Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 05-01-2012 17:49

Za Sambę i tak by trzeba wydać 15, wiec już lepiej dołożyc następne 15 i mieć Hummelsa niż Sambę...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mat.ka - 05-01-2012 17:53

Hummels nie odejdzie z Dortmundu w tym okienku, nie wiem czy nawet w następnym go wypuszczą. A nawet jeśli, to pewnie jakiś Real go sprzątnie. Po tym, jak złapie kontuzję wykluczającą go z gry na pół roku.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 05-01-2012 18:53

Takens czy siakens, tej kadrze czegoś brakuje. Ok, jest w trakcie budowy. Ale skoro jest w trakcie budowy - budujmy ją dalej:

1.kupujmy
albo
2.wprowadzajmy młodzież

a do tego wszystkiego:
3.ogrywajmy "starszą młodzież" (Smalling, Evans, De Gea, Jones, itd.)

1 albo 2. I tutaj nie da się nie zgodzić, bo ta kadra naprawdę nie jest w tej chwili kompletna. Kontuzje? Ok, ale było kilka sezonów z podobną ilością kontuzji, w których radziliśmy sobie lepiej.

Off: Szkot ostatnio na siłę usiłuje udowodnić, że ma "oko" do wynajdywania grajkom nowych pozycji. Kiedyś robił to graczom paru, dziś - robi to większości plejerom w składzie. Po co?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 05-01-2012 19:25

Cytat:Ok, ale było kilka sezonów z podobną ilością kontuzji, w których radziliśmy sobie lepiej.
Ja sobie nie przypominam. Tylko jeden był porównywalny pod względem kontuzji kiedy to zerwaliśmy baty od Fulham.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 06-01-2012 11:22

Cytat:Kogo możesz dostać w styczniu? Gracze, których byśmy chcieli są poza naszym zasięgiem. Jeśli alternatywą jest kupowanie zawodników drugiej klasy, to nie chcemy iść tą drogą. Nasze kontuzje doprowadziły do sytuacji, w której fani domagają się transferów, jednak nie chcemy sprowadzać piłkarzy, którzy nie będą łapać się do składu, gdy wszyscy powrócą do gry
Dokładnie.
Ciekawi mnie tylko, co znaczy poza zasięgiem? Nie stać ich na nas, czy po prostu ich kluby chcą za nich niewyobrażalną kasę?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 06-01-2012 12:29

Foster napisał(a):gdy wszyscy powrócą do gry

yeah right!


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 06-01-2012 18:16

Cytat:„Nie udaje nam się sprowadzić piłkarzy, których byśmy chcieli”- mówił Szkot. „Nie mamy zamiaru kupować jakiegoś drugorzędnego piłkarza na siłę do naszego zespołu.”

„Liczne kontuzje w naszym składzie doprowadziły do tego, że nasi fani żądają, abym kogoś kupił, jednak ja nie chcę sprowadzać piłkarza, który ma stanowić wyłącznie zastępstwo dla graczy nieobecnych”- zakończył Fergie.

Ja pierdolę, co pół roku to samo... Jakoś inne wielkie kluby nie mają problemu z kupowaniem klasowych piłkarzy. A już gadka SAF-a o kupowaniu drugorzędnych piłkarzy jest kompletnie idiotyczna. W takim razie niech kupi klasowego. A jeśli nie, to niech powie w końcu otwarcie, że United nie stać na klasowych piłkarzy( w co nie wierzę) i sprawa będzie załatwiona. Media przestaną nam wciskać Sneijderów, Modriciów, Bale'ów itd.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 06-01-2012 18:46

Ja pierdolę, w tym roku klub wybulił ponad 50 milionów funtów na transfery, a ciągle ktoś pierdoli, że nie mamy kasy jak pierdolony Everton, kurwa chuj, gówno.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 06-01-2012 20:09

Po pierwsze, wyjątek potwierdza regułę. Po drugie, pisałem o klasowych wzmocnieniach, a te letnie to były transfery uzupełniające kadrę. Bramkarza spokojnie jeszcze przez ten sezon mogliśmy nie kupować. Lindegaard z Kuszczakiem i Amosem daliby radę. Jones przychodził do United jako młody zdolny. Sam powiedział, że nie sądził, że będzie grał tak dużo. Jedynie Young to był transfer skrzydłowego jednego z najlepszych w Premiership.

Jednak to, co najważniejsze, nie zostało wzmocnione. Środek pola. Teraz mamy taką sytuację, że musi tam grać 38-letni Giggs, prawy obrońca, a nawet co jakiś czas napastnik.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 06-01-2012 20:18

Jak to środek pola nie został wzmocniony? Do pierwszego zespołu wprowadzony został Cleverley - co było bardzo dobrym posunięciem, a jak się okazało Jones też jest bardzo dobrym wzmocnieniem w drugiej linii.

Gdyby nie kontuzje kluczowych zawodnik bardzo prawdopodobne, że byśmy teraz na dyskutowali na ten temat. Robi się to już nudne, ale powtórzę jeszcze raz. Problem nie są transfery, czy ich brak, a liczne kontuzje i to tym w pierwszej kolejności trzeba się zająć.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 07-01-2012 22:23

Jaroldz napisał(a):Po pierwsze, wyjątek potwierdza regułę.

Srątek, nie wyjątek. Co sezon wydajemy jakieś 40 milionów na transfery, więc stać nas na ściągnięcie topowego grajka.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mat.ka - 07-01-2012 22:35

Ale czy topowy grajek będzie chciał do United przyjść? Tak z pierdolnięciem i szczerymi chęciami na dzień dobry?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 07-01-2012 23:23

Pewnie zależy od tygodniówki 8-)


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Derfel - 09-01-2012 12:03

Moim zdaniem wszystko (jeśli chodzi o środek) teraz zależy od dyspozycji Scholesa. Potrzebny nam był klasowy rozgrywający, więc dostaliśmy go. Wczorajszy mecz, w którym rozegrał niecałe 45 minut niewiele nam powiedział o jego kondycji i formie, to ujawnią nadchodzące spotkania. Nadal mamy w kadrze szpital, w środku pola cieszy mnie bardzo solidna postawa Carricka, w defensywie wracający do formy Rio i niezawodny Evra. Do napadu nie mam zastrzeżeń. Naszym problemem w dalszym ciągu są niepewni bramkarze, mimo wszystko postawiłbym na De Geę, skoro skład jest wciąż w trakcie przebudowy, to niech chłopak gra i jak najszybciej się rozwija. Poza tym obrona - niepewne występy Jonesa, oraz oczywiście brak naszego kapitana.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 09-01-2012 15:31

Derfel napisał(a):Moim zdaniem wszystko (jeśli chodzi o środek) teraz zależy od dyspozycji Scholesa. Potrzebny nam był klasowy rozgrywający, więc dostaliśmy go. Wczorajszy mecz, w którym rozegrał niecałe 45 minut niewiele nam powiedział o jego kondycji i formie, to ujawnią nadchodzące spotkania. Nadal mamy w kadrze szpital, w środku pola cieszy mnie bardzo solidna postawa Carricka, w defensywie wracający do formy Rio i niezawodny Evra. Do napadu nie mam zastrzeżeń. Naszym problemem w dalszym ciągu są niepewni bramkarze, mimo wszystko postawiłbym na De Geę, skoro skład jest wciąż w trakcie przebudowy, to niech chłopak gra i jak najszybciej się rozwija. Poza tym obrona - niepewne występy Jonesa, oraz oczywiście brak naszego kapitana.

Z tym akurat bym się spierał, czy taki niezawodny. To nie ten Pat, co kiedyś. Teraz wielu rywali za często za łatwo sobie z nim radzi.