Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - brayoz - 30-05-2011 11:53

Dokładnie, Hazard sprawdza się również na środku, ponadto Younga nie mamy póki co, a temat brzmi "przydałby się", co pozwala na DOWOLNE propozycje. Ponadto pojawiają się plotki, że Nani nas opuści, a w takim przypadku zostaje nam tylko Valencia jako prawdziwy skrzydłowy, bo Park to jest taka mieszanka wszystkich pozycji w pomocy Wink.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 30-05-2011 11:56

Problem jest taki, że zarówno Hazard jak i Young, gdy grywają w środku pola, grają coś na wzór cofniętego napastnika. Także chcąc ich wystawiać w pierwszym składzie, musielibyśmy zrezygnować z Chicharito, a tego może chcieć tylko największy idiota.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 30-05-2011 12:02

Jaroldz napisał(a):Hazard także świetnie gra na środku i potrafi posłać idealne prostopadłe piłki do napastnika, co było chociażby widać w jednej z ostatnich kolejek Ligue 1.

Ja rozumiem, że SAF lubi graczy uniwersalnych ale jednak wolałbym żeby na środek zakupić kogoś kto w chuj ogrania ocb w tej strefie boiska, a nie kogoś kto 'może' zagrać na środku. Ewentualny zakup Younga to moim zdaniem przede wszystkim kolejna (po Nanim i Parku) opcja na lewe skrzydło. Po co więc (pomimo, ze świetny) Hazard? Clev też może i w środku i na skrzydle, jest wychowankiem, jest Angolem, jest młody i ambitny i ja bym właśnie postawił na niego.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - matys - 30-05-2011 12:06

Jaceks_21 napisał(a):Skrzydłowych w ogóle nam nie potrzeba, bo kiego chuja?
Bo może czas przestać rzeźbić w gównie?
Jaceks_21 napisał(a):Carrick miał dobry sezon, Fletcher w formie jest nie do zajebania, a jak coś jest Darron, może zagrać także O'shea.
I tak już, który to, 4 sezon będzie? Ten jak jest w formie, to klasa światowa, ten jak się tylko wyleczy, to rozpierdoli system, a ten jak się nauczy podawać, strzelać i za pińć lat ustabilizuje formę, to ło kurwa, nowy Scholes wypisz, wymaluj :tuptup: A no właśnie, są jeszcze Gibson i O'Shea <hahaha>


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Sirius - 30-05-2011 13:40

matys napisał(a):I tak już, który to, 4 sezon będzie? Ten jak jest w formie, to klasa światowa, ten jak się tylko wyleczy, to rozpierdoli system, a ten jak się nauczy podawać, strzelać i za pińć lat ustabilizuje formę, to ło kurwa, nowy Scholes wypisz, wymaluj :tuptup: A no właśnie, są jeszcze Gibson i O'Shea <hahaha>

Tyle, że jak na razie bardzo dobrze wychodzimy grą z takim składem. Sam jestem za tym żeby kupić jednego porządnego gracza do środka pola bo jeśli można się do czegoś u nas przyczepić to właśnie odstający od reszty formacji środek. Ale ten tekst zabrzmiał w stylu "sprzedajmy Carricka, sprzedajmy Fletchera, Gibsona zwolnijmy bo i tak go nikt nie kupi", rewolucja nam nie potrzebna, jeden ale za to klasowy gracz nas w zupełności urządza.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - matys - 30-05-2011 14:43

No właśnie, że przydałaby się mała rewolucja i mam nadzieję, że do niej dojdzie. Hargo out, dałbym sobie spokój z Gibsonem, bo to nie jest zawodnik na United, Scholes może zostać, pod warunkiem, że nie zablokuje to wzmocnień drugiej linii oraz poważnie zastanowiłbym się nad losem Andersona. W ich miejsce ktoś taki jak Modric, plus typowy dm. Przy ewentualnym transferze Younga Parka można przesunąć na stałe do środka i mamy Carricka, Fletcha, Modricia, DM-a, Parka i grającego od czasu do czasu Giggsa, no i ewentualnie Anderson.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Futbolski - 31-05-2011 07:29

Jaceks_21 napisał(a):Dostaliśmy po dupie, i nagle lud się bierze za transfery... pomyślmy trochę.

Golkiper, jakiś rozgrywający i jestem happy. Nikogo innego nie trzeba.

Podoba mi się Twoja bezpośredniość. Merytorycznie się zgadzam w 100%. United przegrali FINAŁ Ligi Mistrzów. To był jeden mecz. W lidze jest czempionat. Potrzebne jest to, co u Barcy: mało transferów, ale ważnych.

Zatem jedynie oczekuję transferów znaczących, tzn. De Gei na bramkę, a w przypadku rozgrywającego najlepszą opcją według mnie jest Wesley Sneijder.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 31-05-2011 09:37

Po dzisiejszej decyzji Scholesa możemy się spodziewać jeszcze jednego transferu, bo nie wierzę, że SAF nie zapełni choć w części tak ogromnej luki jaka powstała po odejściu Paula.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lukas - 31-05-2011 09:55

Foster napisał(a):Po dzisiejszej decyzji Scholesa możemy się spodziewać jeszcze jednego transferu, bo nie wierzę, że SAF nie zapełni choć w części tak ogromnej luki jaka powstała po odejściu Paula.
Zgadzam się w 100%. O ile myślałem, że Paul jeszcze sezon pogra to można było się spodziewać, że do środka nikogo Ferguson nie zdecyduje się sprowadzić, ale wobec takiej decyzji transfer do środka pola jest niemal pewny. Zasadnicze pytanie kogo: Modrić? Bardzo chętnie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 31-05-2011 10:02

A może Nasri? Oddaliśmy im Silvestre'a to może teraz by nam w zamian za to odsprzedali jego? Big Grin A tak na serio, to uważam, że byłby on dla naprawdę dużym wzmocnieniem, a i z pewnością będzie tańszy niż Modrić i Sneijder, gdyż został mu tylko rok do końca kontraktu, którego nie chce przedłużyć.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 31-05-2011 10:55

Nie mogę, przeszkadza mi, że to buc.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 31-05-2011 11:14

Foster napisał(a):Po dzisiejszej decyzji Scholesa możemy się spodziewać jeszcze jednego transferu, bo nie wierzę, że SAF nie zapełni choć w części tak ogromnej luki jaka powstała po odejściu Paula.

Ja myślę, że i tak Fergie zaplanował już wcześniej transfer jakiegoś nowego grajka na tą pozycję. Scholes w nowym sezonie pewnie grałby jeszcze mniej niż w dopiero co zakończonym.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Sirius - 31-05-2011 11:31

A ja mam nadzieję, że kupimy do środka pola jednego gracza ale za to z najwyższej półki. Scholes odszedł, więc potrzebujemy kogoś na jego miejsce. Hargreaves już od dawna nie odgrywał w klubie żadnej roli. Jak dla mnie wymarzony środek pola na następny sezon to Carrick - Modrić. A na zastępców dla nich czy uzupełnienie dla przy grze trójką w środku nie ma co narzekać.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Masaccio - 31-05-2011 12:56

A może koledzy od FM-ów itp, dać szansę takim zawodnikom jak Cleverley, Tunnicliffe, Morrison?
Dla mnie trochę bardziej od zdobywania trofeów liczy się dobro klubu, a u nas z wychowankami jest tragicznie...
A przypomnę tylko, że The Treble zdobyliśmy głównie dzięki wychowankom !
Wątpię, czy nie mają podobnego talentu. na pewno ci dzisiaj nie maja szans, żeby go rozwinąć, bo napędza się machina zdobywania trofeów, a do tego potrzebni są już ukształtowani gracze, którzy i tak często się nie sprawdzają i nie spełniają pokładanych w nich nadziei.
Moim zdaniem jedyne wzmocnienia jakie są potrzebne to bramkarz (bo tutaj nigdy dobrej szkółki nie mieliśmy), może jakiś obrońca w razie kolejnej plagi kontuzji, no i ta nieszczęsna pomoc, gdzie mamy dużo utalentowanej młodzieży, a każdy potencjalny transfer tylko pogrzebie nadzieje jakiegoś młodego zawodnika na grę w podstawowym składzie. Wiec tutaj nie mam pojęcia.
Niby potrzeba nam skrzydłowego, ale jakby popatrzeć prawdzie w oczy, to Welbeck jako skrzydłowy nieźle też sobie radzi. Niby nie mamy ofensywnego pomocnika/rozgrywającego (po odejściu Paula), ale przecież Rooney sobie bdb radzi na tej pozycji, bo dysponuje dobrym przeglądem pola. Jest przecież Anderson, któremu do szczęścia potrzeba tylko ustabilizować swoja dobra grę. Defensywnych pomocników mamy aż nadto pozostaje tylko kwestia utrzymania formy, albo braku kontuzji ...
Pewnie każde wzmocnienie okaże się właściwe, tylko pozostają kwestie z tym związane ...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - sebos_krk - 31-05-2011 13:17

Masaccio napisał(a):A przypomnę tylko, że The Treble zdobyliśmy głównie dzięki wychowankom !
Tylko traf Pan na takich wychowanków, gdzie jeden z nich stał się największą gwiazdą futbolu, drugi być może najlepszym piłkarzem w historii tego klubu, trzeci, któremu rywale z boiska musieli wmawiać, że lepszego środkowego pomocnika nie widzieli. Do tego trójka niezwykle solidnych reprezentantów Anglii, z czego jeden zabiłby się dla tego klubu.
Może za x lat...