Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 23-06-2012 21:37

Brać M'Vile. Już jest bardzo ciekawym grajkiem, a za parę lat będzie jednym z najlepszych na swojej pozycji, dlatego szkoda żeby poszedł do Arsenalu czy gdzieś indziej.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - allfanmu - 23-06-2012 21:45

Dzisiaj M`Vila naprawdę dobry mecz. Podobał mi się bardzo. Jedyny pozytyw w pomocy Francuzów. Błędem Blanca było zdjęcie go z boiska, bo nikt nie potrafił potem słać tych dokładnych piłek. Dobry w defensywie i dobrze rozgrywa. Podpisuję się pod postulatem powyżej.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 24-06-2012 09:09

Ale naprawdę potrzebny nam defensywny pomocnik? Moim zdaniem biorąc pod uwagę jak "ogromne" pieniądze United ma do wykorzystania to jednak skupiłbym się na ofensywnym pomocniku.

Najlepszy byłby Modric, z pewnym doświadczeniem, ograny w Premier League(odpadłyby problemy z aklimatyzacją) ale już sobie odpuściłem marzenia o nim z powodu ceny(ja ciągle uważam, że Kagawa to najwyżej zmiennik takiego Modrica, Japończyk jest słabszy od Chorwata).


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 24-06-2012 10:04

Undermine napisał(a):Ale naprawdę potrzebny nam defensywny pomocnik? Moim zdaniem biorąc pod uwagę jak "ogromne" pieniądze United ma do wykorzystania to jednak skupiłbym się na ofensywnym pomocniku.

Najlepszy byłby Modric, z pewnym doświadczeniem, ograny w Premier League(odpadłyby problemy z aklimatyzacją) ale już sobie odpuściłem marzenia o nim z powodu ceny(ja ciągle uważam, że Kagawa to najwyżej zmiennik takiego Modrica, Japończyk jest słabszy od Chorwata).
:roll: A Modric to pozycja Kagawy ? Ciekawe rzeczy opowiadasz. Żem tego Japońca cały huj widział, ale wielkim znafcą być nie trzeba aby stwierdzić, iż boiskowe role na boisku tych panów różnią się od siebie i to znacznie !

Andersonowi wypadałoby podziękować. I jeśli on opuści szeregi naszego klubu, wtedy można by dokoptować do środka tytana, człowieka nie pierdolącego się w tańcu. Oraz oczywiście małego Luke. Fabio idzie na wypożyczenie, Fryers ucieka także i lewy defensor mile widziany.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 24-06-2012 10:42

Cytat::roll: A Modric to pozycja Kagawy ? Ciekawe rzeczy opowiadasz. Żem tego Japońca cały huj widział, ale wielkim znafcą być nie trzeba aby stwierdzić, iż boiskowe role na boisku tych panów różnią się od siebie i to znacznie !

A jest miejsce i dla Kagawy i Modrica na boisku? Śmiem wątpić.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 24-06-2012 10:47

Oczywiście, że jest. Chlopcze oni grają na innych pozycjach. Są od innych zadań w innym stylu grają i mają inne role w zespole.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 24-06-2012 10:48

Oczywiście że jest. W końcu Kagawe można podwiesić pod Rooneya, a Luke walnąć do środka obok Carricka. Zresztą poczekamy zobaczymy jakim systemem United będzie grać, bo chociażby w takim 4-2-3-1 jest dla niego kilka opcji.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 24-06-2012 10:50

Kwas wtedy byłoby bajecznie, ale nie wierzę w to, że Ferguson przejdzie na coś innego. On będzie ciągle tłukł archaiczne 4-4-2 a formacje nagle zmieniał na mecz z mocną drużyną. A potem zdziwienie, że to nie działa.

edit
Choć ciągle wolałbym kogo innego za Kagawę, no ale wszystkiego też nie można mieć.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 24-06-2012 16:16

Undermine napisał(a):Ale naprawdę potrzebny nam defensywny pomocnik? Moim zdaniem biorąc pod uwagę jak "ogromne" pieniądze United ma do wykorzystania to jednak skupiłbym się na ofensywnym pomocniku.
Tak, jestem nam potrzebny i po transferze Kagawy śmiem twierdzić, że kupno kogoś kto będzie alternatywą dla Carricka to priorytet. W chwili obecnej mamy jednego zawodnika, który potrafi grać w defensywie i robi to jak należy. W przypadku gdy Michael dozna kontuzji jesteśmy w ciemnej dupie. Jak już wielokrotnie powtarzałem w powrót Fletchera nie wierzę (przykro mi to pisać Sad ), także transfer takiego zawodnika jest nam bardzo potrzebny.
Skupić się na kupnie ofensywnego pomocnika? A to jeden to wciąż mało? Z kolei traktowanie Modrica jako AM jest śmieszne, bo kto ogląda Koguty ten wie jak głęboko gra Chorwat. Kolejna rzecz. Tak, jest miejsce na boisku dla Luki i Kagawy. W BVB grali podobnie, był Shinji i był Sahin (zawodnik o charakterystyczne zbliżonej do Chorwata).


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - BeBaD - 24-06-2012 18:23

Lass Diarra wg mnie byłby idealny.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 24-06-2012 18:52

Otóż to! W dodatku chyba jest chyba z kartą w ręku, więc na nic nie patrzeć tylko brać. Marzy mi się ten zawodnik.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 24-06-2012 20:06

A ja nie wiem. Pamiętam jak jeszcze za czasu AFC, czy CFC marudził jaki to on jest dobry i jak to powinien grać w podstawowym składzie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 24-06-2012 22:37

Lass faktycznie jest dobrym rozwiązaniem. Nie będzie żądał wielkich pieniędzy, raczej po tych latach w Madrycie trochę spokorniał... Dobra alternatywa dla Carricka.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 24-06-2012 22:50

W sumie póki co Euro nie wypromowało i tym samym nie podbiło cen zawodników, no chyba że walczymy o Pirlo 8-)


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 24-06-2012 23:03

Euro wypromowało chyba tylko Konopliankę. Tego młodego(89') z Dnipro, ale chyba United się nim nie interesuje.
(nie mówię, że by się przydał United czy nie, ot stwierdzam fakt)