Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 26-07-2011 18:27

Newcastle już wymieniłeś. Jedź dalej.
BeBaD napisał(a):Może i potrafią ale robią to marnie. Carrick nigdy nie był jakimś wybitnym rozgrywającym, to był typowy środkowy pomocnik który po za tym że potrafił świetnie dograć prostopadłą piłkę to przeglądu pola raczej nie ma zbyt dobrego.
Skończ pierdolić.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - BeBaD - 26-07-2011 18:38

Kwas napisał(a):Skończ pierdolić.

Brakuje argumentów ? trzeba być pojebanym żeby Fletchera i Carricka uważać za rozgrywających.

Kwas napisał(a):Newcastle już wymieniłeś. Jedź dalej.

Wyjazd z Wolves, Liverpoolem czy mecz na OT z WBA, wpadek było dużo i gdyby nie fakt że inne drużyny również je zaliczały to o mistrzostwie moglibyśmy zapomnieć. Wystarczy przypomnieć fakt że w tym sezonie wystarczyło zdobyć zaledwie 81 pkt by zapewnić sobie mistrzostwo, to najgorszy wynik od lat w premiership i nie znaczy wcale że liga się wyrównała tylko to że wielka czwórka obniżyła w tym sezonie loty.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 26-07-2011 18:43

BeBaD napisał(a):Brakuje argumentów ? trzeba być pojebanym żeby Fletchera i Carricka uważać za rozgrywających.
W 2009 praktycznie wszystko co dobre w grze do przodu, to były piłki Carricka słane do Ronaldo.
BeBaD napisał(a):najgorszy wynik od lat w premiership i nie znaczy wcale że liga się wyrównała tylko to że wielka czwórka obniżyła w tym sezonie loty.
Świadczy o tym słaby wynik angielskich drużyn w LM. A nie, czekaj. Tottenham doszedł do ćwierćfinału w swoim "debiucie" i odpadł dopiero w starciu z Realem Mourinho, Arsenal odpadł ze zwycięzcą, a Chelsea z finalistą.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 26-07-2011 18:47

BeBaD napisał(a):Brakuje argumentów ? trzeba być pojebanym żeby Fletchera i Carricka uważać za rozgrywających.
Trzeba być pojebanym, żeby wkładać mi do ust słowa, których nigdy nie napisałem ( bo w przypadku Fletchera się to nie zgadza ). Otóż nie, argumentów mi nie brakuje. Bo ty pewnie sobie myślisz, że ja sądzę, iż zdolności gry do przodu obu naszych zawodników stoją na niebywałym światowym poziomo, jak prezentuje chociażby Sneijder. Tak być nie może, bo taki Carrick nie może mieć wielu okazji aby pociągnąć do przodu, poklepać pod polem karnym itp. To kim wg Ciebie jest Michael ? Bo jak dla mnie to typ rozgrywającego.

Kwas napisał(a):Wyjazd z Wolves, Liverpoolem czy mecz na OT z WBA
Mówiliśmy o dominacji środka pola. A w tych dwóch spotkaniach i przez prawie 45 minut wszystko było do dupy. Nie tylko centrala.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - BeBaD - 26-07-2011 19:05

panopticum napisał(a):Świadczy o tym słaby wynik angielskich drużyn w LM. A nie, czekaj. Tottenham doszedł do ćwierćfinału w swoim "debiucie" i odpadł dopiero w starciu z Realem Mourinho, Arsenal odpadł ze zwycięzcą, a Chelsea z finalistą.

W sezonie 08/09 w półfinałach LM były 3 drużyny angielskie, a mimo to potrzeba bardziej sprężyć się w lidze aby wygrać majstra. Sezon i dwa sezony wcześniej była ta sama sytuacja więc to nie ma nic do rzeczy. Oczywiśćie kluby kiedy grają w pucharach inaczej rozkładają siły ale w tym sezonie wpływ miało coś innego... Arsenal zeszmaca się z każdym rokiem, Chelsea miała zajebiste problemy w połowie sezonu, nieudane transfery itd.potem imponujący pościg i na koniec znowu zadyszka. Liverpool no cóż... odrodził się dopiero po przyjsciu Daglisha. Gdyby nie nasza passa meczy bez porażki (dużo niepotrzebnych remisów), kluczowe zwycięstwa z głównymi rywalami to majstra by nie było. Andersony, Gibsony, Scholes nie byli w stanie udzwignąć gry ze słabszymi rywalami stąd twierdze że potzrebny nam klasowy pomocnik.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - EsDe - 26-07-2011 19:21

Jak już ma nikt ma nie przyjść to wolę, żebyśmy zakupili jakiegoś Defoura czy De Rossiego :? .


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 26-07-2011 19:22

BeBaD napisał(a):Arsenal zeszmaca się z każdym rokiem,
no rzeczywiście. w tym roku byli najbliżej zdobycia trofeów . dobre zeszmaczenie

dobra konczmy ten ot


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 26-07-2011 19:25

Omg... typowy środkowy pomocnik to gość który biega i przeszkadza i udziela się i tu i tu... i takim typowym środkowym pomocnikiem jest Fletcher...
Carrick to bardziej defensywny pomocnik ale jest to inteligentny i nieźle techniczny zawodnik i potrafi zagrać zajebistą piłę... to samo co Anderson tylko, ze ten chłop jest bardziej zorientowany na atak... typowym środkowym pomocnikiem w innych drużynach jest np Fabregas, czy Wilshere, w Chelsea jest to np Essien...

A wpadki innych druzyn nie swiadcza o slabosci ligi tylko o jej wzroscie... przeciez lepsza taka sytuacja niz 2 sezony za Mourinho...

A co do tego pomocnika... To Scholes i tak nie dawał tak dużo jak mógł, więc jego odejście osłabia drużynę w nie aż tak dużym stopniu... a skoro ligę przegraliśmy raz na własne życzenie to nasz błąd w tym był a nie geniusz innych zespołów.

Z resztą skoro mamy takie skrzydła to nie wiem czy warto burzyć równowagę zespołu.

A zamist Defoura to już lepiej za rok sprowadzić Hazarda


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mateuszr20471 - 26-07-2011 20:35

Jesli mamy kupowac Defoura to ja wole, zeby Anderson dzielil i rzadzil w srodku. Z jednej strony zgadzam sie z Fergusonem, jesli kupowac, to albo wyjatkowe talenty, albo pilkarzy klasy swiatowej. Jesli sprowadzimy pilkarza klasy Sneijdera czy Nasriego to smiem twierdzic, ze bedziemy miali lepszy zespol niz w sezonie 2007/2008. Wszyscy pamietamy sezon, przed ktorym rozpoczeciem sciagnelismy 4 nowych pilkarzy :-D


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 26-07-2011 21:15

Gill powiedział, że jeszcze jeden transfer.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Roxanne - 26-07-2011 21:22

panopticum napisał(a):Gill powiedział, że jeszcze jeden transfer.

Ale nas kołują, no ale kołują! Smile Fergie mówi stop, Gill: jeszcze jeden!
Coś czuję, że do skutku jednak dojdzie ten transfer Wesleya, tylko tak maskują i kołują, żeby wyszło bardziej... zjawiskowo. <niesforny>


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 26-07-2011 21:39

Hmm ja jestem usatysfakcjonowany transferami. Jeżeli nikt jeszcze nie przyjdzie to się nie zmartwię. Jak przyjdzie ktoś jeszcze to będę wniebowzięty.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - robaldo - 26-07-2011 22:36

Roxanne już wie, jak zdobyć piwo :-D Wystarczy jedno, magiczne słowo :mrgreen:


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 26-07-2011 23:24

a ja Wesa nie chcę. Drogi jak Messi a ryzyko jak Veron spore.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 26-07-2011 23:31

Zawołać chłopaków z rezerw, jak Ravelowi odjebie na dobre to chociaż Pogbie dać pierwsze szanse, jakieś CC czy ogony spotkań ligowych, a jak nie to z kolei (o ironio) kupić jeszcze jakiegoś gościa do środka co ogarnia w defensywie, w tej chwili jest tylko Karas i Fletch, jednego złapie biegunka na miesiąc, drugi będzie miał zniżkę formy albo kontuzje i dupa, albo Jones od bidy bo wiadomo Johna nie ma.