-2011 21:50

Ta. A tak przy okazji wychowankowie jebcie się. Przegraliśmy z Barceloną i trzeba kupić wszystkich wszędzie.

brayoz napisał(a):Ja również jak kilku poprzedników z chęcią widziałbym Hazarda w naszych szeregach.

Człeń jest chyba skrzydłowym czyli nagina tam gdzie Park, Nani i Valencia, tam gdzie zapewne będzie też Young pomykał a może nawet i Clev. Ale co tam Edena trzeba, jak ktoś nie zna z boiska to z FMa na bank, dobre staty ma.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 29-05-2011 22:01

Hazard ma świetne nazwisko, popieram.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - brayoz - 29-05-2011 23:30

Och kurwa, wielkie pany najmądrzejsze. Pewnie staty z FMa zdobyły mu tytuł najlepszego gracza Ligue 1?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 30-05-2011 00:05

Myślisz, że akurat to najważniejsze czy może jednak trzeźwe spojrzenie na to jakich i ilu mamy skrzydłowych. Gdzie Ty widzisz jeszcze miejsce dla Hazarda?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaceks_21 - 30-05-2011 00:16

Dostaliśmy po dupie, i nagle lud się bierze za transfery... pomyślmy trochę.

Skrzydłowych w ogóle nam nie potrzeba, bo kiego chuja? Ja bym skupił się na środku pomocy, konkretnie na rozegraniu, bo tutaj wypadamy przeciętnie. Jest Scholes, który mam nadzieję na początku sezonu będzie niszczył jak w poprzednim roku. Giggs, grać przez cały sezon na pewno nie będzie. Anderson, strasznie chimeryczny, zobaczymy co z niego będzie. Oczywiście mam nadzieję, że kontuzje będą go omijały. Ja jednak za brazylijczykiem jako piłkarzem nie przepadam, wierzę w niego(jak w każdego gracza United), ale gość potrafi irytować i czasami grać po prostu słabiutko. Ale z drugiej strony... sam nie wiem kogobyśmy mieli zatrudnić. Sneijder i Modrić, to chyba najciekawsze nazwiska. Tylko, że ich pozyskanie graniczy niemalże z cudem. Chciałbym właśnie w naszym zespole gościa, który od razu pociągnąłby naszą grę. O defensywną część środka się nie martwię. Carrick miał dobry sezon, Fletcher w formie jest nie do zajebania, a jak coś jest Darron, może zagrać także O'shea.

Golkiper, jakiś rozgrywający i jestem happy. Nikogo innego nie trzeba.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 30-05-2011 11:29

daniel napisał(a):Ta. A tak przy okazji wychowankowie jebcie się. Przegraliśmy z Barceloną i trzeba kupić wszystkich wszędzie.

brayoz napisał(a):Ja również jak kilku poprzedników z chęcią widziałbym Hazarda w naszych szeregach.

Człeń jest chyba skrzydłowym czyli nagina tam gdzie Park, Nani i Valencia, tam gdzie zapewne będzie też Young pomykał a może nawet i Clev. Ale co tam Edena trzeba, jak ktoś nie zna z boiska to z FMa na bank, dobre staty ma.

Hazard także świetnie gra na środku i potrafi posłać idealne prostopadłe piłki do napastnika, co było chociażby widać w jednej z ostatnich kolejek Ligue 1.