Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 17-12-2012 21:29

Ja nie miałbym nic przeciwko, gdyby Fergie przekonał Sterlinga, aby ten nie podpisywał nowej umowy z LFC i ściągnął go do nas. Chłopak ma niesamowity talent i papiery na wielkie granie, a już teraz gra na bardzo dobrym poziomie. Tylko Rodgers powinien dać mu trochę odpocząć, a nie wystawiać w każdym meczu, bo go zajedzie, jak kiedyś zajechano Owena.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hotwarty - 17-12-2012 22:30

Sterling nie jest wychowankiem Liverpoolu, tylko QPR. Co nie zmienia faktu, że jest raczej nie do wyjęcia, nie w sytuacji, gdy trener ewidentnie na niego stawia i regularnie daje grać w pierwszym składzie.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kosma - 17-12-2012 23:30

Hotwarty napisał(a):w sytuacji, gdy trener ewidentnie na niego stawia i regularnie daje grać w pierwszym składzie...
... klubu z dolnej połowy tabeli.

Wysłane z mojego umysłu za pomocą telepatii kwantowej.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 18-12-2012 07:12

Oczywiście że jest do wyjęcia, pokażcie mi na dzień dzisiejszy (ulubiony zwrot Grzesia Laty) młodego gracza, który wolałby Liverpool od United. To, że taki Gerrard tam przesiedzi całe życie, wynika z tego, że dalej się łudzi, że może kiedyś znowu zrobią TOP 4. Tongue

Co nie zmienia faktu, że na dzień dzisiejszy lepiej, taniej i szybciej byłoby zarzucić sieci na Walcotta. To, że Szkot sobie coś tam opowiada na temat tego, że grosza nie wyda w zimie, nie jest żadnym wyznacznikiem - stary lis często kłamie w słusznej sprawie. Jak Nani odejdzie to wyobrażam sobie, że jednak kogoś kupi. Chociaż wg mnie najlepszym wyjściem jest zmuszenie Naniego kasą, żeby został.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 18-12-2012 08:55

Wypowiedź o braku transferów w zimowym oknie transferowym nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Ferguson rzadko kiedy w zimie dokonuje znaczących wzmocnień. Kluczowe jest też to, że mało kto chce zmieniać zespół w zimie. Nie ma się co dziwić, bo znacznie lepiej jest trafić w lecie do nowego zespołu i od początku zgrywać się z zespołem.

w lecie jednak kilka ruchów musimy wykonać. Przede wszystkim jakiś defensywny pomocnik - Strootman nie byłby zły. Nie wiem jak tam wygląda do końca sytuacja z Fletcherem, ale ciągle jest ryzyko, że znów będzie źle. Carrick już swoje lata ma, poza tym on nie może grać w każdym meczu. A o kolejnych wzmocnieniach tak naprawdę ciężko rozmawiać, bo póty nie będziemy wiedzieli jak stoi nasza kadra, póty ciężko coś planować (Nani, Scholes, Giggs, mimo wszystko Anderson)


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 18-12-2012 10:28

Z Nanim i tak jeden skrzydłowy by się przydał. Na tą chwilę chyba lepszy byłby Rodriguez niż Sterling ale w obliczu odejścia Naniego młodym Anglikiem na pewno nikt by nie pogardził.

Na zastępstwo Carricka też by ktoś się przydał i wg mnie bardzo od rzeczy byłby prawy obrońca.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kosma - 18-12-2012 10:55

Hubercik napisał(a):Na zastępstwo Carricka też by ktoś się przydał i wg mnie bardzo od rzeczy byłby prawy obrońca.

Jones (tak, dla wielu winien być stoperem, ale ja go tam nie widzę, tak samo jak nie widzę Smallinga na prawej), Fabio...

Wysłane za pomocą klawiszy [spacja]ADEFIJLMNOPRSTWZ[,][.] z mojej czarnej klawiatury.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 18-12-2012 11:44

Co Ty Hubert z tym prawym obrońcą? Męczysz i męczysz, a tak naprawdę my nikogo na tą pozycję nie potrzebujemy. Jones wszystko co najlepsze pokazuje grając na pozycji innej niż środkowy obrońca.
Do tego jeszcze Fabio, który coraz rzadziej odnosi kontuzje i już niedługo powinien grać na odpowiednim poziomie. Może nie będzie tak dobry jak Rafael, ale pożytek z pewnością z niego będziemy mieli.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 18-12-2012 16:24

Jak dla mnie poza Rafaelem nie ma tam nikogo na tyle dobrego, żeby móc stawiać na niego w zastępstwie. Na jeden, dwa góra trzy mecze może i owszem, ale wolałbym kogoś kogo Rafael miałby się obawiać a nie robić ze Smallinga Browna a z Jonesa drugiego O'Shea. Bo tak to póki co wygląda. Jones gra nie tam gdzie powinien, tylko tam gdzie jest konieczność, Smalling z racji dużej konkurencji także grywa prawego obrońcę, ale tak naprawdę Rafael nie ma tam konkurenta, Evrze przydał się rywal, Rafaelowi także ktoś taki by się przydał. Tyle, że ja nie robię z tej pozycji priorytetu. Po prostu uważam, że mamy tutaj nie ogromny, ale dość spory brak i jest to pozycja numer 4 którą musimy wzmocnić, po 2 skrzydłowych i kogoś na zastępstwo dla Carricka pod warunkiem, że Clev i Anderson grają minimum do jakiego nas przyzwyczaili.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kosma - 18-12-2012 17:18

Hubercik napisał(a):Jones gra nie tam gdzie powinien, tylko tam gdzie jest konieczność,
To gdzie Jones powinien grać, skoro nie na prawej?

Poza tym, co to za gadka ze Smallingiem? Jest tu ktoś, kto uważa, że Krzyś nadaje się bardziej na prawo niż na stopera?


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 18-12-2012 17:53

Nie bardzo widzę potrzeby wzmocnienia skrzydeł. Przynajmniej w chwili obecnej, kiedy jeszcze nie jest wiadome co z Nanim. Jeśli zaś Portugalczyka się pozbędziemy to będzie nam potrzebny ktoś o podobnych umiejętnościach, a nie jakieś półśrodki typu Walcot, czy Sterling.

Co do prawego obrońcy - jest jakość i ilość. Zresztą zawsze lepiej grać, zdobywać doświadczenie na różnych pozycjach niż siedzieć na ławie. Przywoływanie historii O'Shea w kontekście ot np Jonesa to jakieś nieporozumienie. Nie ta skala talentu. A ja np. powiem, że jakoś Duncanowi Edwardsowi nie przeszkadzała gra na wielu pozycjach Big Grin


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 18-12-2012 18:40

Nasze skrzydła to akurat w tej rundzie straszna lipa. O ile Young przeplata dobre zagrania słabymi, to Valencia przeplata słabe jeszcze gorszymi no a Nani kontuzja...
Za Sterlingiem bym optował, młody a już ograny na wysokim poziomie. Perspektywa gry o mistrza też mogłaby go skusić.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 18-12-2012 19:13

Rodriguez z Porto to raczej nie jest półśrodek, Sterling może ale tylko na tą chwilę bo z każdym meczem gość gra coraz lepiej i naprawdę może bardzo daleko zajść.

Co do Jonesa to on grał w Blackburn jako środkowy obrońca i jeżeli ma grać gdzieś indziej to nadal na środku tyle, że nie na obronie a np jako defensywny pomocnik. Prawym obrońcą to on raczej nie jest. Ja nie widzę Smallinga na prawej obronie chociaż dość często tam gra.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kosma - 18-12-2012 19:58

Ktoś tak dobry jak Jones na tle ludzi z Blackburn gdzie by nie zagrał od stopera po skrzydłowego, byłby wyróżniającą się postacią, nic dziwnego, że stawiano go na najbardziej odpowiedzialnej pozycji. Insza inszość, że od tego czasu się trochę zmieniło (jesteśmy półtora roku po jego transferze), a w jego wieku taki czasu to naprawdę sporo.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 18-12-2012 20:10

Jones to na pewno nie jest defensywny pomocnik. Prawy obrońca też nie - mimo, że dobrze tam wypadł w meczu z Sunderlandem.

No i jeszcze przydałby się w United jakiś lewy obrońca żeby konkurować z Evrą. Bo Fabio który nawet w QPR nie gra to chyba nie alternatywa.