Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 05-11-2011 19:42

tragedii nie ale środek to pierwsza formacja którą powinniśmy wzmonić. Taki Modriciopodobny koleś byłby jak znalazł


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 05-11-2011 19:45

To oczywista oczywistość. Jednak za nim zaczniemy się wzmacniać trzeba zrobić porządek z tym co mamy, tzn. sprzedać Andersona i Gibsona.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Sirius - 05-11-2011 22:27

Obawiam się tylko, że jeśli już rzeczywiście weźmiemy się za porządki to dopiero latem. O ile jeszcze może Gibsona uda się wytransferować to nie liczyłbym, że tak szybko pożegnamy się z Ando.

Pomysł samcro bardzo dobry. Pomysł ściągnięcia samego Modrica to chyba najlepsza opcja. Szkoda, że sam zawodnik marudzi, że nie chce opuszczać Londynu bo jeśli chodziło by tylko o gotówkę to liczę, że udało by się nam (na pewno nie tanio) kupić Chorwata.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 05-11-2011 22:28

Zimą to można kupić jakiegoś młodzika, a nie zawodników, którzy mają stanowić o sile zespołu.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 08-11-2011 19:26

Foster napisał(a):Zimą to można kupić jakiegoś młodzika, a nie zawodników, którzy mają stanowić o sile zespołu.
W naszym przypadku tak to rzeczywiście wygląda, ale nie jest to niemożliwe, co pokazują przypadki Toresa i Luiza.

RedLucas napisał(a):(Giggsa nie liczę, bo to i tak pewnie jego ostatni sezon).
:?: Przecież w dalszym ciągu jest piłkarzem Manchesteru United, także o co Ci biega ? A Ryan już w tym sezonie pokazał, że można na niego liczyć. Sądzę, że jeszcze doczekamy się wielkiego Giggs'a w obecnych rozgrywkach. Pamiętamy jak było rok temu. Kontuzja w podobnym okresie czasowym, brak formy w początkowej fazie rozgrywek, a następnie powrót i rozkręcanie się z meczu na mecz, czego kulminacją był trójmecz Ryana z Chelsea.

1. Ale przecież 38 letni Walijczyk nie utrzyma w ryzach środka pola :!:

No to ja Ci gadam, że nie takie rzeczy już się działy z jego udziałem. Rok temu wielu tak myślało, dwa roki temu myślało, że lepiej już grać nie może. A tu proszę. Nie wiemy do końca jak z jego wytrzymałością, ale jeśli zdecydował się kontynuować karierę, to nie może być źle.

2. I znowu to samo. Pokładamy siły w człowieku, który zaraz zejdzie ze sceny.

I chuj z tego. Jeżeli daje rade to czemu nie ? Nie ma mowy o żadnym blokowaniu młodych, jeżeli prezentuje wysoką dyspozycję. Także nie ma tematu.

3. Giggs z Cleverleyem na środku ? To się kupy nie trzyma.

Przecież w każdym spotkaniu Walijczyk grać nie musi, podobnie jak Anglik... Zresztą trójka Giggs - Carrick - Cleverley ( z formą oczywiście ) wygląda całkiem całkiem, a jak wiemy zdarza się nam wyjść na boisko w podobnej liczebności środkowych.

I nie piszę tego, aby pokazać, jak bardzo nie wierzę w tych ludzi którzy obecnie biegają w/wokół koła środkowego, tylko uświadomić niektórym człowiekom ( takim jak na przykład Red ), że Ryan może dać nam jeszcze wiele korzyści. Jeżeli przebąkuje o kolejnym kontrakcie, to znaczy, że czuję się na siłach, aby wytrzymać trudy sezonu. A to oznacza ni mniej ni więcej kolejny udany sezon Walijczyka.

I absolutnie nie rozumiem pieklenia się o wystawianie Rooneya w środku. Nawet jeśli przyszedłby ten Sneijder, to kto wie, czy teraz by się nie leczył i Fergie byłby w podobnej sytuacji wobec problemów Carricka i reszty.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 08-11-2011 20:31

Może nie wyraziłem się wtedy zbyt precyzyjnie, bo i nie byłem w najlepszej formie. Ale ja nie przeczę, że Ryan może mieć zajebisty ten sezon i choćby następny. Chodziło mi o to, że on mecz w mecz grać nie będzie i nie piszę tego, dlatego bo gość ma 38 lat, ale dlatego, że nawet 20-latek nie jest w stanie tego robić. No i potrzeba kogoś kto w tych meczach, w których Ryan grać nie będzie, prezentował się dobrze i był w stanie zaproponować temu zespołowi w ofensywie przynajmniej tyle, co Giggs. Bo mi - podobnie jak większości - cierpliwość do Andersona się skończyła i choć to jest solidny, a może nawet i dobry zawodnik, to jednak United to ciutkę za wysokie progi.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 08-11-2011 21:07

Kwas napisał(a):W naszym przypadku tak to rzeczywiście wygląda, ale nie jest to niemożliwe, co pokazują przypadki Toresa i Luiza.
Luiz ok, ale Torres? Jeśli tak mają wyglądać nasze zimowe transfery to wole postawić przez ten czas na któregoś z młodzików, a zakupić tego zawodnika dopiero latem, by miał czas wkomponować się w zespół.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 08-11-2011 21:13

Idzie mu jak idzie, ale chodzi o to z jaką etykietką sprowadzano go na Stamford. Jednego z najlepszych w swoim fachu, czyli bardzo realnego wzmocnienia.

Nie powiem, sam nie chce i po prostu nie liczę na ruch transferowy w zimie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 09-11-2011 09:46

A Daily Star dalej swoje. Co jakiś czas wypuszczają takie same plotki. Tym razem piszą, że United zostało poinformowane przez Inter, że jeśli chcemy Sneijdera, to jest w zimę nasz, jeśli damy za niego 40 mln funtów.

Lepiej poszukać kogoś młodszego, za troszkę mniejszą kaskę, a o porównywalnych umiejętnościach. Takie jest moje zdanie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 09-11-2011 10:41

Czyli kogo?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 09-11-2011 11:23

Klich z Wolfsburga to ta sama pozycja ;>


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 09-11-2011 11:33

Kwas napisał(a):Idzie mu jak idzie, ale chodzi o to z jaką etykietką sprowadzano go na Stamford. Jednego z najlepszych w swoim fachu, czyli bardzo realnego wzmocnienia.
No ale przecież nie chodzi o to z jaką etykietą sprowadza się danego zawodnika, tylko o tak jak przysłuży się on zespołowi, a większości przypadku takowy zawodnik gra jak Torres, dlatego jak pisałem lepiej przez ten czas postawić na młodego zawodnika, a nóż wykorzysta okazje i się okaże wspaniałym wzmocnieniem za darmo.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 09-11-2011 13:00

panopticum napisał(a):Czyli kogo?

W klubie na pewno mają listę potencjalnych celów transferowych. Ja chciałbym zobaczyć u nas w pomocy piłkarza takiego, jak Silva, który może grać na całej szerokości drugiej linii, potrafi dograć prostopadłą piłkę, strzelić z dystansu, przytrzymać piłkę.

Przychodzi mi teraz do głowy np. Hamsik, Muniain, o którym już kiedyś wspominałem. Pewnie Słowak kosztowałby ok. 40 mln funtów, ale byłby to transfer na lata, który na pewno nam by się spłacił. Młody Hiszpan nie kosztowałby więcej niż 20-25 mln euro.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - rimas - 09-11-2011 14:04

Jaroldz napisał(a):A Daily Star dalej swoje. Co jakiś czas wypuszczają takie same plotki. Tym razem piszą, że United zostało poinformowane przez Inter, że jeśli chcemy Sneijdera, to jest w zimę nasz, jeśli damy za niego 40 mln funtów.

Lepiej poszukać kogoś młodszego, za troszkę mniejszą kaskę, a o porównywalnych umiejętnościach. Takie jest moje zdanie.

Wymieniaj dalej... Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 09-11-2011 14:09

Cytat:W klubie na pewno mają listę potencjalnych celów transferowych. Ja chciałbym zobaczyć u nas w pomocy piłkarza takiego, jak Silva, który może grać na całej szerokości drugiej linii, potrafi dograć prostopadłą piłkę, strzelić z dystansu, przytrzymać piłkę.
Dopóki jest u nas Rooney to raczej takiego zawodnika się nie spodziewam.