Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 05-12-2013 12:20

Proste, że by nie pomógł. To raczej z mojej strony takie wołanie o pomoc, tylko nie bradzo wiadomo w którą stronę je kierować. Niemniej przydałaby się świeża krew, coś jak z Januzajem, tylko mając na uwadze już bardziej ukształtowanego piłkarza. Spoko Moyes być może i nie chciał robić na dzień dobry rewolucji, ale przynajmniej teraz po niemal 4 miesiącach pod jego banderą doskonale widać kto się tu nadaje a kto nie. Niestety otrzymaliśmy tym samym obraz drużyny przeciętnej, cementowanej w latach przeszłych przede wszystkim charyzmą SAFa. Tej drużynie potrzebny jest drugie życie, nowy pomysł, powiew świeżego powietrza, zdecydowany pazur... bardzo długi okres zespół pod wodzą Ferga ewoluował, umarł król niech żyje król, czas na rewolucję.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - sebos_krk - 06-12-2013 14:52

Vidic - wypalony
Ferdinand- wypalony
Evra- wypalony
Giggs- wypalony
Rafael- kontuzje nie pozwalają dojść do odpowiedniej formy
Evans- miał być już liderem defensywy, a bywa różnie
Smalling- za słaby na pierwszy skład. Będzie lepszy.
Anderson- za słaby na premierleague
Nani- nie ma z niego pożytku, takiego jak oczekujemy od gracza tej klasy. Jednak jest to na tyle znane nazwisko, że można by spokojnie wymienić na inną gwiazdę.
Young- za słaby na United
Valencia- za słaby na pierwszy plac. Piłkarz przydatny w kadrze, ale jako uzupełnienie/wejście z ławki.
Welbeck- za słaby na pierwszy plac. Jemu wybaczam więcej, bo wierzę, że stanie się jeszcze lepszy. Przyszłość klubu.
Cleverley- za słaby na pierwszy plac. Wejście z ławki jak najbardziej. Zadaniowiec.
Fellaini- na tą chwilę również nie robi różnicy. Dajemy czas.

Wychodzi mi, że w składzie mamy za dużo piłkarzy, którzy już lepsi nie będą. Nie trudno byłoby znaleźć kogoś na ich miejsce, kto dawałby zespołowi tyle samo. I to w większości klubów PL.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 27-12-2013 13:10

Wychodzi mi obecnie na to, że najbardziej potrzeba nam...skrzydłowego. Takiego jak Nani w formie. Niestety, ja jako fan talentu Portugalczyka również straciłem cierpliwość i wiarę, że Nani wróci do formy sprzed 2-3 sezonów, kiedy był jednym z najlepszych zawodników ligi.

Kto? Nie wiem. Reus wydaje się genialnym kandydatem, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że do nas trafi. Potrzebujemy jednak zawodnika o podobnym kalibrze.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Cepilek - 28-12-2013 12:22

Widział ktoś Koke w akcji? Obecnie jest straszny hype na tego zawodnika a media się rozpisują że 1 stycznia będzie już nasz.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 29-12-2013 19:02

Nie ma szans żeby odszedł, a z całą pewnością nie w zimie. Będę bardzo, bardzo zaskoczony jeśli pozyskamy jakiegoś zawodnika z nazwiskiem na początku roku.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 07-01-2014 16:19

Coraz więcej informacji na temat Coentrao u nas i jakieś mam dziwne przeczucie, że rzeczywiście coś jest na rzeczy. Co Wy na to? Ja Wam szczerze powiem, że bardzo mi się podoba ta opcja, chyba najlepsza z dostępnych na rynku, a i kosztować nie powinien nas zbyt dużo. Oprócz niego pojawiają się ofc jeszcze nazwiska Shawa i Bainesa. Shaw byłby marzeniem, ale nie wierzę, że sypniemy tę kupę kasy, której oczekuje Southampton. A w Bainesie przeszkadza mi jego wiek. Coentrao za to ma 25 lat i chyba trochę stęsknił się już za regularnym graniem.

Wiadomo jego problemy w Realu tak naprawdę zaczęły się przez jego wybryki pozaboiskowe. Jednak nigdy nie zapomnę, jaki to był kocur w Benfice i zaraz po przyjściu do Realu. Wówczas zjadał chyba wszystkich left backów na świecie. Anglia to nie aż tak imprezowy kraj, nie ten klimat i myślę, że chłopak sobie poukładał już trochę w głowie i raczej drugiej szansy by nie marnował, a może i Moyes byłby w stanie jeszcze coś mu wytłumaczyć. Jestem jak najbardziej na tak i to jeszcze w styczniu.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - allfanmu - 07-01-2014 18:37

No widzisz. A Ancelotti zapewnia, że nikt nie odejdzie w tym okienku.

Dodatkowo Moyes tym transferem zapewnił by sobie od razu dwa czyli lewego obrońcę i środkowego pomocnika i mógłby się nim zadowolić.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 07-01-2014 18:46

allfanmu napisał(a):środkowego pomocnika

??


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Cepilek - 07-01-2014 19:04

Zdarzało mu się grać w środku, chyba nawet przeciwko Barcelonie


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 07-01-2014 19:31

Coś a'la Rafael w meczu z Blacburn ;>?

No nie róbmy sobie jaj...


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Cepilek - 07-01-2014 19:42

Ładnie mu wychodziła rola przecinaka i upierdliwej muchy przy Xavivh i Iniestach Big Grin Nie mówię ze to dobry materiał na środek.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Pchela - 07-01-2014 23:38

Trener. Szkoda, aby Mistrz Anglii miał przebierańca na ławce trenerskiej.


Dawać Grande Roberto Manciniego.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Cepilek - 08-01-2014 07:48

Mancini by spadl jeszcze : x


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 08-01-2014 14:06

A może by tak sprowadzić Alexa Sandro z Porto? Zapewne nie grałby większej kaszany od Evry. Ponad to przydało by się kilku świetnych pomocników w szczególności skrzydłowych bo to chyba teraz większy problem niż jeszcze dwa lata temu czy rok temu środek pola.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mat.ka - 08-01-2014 14:19

Alex Sandro? Bo nie grałby większej kaszany od Evry? Od takich zadań mamy Buttnera, który moim zdaniem powinien więcej szans dostawać. Jak już mamy kupować lewego obrońcę i wydawać duże pieniądze, a Porto pewnie takich zażąda, to lepiej przeznaczyć je na zawodnika, który doda zespołowi jakości a nie tylko załata dziurę. No, i ten cały Alex Sandro przereklamowany, miałem go FMie i kiepsko się rozwijał Wink