Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 17-07-2013 21:38

(17-07-2013 21:32)robaldo napisał(a):  Przecież równie dobrze może dopinać transfer Rooneya.

Czyli też wzmocnienie Wink


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 17-07-2013 21:55

Według informacji z klubu powrót Eda nie ma nic wspólnego z sytuacją Rooneya. Chodzi o transfer/y do klubu.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 17-07-2013 22:40

Foster napisał(a):Oczywiście sprzedaż Rooneya do Chelsea wiążę się z ryzykiem

Z drugiej strony oni stracą Matę który wg mnie był motorem napędowym i tyle co wypracował bramek kolegom to się w głowie nie mieści więc myślę że strata ze wzmocnieniem się zrównoważą w tym przypadku dla jednych jak i dla
drugich

michal94klb napisał(a):sprzeda się Evrę za jakieś 5-10mln

a po co sprzedawać Evrę skoro miniony sezon miał zajebiaszczy?

samcro napisał(a):Luis Gustavo jest zajebisty a jego można wyciągnąć. Zjada Songi na śniadanie

ponoć Gustavo poprosił Bayern o transfer więc można by się po niego zgłosić i wtedy

Fellaini+ Mata/Fabregas+ Bale/CR7+ Luiz Gustavo i gra muzyka


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Pchela - 17-07-2013 22:47

Jaki Mata? Oficjalne stanowisku klubu Chelsea jest takie, że wysłali oferte, ale ONLY CASH.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 17-07-2013 23:07

El Polako napisał(a):Fellaini+ Mata/Fabregas+ Bale/CR7+ Luiz Gustavo i gra muzyka
Może jeszcze frytki i cola do tego? Zejdź na ziemię człowieku.

El Polako napisał(a):a po co sprzedawać Evrę skoro miniony sezon miał zajebiaszczy?
Tak, szczególnie w pierwszej części sezonu...

Luiz Gustavo, zawodnik naprawdę dobry. Myślę iż byłby ciekawą alternatywą dla Carrick'a. Rzeczywiście po przyjściu Thiago w środku pola w Monachium robi się bardzo ciasno. Bez zmiany pozycji, któregoś z zawodników (vide Martinez jako stoper) bądź transferu jednego z zawodników ciężko będzie wszystkich pogodzić.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - kojot - 18-07-2013 00:20

Ludzie, nie wierzcie w transfery takich ludzi jak Ronaldo, czy Bale Big Grin. Co do transferow, to kompletnie nie wiem co myslec, nie mam pojecia jakie mamy mozliwosci, nie mam pojecia kogo moglibysmy sciagnac. Ucieszylbym sie z jednego solidnego transferu do srodka pola, jak Cesca I sprzedazy Rooneya Smile.

Pisane z telefonu.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - sebos_krk - 18-07-2013 09:06

Woodward dostał sraczki, więc wrócił do Anglii się wyleczyć. Nie ma co podnosić rabanu i rzucać kolejnymi nazwiskami, bo zaraz się okaże, iż Messi jednak chciałby pracować z Guardiolą, a Ronaldo woli wygrzewać się na jachcie pod Monte Carlo.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 18-07-2013 10:26

Foster napisał(a):Luiz Gustavo, zawodnik naprawdę dobry. Myślę iż byłby ciekawą alternatywą dla Carrick'a.
To nie alternatywa raczej albo nie tylko moim zdaniem ale zawodnik do pary z Carrickiem, Gustavo jest topowym DMem i Carrickowi by pomagał wg mnie świetnie. Wg mnie lepszy niż Fernandinho z City czy Mikel z Chelsea.
No co do Evry to można sprzedać ale tylko jeśli przychodzi Baines.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Pchela - 18-07-2013 10:44

Fernardinho z City nie zagrał jeszcze meczu w City, a poza tym, to jest b2b - z tego co wiem. <ok>


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - robaldo - 18-07-2013 11:24

Środek Carrick - Gustavo... matko jedyna Sad Nie bardzo rozumiem, co ten biedny Carrick miałby robić z tym Gustavo. Miałby mu podawać piłkę i mówić "rozgrywaj chłopie"? Bo jeśli tak, to marny nasz los.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 18-07-2013 11:30

robaldo napisał(a):Środek Carrick - Gustavo... matko jedyna Nie bardzo rozumiem, co ten biedny Carrick miałby robić z tym Gustavo. Miałby mu podawać piłkę i mówić "rozgrywaj chłopie"? Bo jeśli tak, to marny nasz los.
No marny skoro Gustavo jest lepszy od Andersona,Cleva czy Fletcha...
od rozgrywania to jest Carrick


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - robaldo - 18-07-2013 11:33

Od rozgrywania z głębi pola i dobrze wiemy, że potrzebujemy kogoś, kto przeprowadzi nas z piłką bliżej pola karnego i tym kimś na pewno nie jest Gustavo.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 18-07-2013 11:37

Ale szukamy gracza obok Carricka i kogoś kto by potrafił Carricka zastąpić także. Na pewno przydałby się Luis.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - robaldo - 18-07-2013 11:40

Jako ósmy rezerwowy jak najbardziej Wink


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - kojot - 19-07-2013 11:19

Cytat: Moyes hopes for Fab news

David Moyes has confirmed Manchester United are in negotiations to sign midfielder Cesc Fabregas from Barcelona.

The boss told a press conference in Sydney that the Reds are keen to bring the former Arsenal star to Old Trafford and hopes to have news in the next two days.

When asked if he had received any official contact back from Barcelona, Moyes said: "I couldn’t tell you exactly. I’m in contact with the executive vice chairman [Ed Woodward], who has been dealing with it just now.

"I'll hopefully know a little more in the next day or so. It’s the middle of the night back in England right now so I may have a bit more information in the next day or so about how it's going.

"We're trying very hard to make some additions to the squad and hopefully there'll be some good news in the not too distant future."

The manager's press conference from here will be shown in its entirety by MUTV with the first airing at 11am BST followed by repeats throughout the day.

ManUtd.com

Może coś z tego będzie Tongue