Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 15-03-2013 21:16

Undermine napisał(a):Na defensywnego mam trzech kandydatów - wspomniany Wanyama(nie kosztowałby dużo), Tiote no i jeśli QPR spadnie z ligi to można wyciągnąć M'bie
Litości... w innym temacie czytam, że przeciętniakami nie wygramy Ligi Mistrzów, tymczasem sam chcesz zawodników pokroju Tiote czy M'bia? Jeden i drugi są fajni w swoich zespołach, ale to nie jest i nie będzie poziom godny United. Zaangażowanie i poświęcenie to jedno, a umiejętności to drugie.

Cepilek napisał(a):Twoje wywyższanie Naniego nad Valencie jest śmieszne bo Nani nie zrobił nic lepszego od Antka w tym sezonie, no ale to jest przecież latynos z szybką stopą i w ogóle odpowiada chorej filozofii kibiców odnośnie "kultury gry" której pojęcia nie rozumieją.
Zacznijmy od tego, że Portugalczyk był przez większość sezonu kontuzjowany. Jednak teraz, gdy wrócił i zaczął grać, to w jednym spotkaniu zrobił więcej dobrego niż przez Valencia przez cały obecny sezon. Rozumiem, że Latynos, samolub i że można go nie lubić, no ale bez przesady... I do prawdy nie rozumiem bronienia Valencia na siłę. Facet w tym sezonie jest fatalny i tu nie ma dyskusji.

Undermine napisał(a):Fabio nie zawsze łapał się w QPR do składu. 17 spotkań, tylko 12 od pierwszej minuty.
Na początku nie bardzo na niego stawiano. Gdy dano mu szansę to zaczął grać regularnie i to grać naprawdę dobrze.

Undermine napisał(a):Oczywiście przyplątała się w tym czasie kontuzja ale bilans ofensywny(0 goli/0 asyst) i 45 straconych drużynowo goli - to chluby nie przynosi.
Nie jeden zawodnik broni lecz cała drużyna. Liczba stracony bramek nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia, bo jeden zawodnik nie jest w stanie naprawić błędów innych.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 16-03-2013 00:00

Cytat: Litości... w innym temacie czytam, że przeciętniakami nie wygramy Ligi Mistrzów, tymczasem sam chcesz zawodników pokroju Tiote czy M'bia? Jeden i drugi są fajni w swoich zespołach, ale to nie jest i nie będzie poziom godny United. Zaangażowanie i poświęcenie to jedno, a umiejętności to drugie.

Sam przyznałem wyżej, że z tym M'bią to pojechałem Wink
Cytat: Nie jeden zawodnik broni lecz cała drużyna. Liczba stracony bramek nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia, bo jeden zawodnik nie jest w stanie naprawić błędów innych.
Czyli Daniel Kokosiński ze Znicza Pruszków też nie jest winny dużej liczbie straconych goli i dałby radę w Wiśle? Big Grin


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 16-03-2013 11:38

Ty w ogóle oglądałeś Fabio w QPR czy tylko tak gadasz, podpierając się statystykami?


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 16-03-2013 12:48

Cytat: Ty w ogóle oglądałeś Fabio w QPR czy tylko tak gadasz, podpierając się statystykami?

Widziałem 4 mecze Fabio w tym sezonie i nie zachwycił. A Ty ?


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 16-03-2013 12:52

Underimne napisał(a):Czyli Daniel Kokosiński ze Znicza Pruszków też nie jest winny dużej liczbie straconych goli i dałby radę w Wiśle?
Porównanie na poziomie, gratuluję.

Kończąc wątek o Fabio. Drugi z braci da Silva ma coraz mniej problemów ze zdrowiem, co jest bardzo dobrą wiadomością. Co więcej, pokazuje w QPR, że talent ma nie mniejszy niż brat i w przyszłym sezonie śmiało może, i mam nadzieję będzie grywał z Evrę. Wypożyczenie w tym przypadku było bardzo dobrym posunięciem, a walka QPR w końcówce sezonu o utrzymanie będzie dla niego bardzo wartościowym doświadczeniem.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 16-03-2013 12:58

Foster napisał(a):bo jeden zawodnik nie jest w stanie naprawić błędów innych.
Carrick jest w stanie, ale nie jest w stanie wybronić wszystkiego.

Co do skrzydeł to przychodzi Zaha i ja tam wiąże duże nadzieje z chłopakiem. Niech tylko ma swobodę i nie boi się odważnych decyzji a myślę, że może nam się rozwinąć bardzo dobrze. No i zatrzymanie Naniego jest bardzo ważne.

Co do Fabio, jeżeli gość ma grać na prawej obronie u nas to zajebiście chętnie wyciągnałbym tego Luka Shawa z Southampton.

Co do środka to pytanie kogo potrzebujemy. Najbardziej to chyba zawodnika w stylu Carricka. Mi się pomysł z Cabayem podobał już dawno temu, teraz jak patrzę, że gość ma 28 lat... No niby można by go kupić, ale wydaje mi się, że cena nie będzie adekwatna bo gość takiej różnicy jak Robin nie zrobi. To już wolałbym poczekać aż Marvin Martin się odbuje w Lille i na niego postawić.

Ogólnie pomysł z zawdonikami z Francji nie jest głupi bo mają tam naprawdę dobrych zawodników, np Sissoko do Newcastle, a tamtejsze kluby mają ogromne kłopoty finansowe i można powiedzieć, że będzie przecena. W sumie ten Capoue wydaje się bardzo dobrym ruchem, ogólnie dużo bardziej preferowałbym gościa nadrabiającego ustawieniem który myśli na boisku niż chłopa który poza bieganiem łapie żółtko za zółtkiem i trzeba się bać czy nie wyleci po 60 minutach.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Pchela - 16-03-2013 13:45

Ale czego Fabio ma grać na prawej obronie, skoro tam jest Rafael? Niech gra na lewej, rotuje się z Evrą, a na dodatek, jest rywalizacja z Buttnerem (bardzo na niego licze, ma w sobie takiego "skurwiela", lubie go!). Cabaye ma 27 lat, najlepszy wiek dla piłkarza, ale już pisałem - to wydatek rzędu 20 milionów. Capoue 10 milionów i jest młodszy, będzie łakomym kąskiem w lecie.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 16-03-2013 14:18

(16-03-2013 12:48)Undermine napisał(a):  
Cytat: Ty w ogóle oglądałeś Fabio w QPR czy tylko tak gadasz, podpierając się statystykami?

Widziałem 4 mecze Fabio w tym sezonie i nie zachwycił. A Ty ?

Oglądnij chociażby z Chelsea.

On nie ma zachwycać, ma być solidny. Na fajerwerki przyjdzie czas jak będzie gra u nas tj będzie miał więcej okazji, żeby pokazać się z przodu.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 16-03-2013 15:39

Rafael nie ma rywala na swojej pozycji. Ani Smalling ani Jones to nie są prawi obrońcy, więc jak Fabio ma być dla kogoś rywalem to dla brata.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 16-03-2013 15:48

Hubson napisał(a):Rafael nie ma rywala na swojej pozycji. Ani Smalling ani Jones to nie są prawi obrońcy, więc jak Fabio ma być dla kogoś rywalem to dla brata.

Evra też nie ma bo Buttner to słabszy rywal niż Jones na prawej.
Niech Fabio będzię rywalem dla obu.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 16-03-2013 15:54

Cytat:Co więcej, pokazuje w QPR, że talent ma nie mniejszy niż brat
Dobra... w którym meczu to pokazał?


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 16-03-2013 16:58

Zobacz sobie choćby mecz z Chelsea, o którym wyżej wspomniał Michał.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 16-03-2013 17:39

(16-03-2013 15:39)Hubson napisał(a):  Rafael nie ma rywala na swojej pozycji. Ani Smalling ani Jones to nie są prawi obrońcy, więc jak Fabio ma być dla kogoś rywalem to dla brata.

Straszny kozak z tego Jonesa, jak na nie swojej pozycji potrafi tak grać.

Zresztą kij mnie obchodzi co mówi sam zawodnik. Silvestre też mówił, że nie czuje się lewym obrońcą, a właśnie grając na tej pozycji prezentował się najlepiej w swojej karierze.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 16-03-2013 20:14

A, mecz Chelsea zagrał dobrze.
No to nie mam pytań. Gdybyśmy mieli Fabio w meczu z Realem...


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kosma - 17-03-2013 01:06

Undermine napisał(a):No to nie mam pytań. Gdybyśmy mieli Fabio w meczu z Realem...

... to by Nani nie dostał czerwonej kartki.