Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - BeBaD - 06-11-2012 16:50

Nie chce wnikać w kontrakt Bale ale ja na jego miejscu chciałbym mieć w nim zapisaną klauzule że w przypadku braku awansu do LM czy tam LE moge odejść za powiedzmy 30 baniek. Tak przynajmniej chciałbym mieć skonstruowany kontrakt, ciekawe czy bale jest na tyle głupi że nie pomyślał ;p


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kosma - 06-11-2012 20:24

O ile dobrze pamiętam, Ronaldo w momencie odejścia od nas też miał ważny kontrakt, a nie było siły, by go zatrzymać.
Tottki nie są na razie w stanie przeskoczyć pewnego poziomu (szkoda) i nie zanosi się na to, by w najbliższych latach byli (jeszcze większa szkoda), więc gościowi z takim potencjałem (choćby był wyolbrzymiany) może przyjść do głowy pomysł powalczenia o największe cele w większym klubie.

Co do skąpstwa Ferga - jeśli Boss się na kogoś nakręci, to jest w stanie wydać dużą kasę (szczególnie, gdyby Nani rzeczywiście odszedł - w końcu na rynku transferowym jest sporo wart). Podjarał się Berbą już parę lat temu - wydał 30mln. Nakręcił się na RvP - wydał za 29-latka 24mln, więc za młodego, wciąż perspektywicznego gracza z Wysp te >30mln wyłoży, jeśli zajdzie taka potrzeba.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Cepilek - 07-11-2012 14:11

Fergie nie będzie chciał kupić Bale, tak samo jak Michał uważam że rozgląda się w kierunku Europy. Plotki są o Isco, Rodiguezie, wcześniej był Lucas, Hazard.

Zwłaszcza Isco to geniusz polecam obejrzenie sobie jakiegoś meczu ze względu na tego piłkarza, i tu trochę śmieszne wydaje mi się stwierdzenie ze Navas jest jedynym godnym skrzydłowym z stamtąd. Jesus spóźnił się z transferem to dużego klubu podobnie jak kiedyś Young.

Fergie nie kupi Bale bo ma kogoś takiego jak Valencia, jeden taki piłkarz wystarczy.



Aha i nie zgadzam się że Theo dałby więcej od Welbza na skrzydle, chyba tylko w kanadyjce. Polecam popatrzeć na inne statystyki, choćby wkłądu w grę gdzie Welbz zawsze gdzie by nie grał przebija kolege z reprezentacji.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 07-11-2012 19:44

Isco to nie skrzydłowy z tego co się dobrze orientuję. Raczej pozycja Cazorli, Maty, Silvy ale nie wiem czy nie za wcześnie na niego. Mata miał 23 lata, Silva 24 jak przechodzili do ligi angielskiej, Isco jeszcze nie prezentuje tak rewelacyjnego poziomu i pewnie jego noty spadną wraz ze słabszą grą Malagi która jest kwestią czasu a w zasadzie już się zaczyna.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Cepilek - 08-11-2012 08:13

Isco jest takim samym skrzydłowym jak Hazard, Mata, Nasri Silva czy inny Lucas. Nie ma on cech Valencii ale na skrzydło jak najbardziej.

Cytat: pewnie jego noty spadną wraz ze słabszą grą Malagi która jest kwestią czasu a w zasadzie już się zaczyna.

Pewnie dlatego że sam odpowiada za jakość gry Malagi Wink


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 08-11-2012 11:15

Dobrze, że nie napisałeś jak Kagawa bo już miałem mieć wątpliwości.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kosma - 08-11-2012 12:52

Dobrze, że nie napisałeś jak de Gea, bo bym pomyślał, że oszalałeś.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 08-11-2012 13:54

Berbatov Smile??


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Silvan - 08-11-2012 15:34

Wracając do ostatniej kolejki EPL, widział ktoś jakie cuda wyczyniał Fellaini w meczu z Fullham - Everton? Ten gość jest niesamowity. Naprawdę widziałbym go w United.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Cepilek - 08-11-2012 16:09

po głębszej analizie nie wiem czy Kris wbił szpilkę we mnie czy ciebie Big Grin


Nie wiem co za wzmianka z tym Kagawą, przecież każdy z wymienionych prze zemnie zawodników jest wystawiany w swoim klubie właśnie na skrzydle mimo że każdy ma predyspozycja do grania 10. Isco też tam lubią wystawić.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 10-11-2012 12:11

Bo skrzydło w diamencie to nie jest zwykłe skrzydło!

BTW poczyniłem obserwację co do środka pola Chelsea i stwierdzam, że nie da się kurwa robić tak jak RdM i wystawiać razem Oscara, Hazarda i Matę. Każdy z nich ma zadatki na playmakera i je urzeczywistnia na boisku, a jak powszechnie wiadomo, gdzie kucharek trzy, tam gówno do zjedzenia.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Silvan - 16-11-2012 09:19

Tak w kontekście tego co Fellaini ostatnio wyprawia, super gol i zaraz potem zajebista asysta... Ten koleś zrobił w ostatnim czasie ogromny postęp, ciągnie całą drużynę i serio aspiruje do gry w lepszym klubie niż Everton, poza tym jest na wylocie bo odmawia podpisania nowego kontraktu, wiec jakaś szansa jest. Chciałbym żeby wylądował u nas...

http://krrropek.wrzuta.pl/film/8x08lSPvG6I/ladna_bramka_i_super_asysta_w_3_minuty


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 18-11-2012 11:58

W zimie nie liczę na jakieś zdecydowane ruchy, ale w lecie nie wyobrażam sobie byśmy nie kupili choć jednego klasowego skrzydłowego. Jeśli odejdzie Nani będziemy potrzebowali dwóch zawodników, którzy będą do gry od zaraz. Young jest za słaby na United, Valencia jest fajny, gdy jest w formie, gdy jej brak jest całkowicie bezużyteczny. Zostaje jeden Welbeck, który w dodatku nie jest nominalnym skrzydłowym.
W takiej sytuacji potrzebujemy dwóch zawodników do pierwszego składu. Być może jednym z nich będzie ten James Rodriguez, którego nasi scouci oglądali już 7 razy w tym sezonie. Potrzebny będzie ktoś jeszcze, ale nie młody, z którego może coś będzie typu Ince, ale ktoś to będzie w stanie podnieść poziom gry.

Może wróci Ronaldo, kto wie... ale to już inny temat, inna dyskusja, o której niedługo.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - allfanmu - 21-11-2012 22:47

Po dzisiejszym meczu Ajaxu i każdym innym jaki oglądałem powtarzało się jedno nazwisko. Eriksen. Gość jest przekocur. Zostaję jego psychofanem.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 21-11-2012 23:10

Eriksen w lecie odejdzie to pewne.Nie przedłuża kontraktu.Nie dziwię mu się bo nie ma z kim grać w Ajaxie, fatalny zespół niczym z ekstraklasy