Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 19-02-2014 22:40

Toni Kroos - zakochałem się. Kosmiczny dziś występ, ma wszystko, aby być jednym z najlepszych na świecie.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 20-02-2014 08:00

Dlatego też nie odejdzie z najlepszej ekipy w Europie do zespołu, który jest przebudowie i nie wiadomo kiedy wróci na swoje miejsce.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 20-02-2014 12:39

Messi też wyglada nieźle. I co z tego? Smile Kroos ma wszystko w Bayernie i jeśli ma zdrowo pod kopułą, to nie opuści Monachium.

Tak nawiasem mówić, to przyglądam się Kroosowi od momentu kiedy grał w ME u16(grał na tej samej imprezie również Welbz) i od początku było widać, że szykuje się na wielkiego grajka.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Silvan - 22-02-2014 11:10

Wygląda na to, że Kroos zwyczajnie posłużył się Moyesem, aby ugrać wyższy kontrakt. Ta fotografia Szkota z jego agentem szybko obiegła świat, teraz jeszcze zagrał kapitalnie z Arsenalem i od razu Guardiola zmienił ton swoich wypowiedzi co do przyszłości zawodnika. Dla United taki transfer byłby strzałem w 10, w moim odczuciu dokładnie takiego typu środowego nam potrzeba. Niestety tak jak pisał michał85 w Bayernie ma wszystko, United może jedynie trzymać rękę na pulsie, pozostawać w kontakcie z zawodnikiem i jego agentem.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 22-02-2014 19:38

Brać Kloppa z BVB w pakiecie z Gundoganem i Hummelsem to jest jedyna nadzieja dla United.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - robaldo - 22-02-2014 20:23

(22-02-2014 19:38)Undermine napisał(a):  Brać Kloppa z BVB w pakiecie z Gundoganem i Hummelsem to jest jedyna nadzieja dla United.

Ale nadzieja na co? Na porażkę 0:3 z Hamburgiem? Na bycie na poziomie Leverkusen i Schalke? Ciekawa perspektywa.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kosma - 22-02-2014 20:32

// Dejmy na to, że się przyłączę do tego dennego toku rozumowania.

Na trzecie miejsce w lidze dające Ligę Mistrzów -,-


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 22-02-2014 20:53

robaldo napisał(a):Ale nadzieja na co? Na porażkę 0:3 z Hamburgiem? Na bycie na poziomie Leverkusen i Schalke? Ciekawa perspektywa.
Co tam że oni z HSV nie zagrali jak również Subotić,Blaszczykowski i Reus po kontuzji.
Under przesadził że to jedyna nadzieja ale dopieprzanie się do niego ze potrzeba nam lepszego trenera i CMa i CBa to jest fakt


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 23-02-2014 17:28

(22-02-2014 20:23)robaldo napisał(a):  
(22-02-2014 19:38)Undermine napisał(a):  Brać Kloppa z BVB w pakiecie z Gundoganem i Hummelsem to jest jedyna nadzieja dla United.

Ale nadzieja na co? Na porażkę 0:3 z Hamburgiem? Na bycie na poziomie Leverkusen i Schalke? Ciekawa perspektywa.

Powiedz szczerze, Ty tak na poważnie, czy tylko udajesz?
Z drugiej strony jeśli ktoś jest fanem "talentu" Cleverley'a to w sumie wiele mówi o takiej osobie. Na tyle dużo, żeby nie wdawać się w dyskusję.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - robaldo - 23-02-2014 18:32

Jeśli napisałem nieprawdę, to mnie popraw, a jeśli nie to przyznaj mi rację albo przemilcz łaskawie. Wink


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 23-02-2014 20:01

robaldo napisał(a):Jeśli napisałem nieprawdę, to mnie popraw, a jeśli nie to przyznaj mi rację albo przemilcz łaskawie.
już cię poprawiłem.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - robaldo - 23-02-2014 20:08

Nie bardzo rozumiem, co Ty tam napisałeś. Jedyne co zrozumiałem, to że paru było po kontuzji, co w Manchesterze United jest na porządku dziennym, więc żadne to dla mnie pocieszenie.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 23-02-2014 21:31

robaldo napisał(a):Nie bardzo rozumiem, co Ty tam napisałeś. Jedyne co zrozumiałem, to że paru było po kontuzji, co w Manchesterze United jest na porządku dziennym, więc żadne to dla mnie pocieszenie.
żaden to był twój argument skoro wymienieni przez ciebie nie grali.
To ja powiem że Van Persie i Rooney są chujowi bo z Sundelandem przegrali.
Taki sam merytoryczny post jak twój


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 23-02-2014 22:27

robaldo napisał(a):Wymienieni przez kogo? Przeze mnie? Dziękuję, nie dyskutuję.
bo nie masz nic mądrego do powiedzenia. sprawdź skład synek jak chcesz wiedzieć. zresztą ignorancja

// Skończcie to przerzucanie się, proszę. K., a wcześniej F.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - robaldo - 24-02-2014 14:25

Dobra, żeby była jasność. Rozumiem już o co Ci chodzi, miałem na myśli tylko Kloppa i była to wrzutka odnośnie wiecznej dyskusji na temat trenerów. Nie myślałem ani o Gundoganie ani o Hummelsie. Rzeczywiście wyraziłem się być może niezbyt dostatecznie jasno. Pardon za zamieszanie.