Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 04-04-2014 09:55

Fajnie, że potrafi pociągnąć do przodu, tylko co z tego skoro w defensywie jest co najwyżej przeciętny? Patrząc na kasę jaką Chelsea za niego wyłożyła i na liczba baboli w jego wykonaniu, śmiało można stwierdzić że to nie był udany transfer.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 04-04-2014 11:08

Lecz nie można zapomnieć ile razy ratował dupę Chelsea, nam też napsuł sporo krwi. Owszem ostatnio z PSG strzelił samobója ale nie on pierwszy i nie ostatni. Fella w ostatnim meczu robił dobre przechwyty ale nie potrafił zrobić z piłką kilku korków i celnie podać więc uzupełniali by się wyśmienicie;p


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 04-04-2014 11:21

Nie, nie, nie. Stoper ma przede wszystkim ogarniać tyły, a Luiz tego nie robi. Wolę Jonesa i Evansa. Stopera bym chciał, ale doświadczonego, potrafiącego kierować linią obrony.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Cepilek - 04-04-2014 19:33

Bez przesady w przyszlym sezonie bedziemy miec co najmniej trzech lepszych srodkowych od Luiza.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 04-04-2014 20:47

Luiz jest kontrowersyjny, albo przereklamowany albo niedoceniany Big Grin ile ludzi tyle opinni o nim. Zresztą po co o nim gadać nawet jakbyśmy chcieli to Chelsea nie sprzeda.

Ferdinand , Vidić, Evra odchodzą, Giggs pewnie też. Lewy obrońca jak Coentrao lub Shaw, stoper jak Mangala, i Srodek pola leży i kwiczy, szkoda zmarnowanej kasy na Fellainiego bo jemu kariery w United nie wróżę.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Pchela - 04-04-2014 20:55

Teraz przeczytałem.
(02-04-2014 11:58)El Polako napisał(a):  A Jones to SO, a grał wczoraj jako PO więc nie widzę przeciwskazań by mógł grać na środku włączając się do ataku, Arda spokojnie by sobie poradził jako środkowy pomocnik bez żadnych problemów bo jest to zawodnik który może się dostosować. Po pierwsze nie wiadomo czy Pogba odejdzie a po drugie nie wiadomo czy Mandzukic w ogóle odejdzie z Bayernu. No ale Ty wiesz wszystko lepiej.
No i po co ta durna zaczepka na koniec? Wink

Serio rozpatrujesz Jonesa jako PO, przy takiej biedzie, a na dodatek z przymusu tam zagrał? Poważnie? Arda ani razu nie zagrał w środku pomocy, ani na kierownicy. Biega po skrzydłach, zależy jak go Simeone ustawi.
Moim zdaniem dużo zależy od mundialu i w jakim stopniu Pogba będzie wyżerał [czy będzie bardzo wyżerał, czy tylko wyżerał] i jak bardzo PSG/Real będą zdeterminowani go pozyskać. Przypomnę, że jego agentem jest Raiola, a to człowiek-wszystko. Z Mandzukiciem to po prostu doniesienia prasy i ten "konflikt", który miał z Guardiolą na początku, czy coś tam. A sam Chorwat jest bardzo dobrym, świetnie zdyscyplinowanym taktycznie i - wg mnie - bardzo niedocenianym snajperem. Sądzę, że będzie chciał grać regularnie, a przy Lewym - no cóż. Nie wiadomo.

Vidal choćby nie wiem co nie opuści Juventusu. Tym bardziej z jakimiś dupnymi wymianami rodem ze sci-fi z Van Persiem. Big Grin To nie FIFA, ani FM. Chociaż czasem się zastanawiam, czy niektórzy za daleko nie odlecieli. Big Grin


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 08-04-2014 22:59

A ja bym chciał Reusa. To jest przepiłkarz. Ja wiem, że to mało realne, skoro United nie zagra za rok w Lidze Mistrzów, ale Mata z Reusem to byłoby coś niesamowitego...

Może wymienić RVP na Reusa i wtedy grać Reus-Kagawa-Mata; Rooney. Eh, marzenia...


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 09-04-2014 07:29

Undermine napisał(a):Może wymienić RVP na Reusa i
Po co pisać takie rzeczy skoro z miejsca wiadomo że to tylko czcze życzenia. Już bo Dortmund weźmie starego połamańca z wysoką pensją za największą gwiazdę zespołu.


Reus prze piłkarz zgadzam się, Ktoś wie co się dzieje z Gundoganem? miał wracać w styczniu a ani widu ani słychu, żaden komentator nic o nim nie mówi ani newsów nie ma w necie o nim. Kiedy sie wreszcie wyleczy?


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 09-04-2014 07:41

Ciągle nie wiadomo kiedy wróci do pełni zdrowia. Niby z jego plecami już jest lepiej, ale nie jest na tyle dobrze by mógł grać. W tym sezonie już raczej na pewno nie zagra i nie pojedzie także na MŚ. Przynajmniej o rok trzeba odłożyć jego ewentualny transfer.

Do do Reusa, to w lecie nie ma żadnych szans na jego transfer. BVB go nie puści, a on sam jakoś specjalnie odchodzić nie chce. Stracą Lewandowskiego i będą walczyć o Ilkaya, także Marco na pewno nie puszczą.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Silvan - 09-04-2014 09:45

Reus to świetny grajek bardzo bym chciał, żeby trafił do United, ale po wydaniu grubego siana na RvP i Matę, przyszła pora zrobić solidne wzmocnienia na pozycje na których klub absolutnie MUSI dokonać wzmocnień. Ofensywa już jest zajebista nawet bez Reusa, tylko ją teraz dobrze poukładać. Czas zająć się środkiem i obroną, jak dla mnie to zamyka temat Reusa.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 09-04-2014 10:43

Reusa będzie można wyrwać po następnym sezonie albo w styczniu z opcją że przejdzie w lipcu bo BVB bez Lewandowskieo będzie grać straszną kupę i o trofea będzie bardzo trudno, dlatego Reus może sam chcieć odejść. Pytanie tylko gdzie bo chętnych nie będzie brakować.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - robaldo - 09-04-2014 11:01

Ja spodziewam się mimo wszystko małego exodusu z BVB w letnim okienku w postaci Reusa, Gundogana no i wiadomo Lewego. Nie myślę też, żeby pieniądze były problemem. Oczywiście te pierwszoplanowe priorytety transferowe znajdują się za plecami Reusa, ale nie pogardziłbym jeszcze takim jednym wszechstronnym skrzydłowym jak Reus.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 09-04-2014 11:40

Reus rozwiązał by dwa problemy za jednym zamachem. Te problemy to Valencia i Young. Więc warto wyłożyć na niego trochę kasy jeśli rzeczywiście będzie chciał opuścić BVB.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 09-04-2014 12:14

Problemem nie jest Young i Valencia. Problemem jest człowiek, który na nich stawia kosztem Januzaja, Kagawy czy Naniego.

O tym, że Reus jest świetny i byłbym wzmocnienie dla każdego klubu na świecie to jasne nie od dzisiaj, więc nie wiem skąd nagle takie poruszenie.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 09-04-2014 12:31

michal85 napisał(a):ego klubu na świecie to jasne nie od dzisiaj, więc nie wiem skąd nagle takie poruszenie.
strzelił 2 gole Realowi więc jest na czasie Wink