Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 29-11-2012 19:02

Tylko gdzie on był miał grać? Z tego co się orientuję to on bardziej pozycja AM niż CM, a na tą pozycję mamy Japońca.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - kaka - 30-11-2012 12:25

Beckham.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kosma - 30-11-2012 13:58

Ściągamy Becksa -> zarabiamy na jego koszulkach na transfer Ronaldo -> zarabiamy na koszulkach Ronaldo.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 30-11-2012 18:03

Krix napisał(a):Ściągamy Becksa -> zarabiamy na jego koszulkach na transfer Ronaldo

Chyba na tego grubego.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 30-11-2012 19:02

Co jak co, ale nawet jeżeli Becks grałby jak Giggs czyli kompletnie kiepsko to i tak bym go chciał Smile


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - sebos_krk - 30-11-2012 19:06

Zaraz. Był Madryt, był Mediolan, była Kalifornia, teraz podobno będzie Monte Carlo. Becks powinien jeszcze zaliczyć przynajmniej Paryż, Dubaj, kierunek azjatycki, może Moskwę. Dla jego interesów jeszcze nie czas na powroty.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kosma - 03-12-2012 00:30

Tak na serio, to sens ściągać Becksa był najpóźniej w momencie, gdy zakładał szal G&G. Teraz już naprawdę za późno.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 03-12-2012 19:21

Lewy w United, co Wy na to? Co ma w bani SAF?

Bo ja to kurwa albo nie mam pojęcia, albo jestem przerażony tym co SAF ma w głowie. Mamy Chiche, Welbecka, Rooneya, RVP i do tego Lewy? Jedyne co mi przychodzi na myśl, to Roo na stałe OPś, Danny na skrzydło i wtedy zostają Chicha i RVP i wtedy niby wszystko się zgadza. No ale kurwa, czy to nie lepiej kupić OPŚ i skrzydłowego zamiast brać kolejnego napastnika, a resztę rzucać na nowe pozycję. Coś mi się wydaje, że SAF wyszedł z założenia, że na rynku nie ma ciekawych za dobrą cenę OPŚów i skrzydłowych i postanowił to rozwiązać w ten sposób. Kuriozum! Śmieliśmy się z 20 napastników City, a teraz tu zaraz możemy mieć niegorszy cyrk. Oby to jednak okazały się ploty.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Ruuuuuuuuuud - 03-12-2012 19:32

RedLucas napisał(a):Oby to jednak okazały się ploty.

Od tego trzeba było zacząć, a nie od bani Fergusona Tongue


Ja też zawodolony z tego nie jestem, fajnie gdyby jak najszybciej ktoś zdementował te doniesienia.Nie ma u nas miejsca dla Lewego.Więcej nie trzeba pisać. Chyba, że Robert chce zastąpić Berbatowa na ławce, grać w COC...


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 03-12-2012 20:00

Źródła dosyć wiarygodne, więc postanowiłem, że coś tam można popisać Wink


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 03-12-2012 20:28

Ale to wychodzi że niemcy powtórzyli news DailyMail


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 03-12-2012 20:42

Skopiuję siebie z tekstu, który lada moment ukaże się na redlogu:
Cytat:Wiadomość, która dzisiejszego poranka obiegła niemal wszystkie polskie serwisy poświęcone najbardziej utytułowanej drużynie w Anglii, nie ma żadnego poparcia w faktach. W piątek Daily Mail dało exclusiva o Robercie. Na podstawie tych doniesień, niemieckie Sky wspomniało o transferze Polaka do United. A dziś Metro puściło informacje na temat rzekomego transferu Lewandowskiego na Old Trafford, opierając się na niemieckim źródle - Sky.



RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 03-12-2012 20:46

(03-12-2012 20:00)RedLucas napisał(a):  Źródła dosyć wiarygodne, więc postanowiłem, że coś tam można popisać Wink

Cytat:The Sky Sport News report about Lewandowski two days ago was based on a Daily Mail article:

http://www.sky.de/web/cms/de/bundesliga-lewandowski-vor-wechsel-zu-manutd.jsp

Angielskie media powołują się ma niemiecką wersję Sky, a ta... powołuje się na "Daily Mail". I jeszcze ta kwota transferu... 12 mln funtów. Plota jak stąd do Dubaju.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lukas - 04-12-2012 18:46

Nie ma w tej chwili miejsca dla Lewego w United - to jest kwestia podstawowa a i napastnik nie jest nam potrzebny. Kupić żeby kupić? To nie trzyma się kupy, więc do takich wiadomości podchodzę z duuużym dystansem.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 04-12-2012 19:15

Tak samo uważam. Mamy 2 światowej klasy napastników plus dobrego Chicharito oraz jeszcze Welbecka, więc nie rozumiem, po co miałby do nas przyjść jeszcze jeden napastnik.

Lepiej wyłożyć kasę na zakup jednego skrzydłowego, których na nowy sezon do klubu będzie trzeba sprowadzić dwóch. lub na środkowego pomocnika lub porządnego lewego obrońcę, bo ten Buttner mi się nie widzi coś.