Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 27-03-2012 21:57

CFC może, na pewno jest w stanie ich wyprzedzić, na Newcastle bym nie liczył.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - The Special One - 01-04-2012 13:48

Rozmowa cały czas o tym środkowym pomocniku... Nic się nie zmieniło... Ale jak już zauważyli o młodym pomocniku Ajaxu : gra za blisko bramki... A czy my potrzebujemy zawodnika który będzie podawał piłkę do tyłu albo nie dalej niż 5 metrów... Mamy już takich zawodników i wydaje mi się że przydałby się ktoś kto będzie z przodu zapierniczał jak wiewiórka na koksie! A jak wolicie kogoś z tyłu to nie wiem kto mógłby zagrać jako ten klocek... I nie podoba mi się stwierdzenie że Jones to typowy obrońca, bo chłopak swoimi niektórymi ofensywnymi akcjami pokazywał że w ofensywie potrafi również wiele. Ja bym widział Martineza z Bilbao, od dawna jestem wielkim zwolennikiem ściągnięcia tego zawodnika. A jeżeli nie to może kogoś z naszego podwórka? Larsonem jeszcze nikt się nie interesuje? Bramka vs. L'pool czy teraz dwie z Szity i gra typowo chłopak na środku a w napadzie też coś potrafi... A może wielki belg biegający po niebieskiej stronie Liverpoolu? Ponoć jak mówi rudy trener Evertonu poradzi sobie w wielkim klubie... A poza tym to Ci oklepani o których nie warto wspominać nawet.

A co myślicie o jakimś środkowym defensorze? Rio nie młody, Vidić jak widać może mieć awarię... A następnie to tylko młodzi i czasami zawodni. Więc może jakiegoś już konkretnego defensora?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 01-04-2012 14:35

To nie chodzi o to kogo my chcemy. Ja bym chętnie widział nas grających w 433, ale prawda jest taka, że gramy 4231(442), a tam miejsca dla ofensywnego pomocnika nie ma(bo Rooney pełni podobną funkcję)

Larsson gra ns skrzydle i dajmy spokój - to solidny grajek, ot taki odpowiednik Parka.

A co do środka defensywy. Jest świetny Evans i niemniej utalentowany Smalling, a w obwodzie przecież jeszcze Jones. Gdzie jest miejsce dla kolejnego?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kosma - 01-04-2012 19:42

Defensor prawy nie byłby zły... Ale taki z prawdziwego zdarzenia, coś jak niepsujący się Rafał...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 01-04-2012 20:20

W sumie można by kupić jakiegoś banana na miejsce Berbatova. Banana bo wiadomo, że może dostać szansę TYLKO jeżeli Welbeck i Javier będą mieli kontuzje. Nikogo lepszego na taką zapchaj dziurę w ataku nie znajdziemy od Berby ale ktoś by się przydał, więc można by pomyśleć nad kimś takim. Chyba, że lepiej go nie kupować bo jak to napisał mucha w przypadku Berby, że lepiej niech nie gra jak ma zajmować czas młodym na boisku ( :plask: ) no to nie wiem czy jest ktoś potrzebny.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Tomek91 - 01-04-2012 21:05

Kris1908 napisał(a):Defensor prawy nie byłby zły... Ale taki z prawdziwego zdarzenia, coś jak niepsujący się Rafał...

Kyle Walker?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 02-04-2012 05:55

Hubercik napisał(a):Chyba, że lepiej go nie kupować bo jak to napisał mucha w przypadku Berby, że lepiej niech nie gra jak ma zajmować czas młodym na boisku ( :plask:

Szkot podjął decyzję, że Berba nie pasuje do jego koncepcji młodego zespołu i nie ma co się na niego obrażać. Życie.

Jak odejdzie (a na 99% to zrobi) to optowałbym za kupnem jakiejś młodej strzelby, zdolnej do gry kombinacyjnej. Jakiś młody Latynos by pewnie pasował. Albo, jeżeli SAF tak uważa (a wydaje mi się, że tak jest), można postawić śmielej na Machedę. A jak już w następnym sezonie choć trochę nie odpali - to trzeba by się zastanowić nad pozbyciem się chłopa, bo postępów ostatnio nie czyni.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kosma - 02-04-2012 11:09

Błagam. Pozwólmy znaleźć Machedzie klub adekwatny do jego możliwości. Jak mu się uda, niech pociągnie za sobą Ando.

Przeproszę, odpokutuję w innym przypadku, ale nie wierzę, by Kiko cokolwiek jeszcze u nas był w stanie zdziałać.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - kojot - 13-04-2012 14:56

Cytat:Według doniesień portugalskiej prasy Manchester United porozumiał się z Benficą Lizbona w sprawie transferu Nicolása Gaitána. Argentyńczyk miałby kosztować 22 miliony funtów plus dwóch piłkarzy.

Dziennik O Jogo podaje, że w przeciwną stronę miałoby się wybrać dwóch młodych Włochów - Federico Macheda i Davide Petrucci. Argentyńczyka w Lizbonie obserwował portugalski skaut Manchesteru United Toninho Cruz i według wysłanych przez niego raportów 24-letni pomocnik idealnie wpasowałby się w styl drużyny Sir Aleksa Fergusona.

Łączna suma transferu miałaby opiewać na kwotę 45 milionów euro (około 37,5 miliona funtów), bo taką klauzulę sprzedaży ma w kontrakcie zapisaną Nicolás Gaitán.

Wynika na to, że brakujące 15,5 miliona funtów w wymaganej klauzuli transferu miałyby pokryć transfery zwrotne 21-letniego napastnika Federico Machedy i jego rówieśnika z linii pomocy - Davide Petrucciego.
źródło: manusite.pl

Gaitan, spoko, ale jeśli mamy oddać bardzo obiecującego Petrucciego to dziękuję, rozumiem samego Federico, ale taki układ to chujnia.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 13-04-2012 17:47

Czemu chujnia??
Gaitan od razu wchodzi do drużyny i gra. Petrucci nim byłby zdolny zagrać jakiś mecz to minie x czasu gdzie x to jedna wielka niewiadoma o ile w ogóle da radę zagrać w jakimś poważnym meczu.
Jedyne co bym zmienił to cenę. Za 10 mln mniej spokojnie bym przystał bo jednak 37,5 mln to trochę dużo.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mateuszr20471 - 13-04-2012 20:47

Mnie tam ten Gaitan nie przekonuje, na pewno nie jest lepszy ani od Younga, ani od Valencii, nie pociagnie druzyny w waznym momencie. Nam potrzebna jest indywidualnosc, mamy Rooneya i potrzebny jest jeszcze jeden lider, mam tu na mysli Hazarda, ktory podejrzewam, ze bedzie do wziecia za podobna sume co Gaitan.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Cepilek - 13-04-2012 21:28

No tak bo pewnie śledzisz Benfice w co trzecim meczu i możesz bez wahania to powiedzieć.

Panowie nie róbmy jaj, Gaitan na pewno za ponad 30 mln Europ nie przyjdzie


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 14-04-2012 09:50

Pierdolenie kotka przy pomocy młotka. Przy świetnej formie powracającego Scholesa, planowanym powrocie Fletcha w przyszłym sezonie oraz wielkim talencie Pogby (ja na 99% zakładam, że zostanie) - gdzie ktoś widzi miejsce dla Gaitana? I powiem wam szczerze: widziałem 3 mecze Benfici w tym sezonie (a co, nie będę udawał, ze oglądam go codziennie, żeby być "specem") i dla mnie ten koleś nie posiada nic specjalnego jeżeli chodzi o grę. Jak chce to niech wpadnie za 5 milionów i walczy o miejsce w dwudziestcedwójce, zapraszamy.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 14-04-2012 12:28

Jeśli ta informacja o rzekomym "zaklepaniu" przez nas Gaitana okaże się prawdziwa, to będziemy niezłymi frajerami. Dać 45 mln euro lub jak kto woli ponad 20 plus jeszcze dwóch naszych piłkarzy, za tego przeciętnego gracza, to wielka pomyłka. W tym sezonie kiedy tylko mogę staram się zerknąć na grę tego zawodnika, gdyż od jakiegoś czasu nas go z nim łączą. Obejrzałem kilka spotkań ligowych, mecze Benfiki z United oraz na przykład dwa spotkania przeciwko Chelsea i naprawdę ten cały Gaitan nic wielkiego nie gra. Owszem, czasem przeprowadzi fajny rajd, klepnie z kolegą piłkę na jeden kontakt, ale strasznie za niego przepłacimy.

Za tę samą cenę możemy mieć Hazarda, który nie dość, że jest młodszy od Argentyńczyka, to już teraz dużo lepszy i wszechstronniejszy. I właśnie Belgiem powinniśmy się zainteresować i go latem sprowadzić.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 14-04-2012 13:07

Fergie nie jest kretynem. Jeśli chce faktycznie Gaitana, a nie Hazarda to widocznie są ku temu powody np.

1) Hazard może jednak jest poza zasięgiem
2) Charakter Gaitana bardziej pasuje do United
3) Styl gry Gaitana bardziej pasuje do United

Nie jaram się transferami, czekam spokojnie bo mamy całkiem niezłego managera, który wie co robi Wink Ja tam pamiętam jak 9/10szpeców pukało się w czoło jak Valencia przychodził jako następca Ronaldo, a wielu piało z zachwytu jak przechodził do nas Ando...