Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - maju - 29-06-2008 17:41

Tomassen

W jego przypadku. jego talent wybuchł w wieku 27 lat. Trochę za późno nie? gdyby wybuchł w wieku 24 (najpóźniej) lat, to co innego. Jednak facet ma 27 i nic i nikt tego nie zmieni. Kiedy objawia się piłkarza talent nie zawsze w następnym sezonie potrafi grać tak dobrze. I co? wydamy na niego 20 milionów po to, żeby za rok (28 lat) martwić się o to czy zagra dobry sezon? Nie chcę go...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 30-06-2008 12:18

Cytat: Fergie 'I wouldn't expect to sign more than one player'
According to the ticker on SkySports.

Also said we are looking at 'one or two things' and 'tend to look at young players'
za redcafe.net

Chciałoby się powiedzieć "YES, YES, YES!".


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - woozi - 30-06-2008 13:43

A mógłbyś to przetłumaczyć? :oops:
//http://www.infobot.pl/r/zG6 Tutaj masz tego newsa w bardziej rozbudowanej wersji.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Tomek91 - 01-07-2008 08:40

Skoro Ferguson twierdzi, że kupi tylko jednego gracza to trzeba już teraz podjąć decyzję, na którą pozycję sprowadzamy gracza (wiadomo, że potencjalnie szukamy napastnika lub prawego obrońcy). Poza tym należy skupić się na jednym zawodniku, a nie rozdrabniać się na kilku.

Obrońce wolałbym odpuścić, bo jednak ciężko bd teraz sprowadzić kogoś o klasę lepszego od Browna, poza tym wierzę, że Neville bd harował na treningach, żeby odbudować formę.

Atak, wielu kandydatów, ale moim faworytem jest Berbatov, bo wydaję mi się, że Fergusonowi zależy najbardziej właśnie na nim, poza tym Tottenham powoli chyba przygotowuje się na jego sprzedaż sprowadzając nowych graczy.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Rudii - 01-07-2008 12:04

Cytat:Skoro Ferguson twierdzi, że kupi tylko jednego gracza to trzeba już teraz podjąć decyzję, na którą pozycję sprowadzamy gracza (wiadomo, że potencjalnie szukamy napastnika lub prawego obrońcy). Poza tym należy skupić się na jednym zawodniku, a nie rozdrabniać się na kilku.

Wydaję mi się, że Ferguson kupi napastnika. Z tego co zauważyłem Szkot jest zadowolony z Browna. Poza tym sam fakt, że przedłużono z nim kontrakt o czymś świadczy. Dając tak wysoką podwyżke działacze Man Utd na pewno liczą na świetną gre Wesa. Co do Nevilla. Możemy spekulować czy wróci do wysokiej formy czy nie, ale nic nie wiemy. Jego dyspozycja jest dla nas wielkim znakiem zapytania. Tylko Ferguson i jego sztab wiedzą co można teraz po nim oczekiwać.

Cytat:moim faworytem jest Berbatov

A moim nie. Ferguson mówił, że będzie szukał młodszych zawodników. No chyba, że nie dotrzyma słowa. Tak już pare razy było. Szkot lubi sprawiać nam miłe niespodzianki.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - elmaggico - 05-07-2008 10:17

Ferguson mówił o max dwóch transferach i bardzo dobrze, bo moim zdaniem nie ma co kupować więcej zawodników, skład mamy już kompletny , no poza oczywiście atakiem i można się (zresztą słusznie) upierać przy Brownie jako prawym obrońcy..

Ja bardzo licze na transfer Berbatova , a to dlatego, żeby się nie powtórzyła sytuacja sprzed roku, gdzie praktycznie graliśmy tylko Tevezem i Rooneyem.
Musi być conajmniej 3 napastników , którzy dają gwarancję , że będą gotowi do gry przez większość sezonu, Saha takowej nie daje i teraz albo się z nim pożegnamy, co chyba będzie najlepszym rozwiązaniem, albo będzie przez cały sezon zajmował miejsce u naszych lekarzy i masażystów..


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Nanius:) - 05-07-2008 11:59

Według mnie ManUtd w tym sezonie nie będzie kupował zawodników za ogromne kwoty.Zresztączytałem coś na temat Glazerow że nie chcą wydawać ogromnych pieniędzy w tym sezonie. Sytuacja może zmienić się jeżeli Cris by odszedł w co teraz już szczerze wątpię. Jednak jeżeli moglibyśmy kogoś kupić to ja byłem jestem i będę za Arshavinem. Mimo że nie oglądałem wielu jego meczów to jednak lubię statystyki i z nich wynika że jest to piłkarz który może grać na najwyższym poziomie przez cały sezon. A na jakimś forum pisali że jakiś klub dał ofertę 12milionow EURO i zenit PODOBNO ma rozpatrzyć za i przeciw więc transfer ten nie byłby aż tak kosztowny.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - sebos_krk - 05-07-2008 12:18

Nanius:) napisał(a):Jednak jeżeli moglibyśmy kogoś kupić to ja byłem jestem i będę za Arshavinem. Mimo że nie oglądałem wielu jego meczów to jednak lubię statystyki i z nich wynika że jest to piłkarz który może grać na najwyższym poziomie przez cały sezon.
Ja tylko mam nadzieję, że Ferguson nie siedzi całymi dniami i nie przegląda actim statsów czy tam innych statystyk dla ligi rosyjskiej, euro itp sugerując się nimi przy transferach.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Olle - 05-07-2008 19:19

Nanius:) napisał(a):Jednak jeżeli moglibyśmy kogoś kupić to ja byłem jestem i będę za Arshavinem. Mimo że nie oglądałem wielu jego meczów to jednak lubię statystyki i z nich wynika że jest to piłkarz który może grać na najwyższym poziomie przez cały sezon. A na jakimś forum pisali że jakiś klub dał ofertę 12milionow EURO i zenit PODOBNO ma rozpatrzyć za i przeciw więc transfer ten nie byłby aż tak kosztowny.
Daily Express podaje, ze Zenit zazyczyl sobie za Arszawina od Barcelony lub Chelsea 20 milionow FUNTOW :lol:
Nie tylko trzeba by na niego wyrzucic kupe kasy, ale i jeszcze tyle samo dac kontraktu, bo Gazprom pilkarzom Zenitu na wyplaty rubli nie zaluje. Ryzykowny interes.

Berbatov jest w tym samym wieku, kosztowalby troche wiecej, ale przynajmniej wiadomo czego sie po nim spodziewac.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - CyberMU - 08-07-2008 18:32

Jeżeli Cris by odszedł z Old Trafford to ja bym chciał zobaczyć w składzie Red Devils Francka Ribery.Ten gość jest rozwalający. Big Grin .Pierwszy sezon w Bayernie i już zdobył mistrza,a media piszą iż to głównie jego zasługa.Wiem ze ten transfer jest raczej nie możliwy ale to taka moja myśl może mrzonka :evil: :twisted:


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - paolo - 10-07-2008 19:09

mufc.pl napisał(a):Brazylijscy bliźniacy - Fabio i Rafael da Silva sfinalizowali swe kontrakty z Manchesterem United. Obaj są naturalnymi obrońcami. Fabio gra na lewej stronie, zaś Rafael na prawej. Brazylijczycy zostali zakupieni przez „Czerwone Diabły” już w lutym 2007 roku, jednak dopiero teraz mogą dołączyć do mistrza Anglii.

Zaledwie w środę skończyli oni 18 lat, a według przepisów FIFA zawodnik może podpisać profesjonalny kontrakt dopiero, gdy będzie pełnoletni. Rafael i Fabio reprezentują Brazylię w drużynie do lat 17, a cały ostatni sezon spędzili w Fluminense. Teraz jednak, wraz z całą rodziną, przeniosą się do Manchesteru.

SAF wiedział co robi, sięgając właśnie po tę dwójkę. Może rozwiązany został już problem z obsadzeniem prawej strony, a także z naturalnym zastępcą Patrice’a Evry. Choć jednak wątpliwe jest to, że już w nadchodzącym sezonie będzie stawiał na ten duet.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lukas - 10-07-2008 19:47

paolo napisał(a):
mufc.pl napisał(a):Brazylijscy bliźniacy - Fabio i Rafael da Silva sfinalizowali swe kontrakty z Manchesterem United. Obaj są naturalnymi obrońcami. Fabio gra na lewej stronie, zaś Rafael na prawej. Brazylijczycy zostali zakupieni przez „Czerwone Diabły” już w lutym 2007 roku, jednak dopiero teraz mogą dołączyć do mistrza Anglii.

Zaledwie w środę skończyli oni 18 lat, a według przepisów FIFA zawodnik może podpisać profesjonalny kontrakt dopiero, gdy będzie pełnoletni. Rafael i Fabio reprezentują Brazylię w drużynie do lat 17, a cały ostatni sezon spędzili w Fluminense. Teraz jednak, wraz z całą rodziną, przeniosą się do Manchesteru.

SAF wiedział co robi, sięgając właśnie po tę dwójkę. Może rozwiązany został już problem z obsadzeniem prawej strony, a także z naturalnym zastępcą Patrice’a Evry. Choć jednak wątpliwe jest to, że już w nadchodzącym sezonie będzie stawiał na ten duet.
Na razie pewnie zasmakują gry co najwyżej w rezerwach. Prędzej zobaczymy młodego Simpsona niż jednego z tych bliźniaków. Chłopaki są jeszcze bardzo młodzi i mają sporo nauki przed sobą. Wydaje mi się, że dopiero za 2,3 lata mogą pukać do drzwi pierwszego składu klubu z Old Trafford.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 10-07-2008 20:34

To jest zakup na przyszłość. Oni mają dopiero 18 lat więc mają przed sobą jeszcze całą karierę. Fajnie że znów w drużynie mamy braci Smile Mam nadzieję iż będą tak jak Nevillo'wie Smile

Teraz muszą się zaaklimatyzować. Później tak jak napisał Lukas pograją sobie w rezerwach, no i może dostaną szanse w Carling Cup... myślę że SAF będzie również chciał aby potrenowali troszkę z pierwszym składem.

Prawy i lewy obrońca, czyli będziemy mieli jakby co za rok czy dwa kim zastąpić Evre no i mamy kogoś na prawą stronę.

Zobaczymy co z nimi będzie, Ferguson ich chwalił więc muszą coś umieć Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - rimas - 10-07-2008 20:55

Bardzo dobrze że ich kupiliśmy ale jednak myślę że trzeba też rozejrzeć się za Brytyjczykami i skupić się na Richards'ie czy też McGeady'im który naprawdę gra świetnie, chociaż wiem że liga Szkocka nie jest najlepsza ale można było by sprawdzić tego piłkarza bo naprawdę talent ma wielki


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lukas - 10-07-2008 20:58

Wiesz, Ferguson już różnych chwalił: Djemba-Djemba miał być podobno takim drugim Vieirą ;-) Ale osobiście uważam, że możemy mieć z nich pożytek, o ile będą ciężko pracować i zaaklimatyzują się na Wyspach.
P.S. Ja rozumiem, że na forum jest kilka podobnych nicków, ale jakbyś tak nie mylił mnie z Lucasem to byłbym wdzięczny :-)