Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 03-07-2013 22:20

Cytat: W sezonach 2011/2012, 2012/2013 prawie co tydzień oglądałem La Ligę, głównie mecze Realu, Barcy i Atletico więc widziałem jak gra. I gra tak jak Valencia raz dobrze a na drugi mecz gorzej.
Jak można porównać Valencie do Di Marii to nie rozumiem. To jak porównywanie Naniego i Ronaldo.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - robaldo - 03-07-2013 22:41

Undermine napisał(a):Jak można porównać Valencie do Di Marii to nie rozumiem. To jak porównywanie Naniego i Ronaldo.

Nie sądzę, żeby Valencia aż tak przewyższał Di Marię.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 04-07-2013 09:39

Lasq napisał(a):A ja oglądałem mecz gdzie Valencia zdobył asystę lewą nogą, tylko co z tego. Messi zawsze szuka strzałów lewą nogą, zwody też w 90% przypadków robi na lewo, tylko co z tego jak robi to na tyle szybko, ze obrońca który nawet wie co on zrobi nie nadąża.

Też widziałem pare zagrań Valenci lewą nogą ale są one rzadkością, nawet na kilka metrów stara się podawać prawą, a Messiemu nie robi to różnicy którą nogą poda na te 5 metrów, tak samo z wykończeniem, jeśli ma piłkę na prawej nodze to nie zawaha się z niej uderzyć natomiast Valencia czy marysia zawsze szukają tej lepszej nawet jak mają dobrą piłkę na słabszej nodze. Wiadomo każdy zawodnik szuka swojej lepszej nogi, ale bez jaj masz dobrą piłę na lewego woleja walisz z prawej i piłka leci w miejsce gdzie wykonuje się rożny. Ja sobie cenie zawodników którzy nie boją się korzystać ze słabszej nogi bo każdy wie (kto gra w piłkę) że są takie momenty że jak się pierdzielnie słabszą nogą to piła leci aż miło patrzeć, sam wiem to po sobie. Po drugie można ćwiczyć tą słabszą nogę żeby być lepszym graczem. Odkąd Antek do nasz przyszedł nie widzę poprawy gry jego lewej nogi więc to też o czymś świadczy...

Undermine napisał(a):Jak można porównać Valencie do Di Marii to nie rozumiem. To jak porównywanie Naniego i Ronaldo.

A ja nie rozumiem jak można stawiać na równi Di Marię z Messim i Robbenem bo wszyscy mają tylko lewą nogę? Oczywiście Messi nie jest jednonożnym graczem

Dla mnie i Valencia i Di Maria są tak samo słabi i nie nadają się do tak wielkich klubów w jakich grają obecnie. To który z nich jest lepszy decydują niuanse. Foster dobrze to ujął Hulk to czołg a w każdej drużynie (poza barcą) przydałby się taki czołg


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 04-07-2013 09:46

El Polako napisał(a):każdej drużynie (poza barcą) przydałby się taki czołg
Di Maria>Hulk. Komu przyda się HULK który poza Porto nie potrafi się odnaleźć? Jest wiele drużyn którym Hulk niepotrzebny. United też. Słaby jest w rosji i w kadrze. Strzał to jedyne co ma.Mózgu brak. Di Maria jest o wiele lepszym asystentem i dryblerem.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 04-07-2013 11:41

Zenit to gówniany klub więc nie ma z kim pograć. Marysia w kadrze też daje dupy jak z resztą cała kadra Argentyny. Jakby Hulk był za słaby na kadrę to za nie go wchodziłby Lukas a hulk na końcówki a jest odwrotnie. W pucharze konfederacji nie raz przechodził na lajcie po 2 zawodników, a jak pod polem karnym zostawał sam na sam z obrońcą po którejś ze stron to kończyło się bardzo groźnym dośrodkowaniem, ale niestety koledzy nie zamykali akcji. Po drugie w Brazylii gra się pod Neymara dlatego nie widać innych graczy.
Mecze Gole Minuty Kartki ż/cz
Statystyki Hulka od 2007 do 2013 177 112 18053 41/-
Statystyki Maryśki 2007 do 2013 211 51 20220 35/1

Widać kto lepszy więc dziękuje dobranoc.
co do asyst to nie były podane oprócz 15 dla DM

http://www.tabelepilkarskie.com/pilkarze/angel_di_maria/
http://www.tabelepilkarskie.com/pilkarze/_hulk/

http://www.tabelepilkarskie.com/pilkarze/angel_di_maria/


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 04-07-2013 11:54

El Polako napisał(a):Widać kto lepszy więc dziękuje dobranoc.
Myślisz że tym argumentem udowodniłeś wyższość?

Zenit to gówniany klub? gratuluję wiedzy o piłce nożne.
Naoglądają się tacy filmików z YT gdzie Hulk ma ładnych parę goli i już twierdzą że jest kozak.Quaresma też grał w kadrze portugalii a przecież to parodia piłkarza.
Lucas też nie jest rewelacją więc czym chłopaczku chcesz udowodnić.
W Pucharze konfederacji w każdym meczy był najsłabszym graczem z ofensywnej czwórki brazylijczyków. Dziekuje dobranoc.
Hulk 34 spotkania w tym 1 z ławki = 12 goli i 2 asysty. Liczby z rosji, pucharu konfederacji, ligi europy , ligi mistrzów i 3 meczów w porto
Di Maria 32 spotkania w tym 13 z ławki więc sporo mniej minut i ma 8 goli i 10 asyst.Wszystko w mocniejszej lidze.
Di Maria jest walecznym, dużo biegającym o pomagającym w obronie zawodnikiem.
Inna sprawa że obu nie lubię bo Hulk jest przereklamowany postokroć a Di Maria potrafi symulacjami doprowadzić do nerwów i lepiej by United sięgnęło po innych graczy.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Pchela - 04-07-2013 11:54

Ale ty nie czaisz, że Di Maria jest typowym skrzydłowym, a Hulk jest zawodnikiem z ciągiem na bramke [czyli schodzący napastnik]? On serio na PK grał słabo, wiem że pewnie go lubisz i bronisz przez sympatię, ale kurde. Dryblingiem, dynamiką, szybkością Di Maria jest w czołówce światowej - tego mu nie można odebrać. Hulk to czołg i jedyne co ma lepsze od Argentyńczyka to to pierdolnięcie z dystansu. Ale nie, Di Maria nie nadaje się do mocnego europejskiego potentata, poziom Newcastle United. Big Grin I nie postawiłem na równi Robbena, Messiego i Di Marii, tylko napisałem z pamięci dwóch innych, bardzo dobrych skrzydłowych [uznajmy ze Messi to skrzydłowy w tym wypadku] z jedną nogą. Angel nie jest od strzelania bramek, to tak na marginesie. To tak, jakby od Naniego czy Hazarda wymagać goli. Nonsens.

Ja dla Hulka stanowcze nie, na skrzydło jest za słaby. Do tego nie pasuje mi do gry z kontry. Wink


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 04-07-2013 13:20

samcro napisał(a):Di Maria jest walecznym, dużo biegającym o pomagającym w obronie zawodnikiem.

Akurat w tym przypadku to Hulk więcej biega, waleczniejszy i też pomaga w obronie co było widać w pucharze konfederacji. Ok drybling ma gorszy od DMari ale ma dobry drybling, nie pajacuje tylko gra, nie gra samolubnie.
Może i DMaria gra w mocniejszej lidze ale porównajcie jakich ma zawodników w drużynie, jakie ma wsparcie w kolegach a to jest bardzo znaczące. Ciężej zabłysnąć ze średniakami a łatwiej wypaść dobrze średniakowi razem ze znakomitymi graczami u boku.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Glaca11 - 07-07-2013 20:18

Ja również uważam, że Di Maria bardziej by się wpasował w drużynę. Po prostu jego umiejętności, ta szybkość byłaby bardziej przydatna.

Co myślicie o stronie tej http://podanocatering.pl/ firmy, czy fonty w treści są dobre?


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal94klb - 07-07-2013 21:32

W sumie to ta dyskusja jest zbędna-ktoś się naprawdę łudzi że Di Maria albo tym bardziej Hulk dołączy do United?


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 08-07-2013 05:46

Cytat: W sumie to ta dyskusja jest zbędna-ktoś się naprawdę łudzi że Di Maria albo tym bardziej Hulk dołączy do United?
Ja 8)
W Realu na 1 miejsce na boku pomocy(bo Ronaldo raczej nikt nie wygryzie) są: Di Maria, Isco a czasem występuje tam Ozil. Robi się ciasno.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal94klb - 08-07-2013 15:06

No wow, czyli dwóch piłkarzy na jedną pozycję. +Ozil który może zagrać w ostateczności. Tłok jak nie wiem^^
Jak dla mnie mamy większe szanse na ściągnięcie Ronaldo niż Di Marii. A zresztą, i tak gościa tu nie chcę, już lepiej dać nowy kontrakt i zaufanie Naniemu i mamy gościa na tym samym poziomie.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 09-07-2013 09:37

Cytat: No wow, czyli dwóch piłkarzy na jedną pozycję. +Ozil który może zagrać w ostateczności. Tłok jak nie wiem^^
Nie sądzę, żeby piłkarzy takich jak Di Maria czy Isco zadowoliła ława rezerwowych Wink A poza tym Real ciągle robi zakusy pod Bale'a.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Silvan - 10-07-2013 11:08

To może wróćmy na ziemię. David Moyes po raz kolejny podkreślił, że pracuje nad transferami

“Don’t be kidded because there is a bit of a lack of activity. Take it from me, we are working hard behind the scenes to try to improve the squad.”

Nadal czekam na piętno jakie miał odcisnąć Moyes poprzez sprowadzenie nowych zawodników i nie chodzi tu bynajmniej o Bainesa, czy innego Garaya... W Thiago powoli przestaję wierzyć, trochę za długo to trwa jak na transfer, który z gruntu rzeczy powinien pójść błyskawicznie dzięki klauzuli, która pozwala pominąć cenowe negocjacje pomiędzy klubami... Od dwóch tygodni transfer jest "O KROK" ,a tymczasem w poniedziałek 15 lipca piłkarze Barcelony wracają do treningów. Ciekawe czy Moyes ma plan awaryjny?


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Pchela - 10-07-2013 13:00

Moyes podobno pracuje nad transferami, ale chce aby się to obyło bez rozgłosu. Nie wiem co on kombinuje. A na dodatek Strootman do Romy za 17 milionów, aż żal patrzeć, że klub nie dał tych 13 milionów funtów na takiego zawodnika. Co więcej - sam Kevin chciał na Wyspy, ale nie było oferty. Tylko włoski klub złożył ofertę. Dla mnie to tam lajtowo, bo sympatyzuję z Romą. Wink