Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Cepilek - 08-05-2013 21:47

Cytat:. Odkąd Glazerowie(tfu!) przejęli klub jedynym takim dużym transferem był właśnie Berbatov.

Van Persie i Arsenal nas kochali i przyszedł tu za darmo Heart


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Pchela - 08-05-2013 21:50

Van Persie przyszedł za mniej hajsu niż Berbatow i pewnie o to też chodziło uż. Undermine.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 09-05-2013 16:01

Cepilek, 24mln funtów to nie jest duży transfer...


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 09-05-2013 16:05

Za 29 latka z rokiem kontraktu tak.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 09-05-2013 16:09

Ale chodzi o kwotę. 24mln funtów to nie jest duży transfer w skali Premier League wiec Cepiluś nie udało się.
Nie ma szans na Bale'a w United. Po pierwsze transfer Zahy, po drugie dziura w budżecie po odpadnięciu w 1/8... Spodziewam się małej aktywności w tym okienku transferowym.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 09-05-2013 16:17

Nowego managera już mamy, teraz pytanie co z transferami. Moim zdaniem są spore szanse, że trafi do nas Fellaini. Belg chce grać w Lidze Mistrzów, a w Evertonie nie ma na to szans. Gdzie mój będzie lepiej jak nie u nas? Będzie pod wodzą trenera, który go wypromował.
Osobiście się nie obrażę. Do tego Strootman i możemy grać.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - allfanmu - 09-05-2013 16:31

Fellaini to dla mnie teraz prawie pewniak. Ale nie wiem czy Fellaini I Strootman. Rzeczywistość będzie Fellaini ALBO Strootman. Kwestia tego jaki budżet dostanie i czy dostanie od razu wolną rękę i będzie odważny, autonomiczny w swoich decyzjach czy jednak będzie miał w tyle głowy opinię swojego starszego rodaka.

Nie jestem zwolennikiem zabierania ze sobą połowy byłego klubu, ale mógłby jeszcze Baines wpaść i stworzyć realną konkurencję dla Evry. Za to egzekwowanie stałych fragmentów gry jestem w stanie znieść promowanie byłych podopiecznych w nowym klubie.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 09-05-2013 16:44

Baines niepotrzebny, wraca Fabio, czas dać chłopakowi realną szanse.

Dalej, Fellainiego od zawsze bardzo chciałem, idealnie mi do nas pasuje i teraz myśle, że 20 mln funtów zalatwiłoby sprawę.

Rooney niech spierdala za 40 mln, niech wraca Cris i nawet Moyes coś z tego zrobi Wink


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Ruuuuuuuuuud - 09-05-2013 16:47

I gdzie ten Fellaini miałby grać? W środku pola obok Carricka? Gracz fajny, ale kompletnie niepasujący do United.

Baines-jak najbardziej przywitałbym go z otwartymi rękami.Po cichu liczę, że razem z przyjściem nowego trenejro zmieni się też kapitan zespołu.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 09-05-2013 17:00

Obok Carricka, jako box to box. Przed nimi Kagawa, a po bokach Welbz i Nani Smile


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 09-05-2013 17:12

A co w Fellainim nie pasuje do United?


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lasq - 09-05-2013 18:33

Fryzura


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 09-05-2013 18:47

[Obrazek: rio_afro_portrait_225x300.jpg]
Nigga pliz.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Cepilek - 09-05-2013 18:52

Undermine napisał(a):Ale chodzi o kwotę. 24mln funtów to nie jest duży transfer w skali Premier League wiec Cepiluś nie udało się.

Czyli jakbyśmy zapłacili za Robina 30 mln to Glazerowie byliby dobrze bo zrobilibyśmy duży transfer? XD


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kosma - 10-05-2013 08:55

Akurat Cepilek teraz ty mylisz pojęcie. Under mówił o kwocie bezwzględnej - nie w rpzeliczeniu na klasę piłkarza, ale samej cenie, ilości hajsu. 24mln rok temu << 30 mln przy ściąganiu Berby.