Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 12-06-2011 20:58

A ja Wam powiem jedno, po transferze Hernandeza na najbliższe kilka lat u większości kibiców (także u mnie) wzrósł procent zaufania do sprowadzanych przez Fergusona nołnejmów Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kamill - 12-06-2011 21:02

Cytat:A ja Wam powiem jedno, po transferze Hernandeza na najbliższe kilka lat u większości kibiców (także u mnie) wzrósł procent zaufania do sprowadzanych przez Fergusona nołnejmów

A Bebe Wink?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 12-06-2011 21:03

To nie mógł być transfer. To był jakiś jeden, wielki przekręt.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kamill - 12-06-2011 21:05

A no chyba, że tak. Skoro ten koleś to połączenie Crisa i Messiego to można, ba nawet trzeba brać, zanim Real/Barca się zorientują.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 12-06-2011 21:06

Arsenal już się zorientował ponoć.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kamill - 12-06-2011 21:07

Kto normalny chciałby iść do Arsenalu?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hotwarty - 12-06-2011 21:09

Przecież to jest Argentyńczyk, heloooł. Jestem na nie, w imię zasad. Smile


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - EsDe - 12-06-2011 21:17

Co masz do Argentyńczyków? Przecież taki Heinze też był reprezentantem Albicelestes.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kamill - 12-06-2011 21:18

I chciał odejść do Liverpoolu. No, ale ten może będzie inny. Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hotwarty - 12-06-2011 21:20

No właśnie. Nie pamiętasz już, jak się z nami żegnał? Tak, wiem, przy okazji dwumeczu z OM ładnie się zachował w stosunku do SAFa, ale pewnych rzeczy się nie zapomina.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 12-06-2011 21:22

Piłkarz piłkarzowi nie równy.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 12-06-2011 21:25

Jak mnie to zawsze śmieszy... Jak nie kupujemy młodych to jest płacz, że czemu ich nie kupujemy jak są młodzi, tylko czekamy aż ich ktoś wypromuje i dopiero potem płacimy ciężką kasę. A jak już robimy to jak najpierw chcieli to jest płacz, że czemu tak dużo.
Za Chicharito też coś koło 10 mln daliśmy, drogo nie? Tongue


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hotwarty - 12-06-2011 21:26

No przecież wiem. Ale jestem sceptycznie nastawiony do ściągania na OT piłkarzy z tego kraju. Zwłaszcza, że mogą być bardzo podatni na rady Diego Armando. Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - santi - 12-06-2011 23:39

Młodzi piłkarze zawsze są sceptycznie witani i pewnie długo to się nie zmieni. Ok, taki Hernandez czy Smalling szybko się zaklimatyzowali i pokazali, że byli warci wydania tych milionów. Niestety nie każdemu się udaje, a reklamowanie 20 latka jako "połączenie Ronaldo i Messiego" brzmi co najmniej naciąganie.

Tym bardziej, że United jakoś nie ma szczęścia do Argentyńczyków Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 12-06-2011 23:50

Jak już brać to młodych: Meksykanów, Francuzów, Koreańczyków czy Serbów. I podobnie jak santi twierdzę, że przyklejenie komuś takiej łatki tego czy innego piłkarza, a nawet fuzji pewnych graczy ( :? ) jest słabe. Bo nie wiem czy Hernandez ma już styl Hernandeza i można już tych młodych meksykańskich chłopaków do niego porównywać, czy jednak Javier nie gra jeszcze jak Javier tylko bardziej jak Solskjaer.