Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - branka - 09-04-2009 19:28

Ecklersey to ten rudzielec? Mało grywał, chyba w jakiś CC go widywałam, ale prezentował się solidnie zawsze. Ale trudno zawsze przewidziec jak się taki młodzian rozwinie. Jak tak jak Evans to zapraszamy do gry w przyszłym sezonie(można się czepiać Evansa, za występ w ostatnim meczu, ale cały sezon był bardzo pewny i trudno oczekiwać akurat po nim równiusieńkiego sezonu).

A ile lat ma Simpson tak w ogóle? Szkoda, że nie poszedł do Championship, tam by gral w 1 składzie pewnie cały czas.
I jeszcze - był jakis Campbell, zdaje się ze w Tottenhamie na wypożyczeiu jest? Co się z nim dzieje? Ja ostatnio jakoś rzadko newsy czytam i sie mało orientuję :oops: To miał byc jakiś zdolny napastnik..


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Chudy - 09-04-2009 20:42

Silna konkurencja w składzie.. 14 meczów i 3 gole. Ręki za te statystyki nie oddam. Oddaliśmy go za Berbatova, trochę szkoda bo dobry chłopak jest. Powinien mieć więcej szans.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 09-04-2009 20:47

Chudy napisał(a):Oddaliśmy go za Berbatova, troche szkoda bo dobry chłopak jest.
Przecież Campbell jest tylko wypożyczony do Tottenhamu. Po zakończeniu sezonu wraca z powrotem na Old Trafford. A co będzie potem? Wydaję mi się, że na razie nawet sam Ferguson nie wiem co zrobić z Fraizerem....


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - branka - 09-04-2009 21:13

Dużo będzie tych napastników. Ale może to i dobrze? Roo, Berba i Tevez musza mieć zmienników - takich co wejda i cos zagrają w słabszych meczach. I oni nie mogą grać w CC po potem są tacy przemeczeni jak teraz. Rozumiem, że w finale się wystawia pierwszy skład, ale po co w reszcie meczy..(a choć pierwszy skład w całości nie grał w jakiś cwierćfinałach, to jednak w praktycznie w kazdym z takich meczy grało przynajmniej kilku z czołowej 11 - dla mnie czasem to była przesada, oni tez te mecze troche odpuszczali i dostawali w dupe z takim Derby - niech już lepiej graja ci młodzi, zwycięstwo wywalczą, bo to dla nich naważniejsze mecze sezonu, a "starsi" nie muszą grać 2 razy w tyg).
Także szeroka ławka jak najbardziej, ale młodych będzie 3 tych co się wyróżniają - Campbell, Macheda i Welbeck - ten trzeci może też grać na skrzydle. O jednego za dużo chyba, nie? Ja bym wysłała Machede na wypożyczenie jednak, a Welbeckowi można dawać coraz więcej szans. Wtedy nie będa się młodzi marnować siedząc na ławie. Jeszcze istnieje opcja, że któregoś się sprzeda - wiele zależy od transferu Carlosa. Pożyjemy, zobaczymy - w każdym razie mnie nadmiar cieszy - lepsze to niż, jakby tych młodych było za mało.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Chudy - 09-04-2009 21:27

Foster26 napisał(a):
Chudy napisał(a):Oddaliśmy go za Berbatova, troche szkoda bo dobry chłopak jest.
Przecież Campbell jest tylko wypożyczony do Tottenhamu. Po zakończeniu sezonu wraca z powrotem na Old Trafford. A co będzie potem? Wydaję mi się, że na razie nawet sam Ferguson nie wiem co zrobić z Fraizerem....

Wiem o tym, pominąłem to. Przepraszam


Co do samych rezerw w CC. To takim systemem nikt daleko nie zaszedł(a jeśli kiedyś się to zdarzyło to obecnie jest to niemożliwe i jeśli chce się gdzieś dalej zajść to 3-4 zawodników z pierwszej drużyny musi być. i tyle.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 09-04-2009 21:55

Tak, Eckersley to ten rudzielec. Moim zdaniem powinien być wypożyczony w przyszłym sezonie do Championship.

Simpson to rocznik bodaj 87, a niestety ten sezon ma już raczej zmarnowany. Na starcie liczyłem, że załapie się nawet do kadry u-21, ale nie ma na to najmniejszych szans. Coraz lepszą pozycję w tej kadrze ma za to wspomniany Campbell. Wprawdzie w Spurs nie ma już szansa na choćby minutę gry, ale zawsze jak go widze w młodzieżówce to gra świetnie. Nie jest to wirtuoz techniki, ale nie walczy mniej niż Tevez, a do tego jest pewnie dwukrotnie szybszy.

Nie można zapominać o innych naszych defenorach przebywających na wypożyczeniu. Świetny Cathcart i Gray, o którym ostatnio niewiele słyszałem, chociaż z tego co wiem, to gra w Plymouth regularnie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - branka - 09-04-2009 21:56

Arsenal jakos grał samymi rezerwami i dochodził wysoko. A od półfinałów może juz grac tych kilku z 1 składu. Zresztą dla mnie nawet jak odpadamy z takiego pucharu to żadna strata. Może tylko taka, że młodych nie ma gdzie ogrywać, ale bez przesady jeden mecz w tą czy w tą... jak są dobrzy to wbijają się do 1 składu niezależnie od ogrywania się w CC.
Ważny jest Puchar Anglii, to jest trofeum istotne i tam jak coś trzeba ładować piłkarzy z pierwszej 11.

Edit - o to myśmy Catharta nie sprzedali? To jest ciekawy piłkarz. W zeszłym roku uwazniej śledziłam naszych młodzików i o mi zapadł jakoś w pamięć.
A właśie, co z Eaglesem? On gra w rezerwach czy też na wypożyczeniu?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - matys - 09-04-2009 22:13

branka napisał(a):A właśie, co z Eaglesem? On gra w rezerwach czy też na wypożyczeniu?
Sprzedaliśmy go w pizdu. Coś tam kopie na zapleczu Premiership, a dokładnie w Burnley. Nawet coś tam kiedyś strzelał.

E: 7 goli ma w dorobku. I z tego co widzę, to jest tam kluczowym graczem.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 09-04-2009 22:20

Cathcart zapadł Ci w pamięć? To trochę dziwne, bo tamten sezon miał całkiem przeciętny. Pierwsza połowa sezonu na wypożyczeniu w Antwerpii, a jeśli mnie pamięć nie myli to później kontuzje.

A Eaglesa widziałemw spotkaniach ze Spursami. Kręcił nimi niemiłosiernie Smile

Wracając jeszcze do CC - u nas raczej niemożliwy jest wariant "wengerowski". Mamy po prostu zdecydowanie szerszą kadrę i wielu piłkarzy, którzy są o krok od pierwszej "11" musi się ogrywać.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Chudy - 09-04-2009 23:00

Cytat:Nani przybył do Manchesteru United ze Sportingu Lizbona w 2007 roku za około 15 milionów £. Przez 2 lata Nani nadal nie ma miejsca w podstawowej jedenastce Sir Alexa Fergusona i Newcastle ma nadzieję na pozyskanie 22-latka po sezonie.

'Toon' jest gotowe wyłożyć na stół 10 milionów funtów za Portugalczyka. Podobno już trwają wstępne negocjacje z klubem z Old Trafford.

Jeżeli to prawda, to warto chyba to rozważyć... dołożyć i może udałoby się A.Younga wyrwać z AV
Ribery też byłby super, ale nie ma szans żeby Bayern go puścił.

Co do Campbella to wątpie żeby był aż tak szybszy, dwa napewno nie ma takich płuc. Trzy walczy zdecydowanie mniej niż Tevez.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Minh - 09-04-2009 23:45

Naniego w pizdu do Newcastle, niech tam sobie strzela w trybuny i traci co chwilę piłkę. Straciłem do niego cierpliwość. I koniecznie trzeba skrzydłowego kupić. Ribery miło widziany Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 10-04-2009 06:59

Cytat:Co do Campbella to wątpie żeby był aż tak szybszy, dwa napewno nie ma takich płuc. Trzy walczy zdecydowanie mniej niż Tevez.
Szybszy na pewno sporo jest, a walczy niemniej. A co do wielkości płuc to wybacz, ale takich informacji nie posiadam <rotfl>

Co do Naniego - za 10 mln. bym go raczej nie sprzedawał. Jak już to zaoferowałbym AV za Younga kasę + Nani. A tak w ogóle to pogardziłbym również Lennonem. Może nie byłby zawsze graczem pierwszej "11", ale fajnie byłoby mieć takiego zawodnika w obwodzie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Chudy - 10-04-2009 09:27

Tottenham dużo za niego weźmie, Bebratov Carrick to dobre przykłady, jeżeli wogóle.

Jak już kupować to kogoś konkretnego A.Young byłby idealny. Ribery będzie raczej nie do wydarcia.

Co do płuc, to chodziło rzecz jasna o kondycje. no ale... pewnie to wiesz.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - branka - 10-04-2009 09:38

Cathart mi zapadł w pamięć tak jak Campbell czy Eagles - może dlatego, że właśnie w zeszłym roku się nimi interesowałam Wink Pewnie zapamietałam po prostu wszystkich tych co sie pokazali choćby na ławie w CC :mrgreen: Teraz dla odmiany poza Macheda i tym rudzielcem nie kojarze nikogo z rezerw i młodzieżówek...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Czary - 10-04-2009 09:53

Chodzi Ci o Eckersley'a ? xD Z młodych zawodników świetnie spisuje się Matthew James i w niedługim czasie moglibyśmy go sprawdzić w pierwszym zespole.