Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 13-12-2011 01:22

De Rossi podobno ciągle nie podpisał nowego kontraktu z Romą i będzie do wzięcia za całkowitą darmochę. I see some value here.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 13-12-2011 07:27

panopticum napisał(a):I see some value here.

No value in the market. Not at all. Smile


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 13-12-2011 08:23

panopticum napisał(a):De Rossi podobno ciągle nie podpisał nowego kontraktu z Romą i będzie do wzięcia za całkowitą darmochę. I see some value here.
Nie ma szans by tu dołączył. Zostanie w Romie. Tylko negocjuje większą kasę otco. Nie wyobrażają sobie kibice Romy by mógł odejść.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 13-12-2011 09:44

Kibice Milanu nie wyobrażali sobie, żeby Kaka mógł odejść.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 13-12-2011 10:32

panopticum napisał(a):Kibice Milanu nie wyobrażali sobie, żeby Kaka mógł odejść.
Kaka to najemnik. DeRossi to symbol romy taki drugi Totti.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 13-12-2011 10:59

Kaka stał się najemnikiem dopiero jak odszedł. Ja jestem nastawiony sceptycznie do lojalności zawodników. Poza tym, nie chcielibyście De Rossiego? Ja bym chciał.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 13-12-2011 11:13

Ja też bym chciał. Wiadomo. On by się nadał. Hamsik też fajny


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lasq - 13-12-2011 12:03

No taki symbol, że kontraktu coś nie może podpisać Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 13-12-2011 12:17

ma czas jeszcze, nie śpieszy się widocznie. Czas pokaże


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 13-12-2011 12:59

Ja bym sie rozejrzał za dobrym uniwersalnym obrońcą, takim który i na prawej i na lewej pogra. A mówicie, że do środka to kto najlepiej? Ja fanboyem Modrica jestem, chociaż...dobry DM by się przydał, bo jak patrze na potencjał akademii to w niedalekiej przyszłości będzie z czego wybierać, zwłaszcza wśród tych usposobionych bardziej ofensywnie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - sebos_krk - 13-12-2011 13:06

De Rossi charakterny jest. Biorę.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mat.ka - 13-12-2011 13:15

Ja wiem, że De Rossi pasuje, że charakter i umiejętności ma. Ale stary jest w sumie, rocznik 83. Za dwa lata trzydziecha na karku i będzie kuku jak zacznie łapać urazy albo obniży loty. Co nie zmienia faktu, że przyda się, oj przyda.

Mam tylko jedno życzenie. Mianowicie nie chcę w United i De Rossiego i Snejdera. Jak brać, to jednego z nich, a zamiast drugiego poszukać jakiegoś młodego ogarniacza.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 13-12-2011 13:19

W sumie jak jest taki Carrick i Jones i zagrali tak jak zagrali to jakby kupić im rodaka, który gra bardzo podobnie do nich w postaci Rodwella to nie był by to głupi transfer. Jeszcze dodać do tego Cleverleya. I za 4,5 lat połowa reprezentacji Anglii to Man Utd.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 13-12-2011 13:28

Cytat:Ja bym sie rozejrzał za dobrym uniwersalnym obrońcą, takim który i na prawej i na lewej pogra. A mówicie, że do środka to kto najlepiej? Ja fanboyem Modrica jestem, chociaż...dobry DM by się przydał, bo jak patrze na potencjał akademii to w niedalekiej przyszłości będzie z czego wybierać, zwłaszcza wśród tych usposobionych bardziej ofensywnie.
Mamy jednego zabijakę na zapleczu - Tunnicliffe 8-)

Wszystko zależy od tego gdzie widzi Fergie Jonesa w przyszłości. Jeśli w drugiej linii, to zakupy w zimie są IMO zbędne. W lecie i tak trzeba się będzie zastanowić co dalej zrobić z Andersonem i Fletcherem.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 13-12-2011 14:16

panopticum napisał(a):De Rossi podobno ciągle nie podpisał nowego kontraktu z Romą i będzie do wzięcia za całkowitą darmochę. I see some value here.

On zostanie w Rzymie. Wczoraj czytałem, że ponoć w najnowszym wydaniu FFT w wywiadzie mówi, że schlebia mu zainteresowanie ze strony obu Manchesterów, ale chce pozostać w Romie.