Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 19-08-2013 22:31

Może i tymczasowa, mogę się zgodzić. Niemniej jeżeli okaże się, że nie kupimy na ten nieszczęsny środek nikogo, to wolałbym w takim razie opcję tymczasową.

Ciekawe co będzie dalej z Fletcherem - zgodnie z klasyfikacją Wengera to może być nasz "wewnętrzny transfer" a la Wilshere.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Ruuuuuuuuuud - 21-08-2013 12:14

Dlaczego musimy się tak ośmieszać w tym okienku transferowym? Najpierw Fabregas, który nigdzie sie nie wybierał, teraz te śmieszne oferty za Fellainiego i Bainesa. Teraz czytałem, że niby mamy podnieś kwotę do 35 milionów, co jestem pewien, że zostanie odrzucone. Nie wiem po co takie dziwne podchody, za Fergusona nie było takich akcji, transfer zaklepany to dopiero się dowiedzieliśmy za ile, a często było tak, że nawet nie było wiadomo o naszym zainteresowaniu danym piłkarzem.

Już pomijając sposób w jaki chcemy kupować, to dla mnie Fellaini i Baines to nie sa zawodnicy nam potrzebni. Baines - dwa, trzy sezony temu jak najbardziej, Evra grał słabiutko, ale w tym momencie? Kiedy Francuz ma za sobą świetny sezon, a i teraz na inaugurację wyglądał bardzo dobrze? Dla mnie to nie ma sensu. W dodatku to nasz kapitan, czy tam wicekapitan...

O Fabregasie pisałem, że to mogło być dobre wzmocnienie, ale Fellaini? Nie jestem przekonany. Ktoś wcześniej wrzucał bodaj z redloga kompilacje jak możemy wykorzystać Belga...No i co, bedziemy grać na niego długie piłki? To będzie styl Moyesa? Bo nic więcej w tych filmikach nie widziałem, prócz nieporadności naszych obrońców w walce z nim o górne piłki. Uważam go za świetnego zawodnika, ale na miarę takiego zespołu jak właśnie Everton, nie United.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Silvan - 28-08-2013 14:04

Tak w kontekście transferów... http://www.whereiswoodward.com/


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 31-08-2013 19:46

Dużo krzyku, a efektów póki co brak... bardzo nie podoba mi się póki co działanie Moyes'a na rynku transferowym.

Ośmieszamy się przy transferze z Felleainim. Gdy Belg miał w kontrakcie aktywną klauzulę woleliśmy robić szum w mediach z ofertami za Fabregasa, choć od początku było wiadomo, że Cesc nie odejdzie. Teraz gdy klauzula wygasła zaczynamy składać oferty za zawodnika Evertonu...


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 02-09-2013 12:09

Kontynuując dyskusję z czata.

Ozil jest świetnym zawodnikiem, który dotychczas był kluczową postacią w Madrycie. Jeśli zawodnik rzeczywiście jest na wylocie i został nam zaproponowany, a myśmy odrzucili możliwość to...

Wiem dlaczego Niemiec do nas przyjdzie i nie jestem z tego zadowolony. Po raz kolejny ulegliśmy Rooneyowi. Zamiast wygonić z klubu primadonnę znów będziemy czekać na jego odrodzenie i jeszcze wystawiać na szpicy, kosztem Hernandeza i Welbecka. W dalszym ciągu będziemy grać przestarzałym i nieskutecznym już systemem 4-4-2 (delikatnie zmodyfikowany, ale w dalszym ciągu jest to samo), a kibice wiecznie niezadowoleni z dyspozycji środkowych pomocników dalej będą narzekać, że przegrywamy walkę w środku pola. Nic dziwnego, skoro są zespołu, które mają lepszych zawodników w środku pola, a do tego jeszcze mają ich tam o jednego więcej.

A taki Kagawa zamiast być czołowym zawodnikiem ligi, dalej będzie rzucanych po skrzydłach i traktowany jako uzupełnienie składu...


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lasq - 02-09-2013 12:23

No na bank sprowadzenie Oezila pomogłaby pozycji Kagawy w druzynie. Dla mnie głupotą byłoby wydawanie 50 baniek (tyle ponoć dał Arsenal) na zawodnika na pozycje, któą juz mamy mocno obsadzona (Kagawa + Rooney). My potrzebujemy CMa


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 02-09-2013 12:43

Przede wszystkim potrzebujemy więcej kreatywności. A mowa jest o świetnym zawodniku, który przez kilka lat był kluczowym graczem Realu Madryt. Jak zaznaczyłem wcześniej, wiem że Ozil do nas nie trafi bo jest Rooney i to mnie właśnie najbardziej denerwuje.

Środek pola jest konieczność, jednak jak pokazał zeszły rok, jeśli trafia się okazja by kupić klasowego zawodnika to należy z niej skorzystać.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 02-09-2013 13:53

Kupmy Kudłacza i nie ciągnijmy juz tego cyrku ani minuty dłużej, boję się przychodzić do pracy, bo się kumple ze mnie śmieją Sad


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lukas - 02-09-2013 16:48

Zgadzam się z Lasq.
Oezil niewątpliwie jest graczem światowej klasy i Arsenal będzie miał z niego pociechę, ale jego transfer do nas byłby co najmniej dziwny patrząc na to, że my mamy Kagawę, który nota bene siedzi na ławce lub na trybunach. Dajmy szansę Samurajowi niech pokaże na co go stać. Jednak na chwilę obecną Moyes chyba jeszcze nie do końca ogarnia szeroką kadrę jaką posiada, bo jak wytłumaczyć to, że znowu gra Giggs a Kagawy nie ma nawet na ławce...


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 02-09-2013 18:49

Mnie zabolało to że że Boateng odszedł z Milanu do Schalke za ok 10-15 mln euro! Nie tak dawno pisałem o tym zawodniku na forum i większość uznała ( tak jak i jak z resztą) że taki gracz jest zbyt cenny dla Milnau i wręcz nie możliwe by było wyciągnąć do za niską kwotę. Mecz Milanu w kwalifikacjach LM z PSV tylko utwierdził mnie w takim przekonaniu, a tu nagle trach i taka wiadomość... Szkoda ,że nie doszedł do nas, ma duży ciąg na bramkę, a w dodatku jest dobry w destrukcji. To okienko transferowe poszło już się rypać w piździet i nawet nie ma co się łudzić, że Fellaini dołączy do United. Jedynym sposobem, aby w następnym sezonie kogoś w końcu ściągnąć do środka i ewentualnie na skrzydło jest zakończenie rozgrywek w środku tabeli i porządne przeoranie nas przez takie zespoły jak Totki, Arsenal czy City w bezpośrednich meczach. Mam nadzieję jednak że do takiej sytuacji nigdy nie dojdzie.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Cepilek - 02-09-2013 19:42

Boateng jest za mało konkretny by kreować grę dużo potrafi a jednocześnie brak mu tego czegoś. To że trafił do Schalke o czymś świadczy.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 02-09-2013 22:16

Kurwa, nie dość, że nikogo nie kupiliśmy i pewnie skończy się na Fellainim, to jeszcze Welbecka do Tesco opchnęliśmy.
[Obrazek: 1237651_744520485588170_638469391_n.jpg]


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kosma - 02-09-2013 22:23

To już nie podaje piłek?


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - duskhorizon - 02-09-2013 22:55

Co za bezsens z tym Herrera, to ja nie wiem. Fellaini tez pewnie nie przyjdzie i bedzie wielkie lamentowanie :-) Czlowiek stary a glupi, dal sie wkrecic :-)

...tap tap tap...


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 02-09-2013 23:10

Dlaczego nie kupiliśmy kudłacza jak miał klauzulę?