Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Chudy - 13-01-2009 23:03

fredziul napisał(a):
Chudy napisał(a):nie rozumiem dalej sytuacji Teveza, dziwi mnie to że on chce zostać. ja na jego miejscu bym spierdalał ;/

A nie zastanawiało cie to że Tevez może kocha United i pragnie dalej grać w United kosztem żadszych występów? Wczoraj podczas rozgrzewki pokazywał kibicom że kocha United i dla mnie był to świetny widok. Tevez raczej nie należy do takich co spierdalają tak jak to nazwałeś zaraz gdy siądą na ławce. Ale zawsze jak dostanie szanse to walczy do upadłego i to najbardziej lubie w Tevezie.
Już nie będe sie powtarzał ale mam nadzieję że zostanie, podpisze kontrakt bo wierzę w jego umiejętności.

Mój post było nieco nie jasny. Troche więc dodam. To co pokazał na meczu wywarło na mnie ogromne wrażenie, i to jakie ma poparcie u fanów również mimo braku występów.

Chce żeby został, chce żeby dalej walczył w trykocie diabłów. Tevez ma szanse być legendą Old Trafford wyczyny z 1 sezonu sprawiły że mam do goscia ogromny szacunek. Niestety teraz gra mniej i mnie to bardzo martwi bo ledwo dostaje szanse na jakiekolwiek występy, mam wrażenie że za mało aby sie odbić od tej złej formy. Wydaje mi się że słuszne są obawy że może odejść, cierpliwość się kiedyś kończy tym bardziej że nakłania go do tego wielki autorytet Diego Maradona.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - matys - 19-01-2009 16:43

http://www.independent.co.uk napisał(a):Reports suggest that Manchester United are interested in Sochaux youngster Yven Moyo.

United representatives have been to watch the 16-year-old Frenchman five times and have reportedly been impressed with his performances for Sochaux's youth team.

Moyo has not yet made his top-flight debut, but the left-footed attacker is already being lauded as the most promising French player of his generation

According to the under-16 international's representatives, United are preparing a bid, which would recieve a warm welcome as Moyo seeks a long-term deal

Sir Alex Ferguson has been on a mission to aquire promising young players for the future recently. Moyo's move would follow the capture of Brazilian full backs Rafael and Fabio da Silva last year and Ritchie De Laet from Stoke last week.

Zaczynamy uprawiać kidnapping niczym w Arsenalu.

E: Źle to napisałem, bo wyszło jakbyśmy już go zaklepali i jeszcze 3 innych małolatów. Ale nie tak dawno chcieliśmy podebrać jakiegoś talenciaka z Rennes, bliźniaków też chyba 'podkradliśmy' za grosze, teraz ten Moyo. Wiadomo, takie nasze prawo, ale nie powiem, żeby mi się to podobało.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Janczar - 20-01-2009 16:38

Chudy napisał(a):Niestety teraz gra mniej i mnie to bardzo martwi bo ledwo dostaje szanse na jakiekolwiek występy, mam wrażenie że za mało aby sie odbić od tej złej formy.

Nie wiem czy wiesz, ale teraz Roo jest kontuzjowany na 3-4 tygodnie, więc Tev będzie miał właśnie teraz częściej okazję aby pokazać co potrafi i ile jest warty, osobiście trzymam za niego kciuki, bo chciałbym żeby został na OT, chociaż jeszcze żeby sie to stało musiało by popłynać z budrzetu Manchester United około 32mln funtów, a to nie mało :|


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - ozinho - 20-01-2009 22:04

Stwierdzam, iż mamy jedną z lepszych kadr na świecie. Na każde miejsce przypada niezły, doświadczony zawodnik. Jedyne co bym wzmocnił to formacja środkowej pomocy, szczególnie ofensywnej części. Mógłby SF sprowadzić jakiegoś dobrego, młodego rozgrywającego np. Hernanes z Sao Paulo.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Nelsonk - 28-01-2009 22:31

Dziś rano w Brytyjskim The Sun pisali że united jest bardzo zainteresowane John-em Fleck-iem, z Rangersów. Podobno SAF wysłał swojego brata Martina aby mu się przyglądał. Ten obiecujący 17-sto latek zagrał już parę razy w Tym sezonie i otrzymał bardzo dobre oceny. Grał też w zeszłorocznym finale Scottish Cup. Ten uzdolniony pomocnik jest porównywany z Rooney-em ze względu na swoje zdolności piłkarskie jak i na budowę i motorykę Smile

Fajnie by było jakby go kupili, dwóch takich "Rooney-ów" to nikt nie powstrzyma Big Grin


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - M.T. - 28-01-2009 23:33

Pomocników to może nam starczy co? Tongue Jak dla mnie w najbliższym czasie nie musimy nikogo kupować poza Tevezem ... no może i bramkarzem za kilka lat


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Nelsonk - 29-01-2009 09:44

Też jestem tego samego zdania, poza tym musieli byśmy znowu wydać sporo kasy żeby jeszcze bardziej podnieść standard gry jaki teraz prezentujemy i jakoś nie mogę sobie wyobrazić żadnego nowego zawodnika, który by to zrobił.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mlody_unw - 12-02-2009 12:37

Cytat:Manchester United zainteresował się utalentowanym belgijskim pomocnikiem Standardu Liege Akselem Witselem. Sir Alex Ferguson szuka piłkarza, który mógłby zastąpić nękanego kontuzjami Owena Hargreavesa.
Według angielskich mediów MU stoczy walkę z Interem Mediolan o pozyskanie utalentowanego 20-latka.

Witsel pomimo młodego wieku jest już doświadczonym i utytułowanym zawodnikiem. Został wybrany piłkarzem roku 2008 w Belgii. Zagrał pięć spotkań w reprezentacji "Czerwonych Diabłów", bo taki przydomek nosi narodowa drużyna Belgii.
Manchester planuje zapłacić za 20-latka około 9 milionów euro.

Ja nie mam nic przeciwko wzmocnieniom. Ale kolejny pomocnik to chyba przesada :roll:


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mucha - 12-02-2009 13:16

O ile się nie mylę to Witsel jest skrzydłowym, a na tą pozycję by się właśnie ktoś przydał. Samego Witsela nie widziałem, więc nie go nie ocenię. A tak w ogóle to skąd ten news? Nigdzie tego nie widziałem.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Miko - 12-02-2009 16:47

O Witselu mówiło się już w poprzednim roku, że niby zimą miałby już dołączyć do United... myślę, że póki co należy poczekać na powrót Owena, który pewnie po powrocie będzie głodny gry jak nigdy.

Co do skrzydłowych... Liczę, że szanse dostanie Tosić, jednak nijako ma się on do innych zawodników; Ronaldo, Park, Nani oraz coraz częściej grający na środku pomocy Giggsy. Ja chętnie bym zobaczył Arjena Robbena, a co... ^^ to tylko marzenia.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mucha - 12-02-2009 17:28

Miko napisał(a):Ja chętnie bym zobaczył Arjena Robbena, a co... ^^ to tylko marzenia.

Kolejna kaleka po Hargreavesie nam do szczęścia niepotrzebna.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Vego4 - 15-02-2009 16:15

A ja bym się zastanowił nad ewentualnym następcą Ronaldo, nie od dziś wiadomo, że lada dzień i Portugalczyk będzie sobie biegał po Bernabeu :shock: Jak do tej pory Nani jeszcze chyba nie jest w stanie go zastąpić - zbyt duże wahania formy, raz jest dobrze, a raz tragicznie.
Spośród ilości piłkarzy, jakich wymieniano na rzekomych zastępców CR7, naprawdę jest trudno wybrać tego jednego, aczkolwiek jak na moje, to dobrym krokiem zarządu United by było poważne przyjrzenie się Frankowi Ribery.

<cwaniak>


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - matys - 15-02-2009 16:20

Vego4 napisał(a):nie od dziś wiadomo, że lada dzień i Portugalczyk będzie sobie biegał po Bernabeu :shock:
A wiadomo?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Vego4 - 15-02-2009 16:23

No ja bym nie liczył na nawrócenie się Ronaldo <cwaniak>


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - sebos_krk - 15-02-2009 16:39

Z czego ma się nawracać. Jest piłkarzem Manchesteru United, dobrze się czuje na Old Trafford i nigdzie nie słychać żeby gdziekolwiek się wybierał.
A Ribery'ego chętnie bym u nas zobaczył, ale nie w zamian za portugalczyka.