Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Cepilek - 22-05-2012 19:26

Nie wiedziałem gdzie dać:

<a class="postlink" href="http://www.footballtransferleague.co.uk/rumour_statistics.aspx">http://www.footballtransferleague.co.uk ... stics.aspx</a>

Dla mnie super statystyki, przynajmniej wiadomo w czasie nawałnicy plotek transferowych którym gazetom wierzyć mniej lub bardziej.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 23-05-2012 18:43

Jedno jest pewne statystyki kłamią Smile


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - atenats - 24-05-2012 07:37

Wiemy chociaż, że gazeta, która opublikowała tekst o możliwym przejściu Roberta Lewandowskiego do Manchesteru United ma bardzo słabą wiarygodność.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 24-05-2012 12:41

W nadchodzącym sezonie jest to raczej pewne że Lewandowski nie trafi do żadnego klubu z Anglii (chodź nigdy nic nie wiadomo). W następnym sezonie ma zagwarantowany udział w LM i bycie pierwszym napastnikiem zespołu w tych rozgrywkach. Lewandowski nie jest głupi i wie że obecnie żaden naprawdę mocny klub nie zagwarantuje mu tego co ma w Borussi. Jednak po następnym sezonie sądzę że odejdzie do lepszego klubu jeśli sezon będzie maił również udany jak ten mijający.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kosma - 24-05-2012 13:12

Z drugiej strony - jeśli rzeczywiście jest okazja załapać się do United (wiem, że patrzę trochę przez pryzmat swojego kibicowania i oczywistych marzeń), to może wykorzystywać już teraz. Jak nie on, to Boss sięgnie po kogoś innego i w następnym okienku nie będzie już mowy o napastniku, bo będzie czwórka + pewnie ów Keane.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 24-05-2012 22:13

Jakby przyszedł Hazardzista to nowy napadzior niepotrzebny, on to jak Roo raz tu, raz tam, z przodu ogarnia. Ogólnie pada sporo nazwisk, w kontekście wzmocnień naszego środka. Ba! nawet o Bainsie jest mowa, szaleństwoSmile Jednak Ferg widzi gdzie ma braki, teraz trza tylko czekać licząc na pozytywny rozwój wypadków.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Chudy - 28-05-2012 20:14

Cytat:Belgian superstar has delivered a snub to Premier League champions Manchester City and their rivals Manchester United by opting to join the Stamford Bridge club

The £32 million-rated Lille attacker is understood to have agreed personal terms with the Blues and is likely to sign for the Stamford Bridge club this week.

Manchester United and Manchester City were also given permission to talk to Hazard, but the 21-year-old decided over the weekend to sign for Chelsea, finally bringing the end to the ongoing transfer saga.


<ściana>

Dobrze że chociaż nie poszedł do City.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 28-05-2012 21:00

Oficjalne info = 2 czerwiec

Każdy och i ach jest traktowany jak oficjalny, wrzućcie na luz.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Chudy - 28-05-2012 22:52

Cytat:The 21-year-old wrote on Twitter: "I'm signing for the Champions League winner," in reference to the Blues' triumph over Bayern Munich on May 19.

He had Tweeted earlier in the day: "Good afternoon guys. I made up my mind. See you later. Thanks," before waiting several hours to elaborate on his choice.

no to wrzućmy na luz..


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 29-05-2012 09:27

Jest już niemal pewne, że Kagawa do nas trafi. 12 mln funtów + dodatki to wydaje mi się cena świetna jeśli spojrzeć na statystyki oraz wiek Japończyka. Uzupełniamy więc linie ofensywną i myślę, że tutaj już nikogo nam więcej nie potrzeba - ewentualnie można by się zastanowić np nad Yakubu.

Wydaje się więc, że w zanadrzu jest jeszcze trochę gotówki na zawodnika, którego nam najbardziej potrzeba czyli typowego CMa oraz jakiegoś rezerwowego lewego obrońcę.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 29-05-2012 09:33

Szkoda, wielka szkoda. Od niepamiętnych czasów mieliśmy szansę na pozyskanie piłkarza ze światowego topu, który pozwoliłbym nam na wskoczenie na najwyższy światowy poziom. Stało się inaczej. To smutne, że nie jesteśmy w stanie konkurować o najlepszych piłkarzy na rynku transferowym. Który to już klasowy piłkarz w ostatnich latach wybrał inny klub niż nasz. Wielu ich było. W czasach, kiedy dla zawodników kasa stała się najważniejsza, nie jesteśmy konkurencyjni i dlatego najlepsi piłkarze odchodzą i będą odchodzić do takiego Shitty, Chelsea, Barcelony czy Realu.

Bardzo liczyłem na transfer Hazarda do naszego klubu, ale niestety znów się rozczarowałem. Co nam teraz pozostaje :?: Cóż, trzeba doprowadzić do końca transfer Kagawy, który jest jednak gorszym piłkarzem od Edena i nie da nam tyle, co Belg Chelsea. Te 40 mln euro, które były przeznaczone na Hazarda można wydać na transfer Muniaina, który ma 19-lat i już teraz widać, że ma niesamowity potencjał. W barwach Athleticu wystąpił już w ponad 100 meczach. Kiedyś już pisałem, że jeśli Hazard do nas nie przejdzie, warto sięgnąć po Baska. Za kilka lat to także będzie niesamowity piłkarz.

P.S. A wystarczyłoby, gdyby Chelsea ze swoim autobusem w bramce nie wygrała Ligi Mistrzów i w przyszłym sezonie nie byłoby jej w tych elitarnych rozgrywkach...

......Torres.....
Mata.......Hulk
......Hazard......
Essien......Ramires


Nie ma co, zajebisty skład się szykuje u Niebieskich. Jeszcze tylko Falcao zamiast Torresa im brakuje...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 29-05-2012 09:39

15 mln euro które może wzrosnąć do 22 - czyli gdzieś mniej więcej 18 mln funtów za całą transakcje, niby to mało a jednak dużo. Ciekawi mnie tylko jaką role dla Japończyka przewiduje SAF. Na skrzydło to on się nie nadaje, także jedyne miejsce dla niego to pozycja Rooneya.

Myślę, że skoro byliśmy się o Hazarda, za którego Chelsea (?) zapłaci ok 30 mln funtów to możemy powalczyć o Modrica. Koguty pewnie znów wydoją nas z kasy, ale sprowadzenie takiego zawodnika to chyba konieczność. No i ciągle twierdze, że potrzebujemy kogoś kto podejmie walkę z Carrickiem bo nie może być tak, że nie mamy dla niego żadnej, żadnej (!) alternatywy.

E: Jeśli chodzi jeszcze o Hazarda to ponoć jego agenci żądali 7 mln za transakcje dla siebie, z tego powodu nawet City zrezygnowało z tego transferu. United też to nie odpowiadało. Na placu boju miał zostać tylko Romek, który ma takie coś w poważaniu i jeśli kogoś chce kasy to daje tyle ile chcą.
Z drugiej strony, jeśli to prawda, to śmieszne jest to, że potrafimy w ciemno wydać 7 mln czy ile tam na Bebe, a nie możemy dać tyle agentom Belga. Jasna kasa ta jest duża i ktoś tu chyba nie jest pełni rozumu, no ale takie są teraz czasy i trzeba do tego przywyknąć.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 29-05-2012 09:48

Fellaini + Modrić, choć ja nie jestem pewien, że Hazard będzie w Chelsea.
Wolę poczekać na oficjalne info, bo twitter to jest tak wiarygodny jak The Sun ;/

A Kagawa też się nada.

Jarek wyluzuj. Nie sraj ogniem na zapas. Hulk jeszcze nie jest kupiony. Oficjalnie to tylko Marina tam kupili więc poczekaj spokojnie na rozwój wypadków.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 29-05-2012 09:51

Hazard ponoć ma zarabiać 170 tysi. Dajmy spokój i nie mówmy o zawodniku, który NIC poza Francją nie pokazał, że jest ze światowego topu. Nani, który należy do najlepszych zawodników PL jak dobrze pójdzie to dostanie 130 tysi...Nie dajmy się zwariować. Zresztą, facet robi wokół siebie takie zamieszanie, że trudno mi uwierzyć, że zostanie w jednym klubie na dłużej.

Od początku nie nastawiałem się na transfer Hazarda i tak samo jest z Modricem. To nie w naszym stylu, żeby bić się z innymi kto da większą tygodniówkę i prowizję dla agenta.

PS Essien u nas by na ławe się na załapał.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 29-05-2012 10:03

W naszym stylu czy nie, musimy solidnie wzmocnić się kimś, kto ma uznaną markę i z miejsca będzie stanowił o sile naszego zespołu. W zakończonym niedawno sezonie doznaliśmy kilku bolących rozczarowań, nie boje się też użyć, że paru upokorzeń.

Nie mówię, że mamy się zgadzać na takie warunki jak te Hazarda, bo to jest śmieszne, że grajek, który choć utalentowany niezwykle dopiero zaczyna podbijać piłkarskie boiska a już żąda takiej tygodniówki. Co mają pomyśle chłopaki z zespołu, które tyrają ostro już tyle, a zarabiają mniej?

Jeszcze co do Modrica, jeśli Chelsea rzeczywiście zakontraktuje Hazarda, a do tego jeszcze nie daj Boże dołoży Hulka to już z pewnością odpuszczą sobie Chorwata. A wtedy śmiało my możemy wkroczyć do akcji. Luka o ile dobrze kojarzę zarabia 90 tys. Ze 130 dla takiego zawodnika chyba przesadą nie jest, na tyle byśmy mogli sobie pozwolić i myśle, że Luka mógłby na tyle przystać. Problem pozostaje ciągle w przypadku transferów z Kogutami suma odstępnego.