Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 11-04-2014 18:49

No to do głowy przychodzi mi tylko Vertonghen i Garay. Ewentualnie Godin, ale nie sądzę, żeby chciał opuszczać Atleti.
I nie wiem gdzie widzicie tych "młodych". Smalling 25, Evans 28 lat.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 11-04-2014 19:14

25 lat dla stopera to tyle co nic. Szczególnie jeśli mówimy o Smallingu, który w piłkę na najwyższym poziomie nie grał często, a potencjał ma ogromny.

Jones, Smalling, Keane, do tego Evans i mamy jak najbardziej młode zestawienie w centrum obrony. Tutaj by się przydał po prostu mega doświadczony zawodnik potrafiący ogarnąć grę w tyłach. Inaczej będzie dalej bałagan,


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 11-04-2014 19:36

Undermine napisał(a):Evans 28 lat.
Evans to rocznik 88 więc 26 lat w tym roku ma lub bedzie miał


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Silvan - 14-04-2014 08:45

Fakt, Evansa postarzyłem, bo 26 lat dopiero.

michal85 napisał(a):Jones, Smalling, Keane, do tego Evans

No jeżeli Keane zostanie wcielony do pierwszej drużyny, to obrona będzie bardzo młoda i wtedy potrzebny będzie tylko jakiś generał, który ich poustawia.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Cepilek - 14-04-2014 09:47

Jaki jest sens kupowac Vertonghena za grube miliony kiedy jest trojka bardzo dobrych graczy obecnie. A zbyt szeroka kadra obfita w zbyt wielu nieprzecietnych graczy ma jednej pozycji tworzy wiecej problemów.

Tu potrzebny jest jakis Silvestre.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 14-04-2014 10:46

michal85 napisał(a):bo nie rozumiem czemu DDG tak często posyła długie lagi.

Bo z przodu biega często Welbz co takie piłki w większości skleja jak baloniki, Roo i RvP też mają dobre przyjęcie. Po drugie, skoro większość tych wykopów trafia do celu to dlaczego miałby ich nie robić?


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 14-04-2014 11:09

Cepilek napisał(a):Jaki jest sens kupowac Vertonghena za grube miliony kiedy jest trojka bardzo dobrych graczy obecnie. A zbyt szeroka kadra obfita w zbyt wielu nieprzecietnych graczy ma jednej pozycji tworzy wiecej problemów.
Co z tego, że są na odpowiednim poziomie, skoro przez prawie pół sezonu nie można z nich korzystać? Teraz mimo że mieliśmy 5 stoperów to Carrick musiał grać w obronie, a co będzie jak zostanie nam ledwo trzech. Transfer zawodnika Kogutów byłby o tyle fajny, że w przypadku odejścia Evry i zakupie młodego lewego obrońcy, mielibyśmy dodatkową opcję na lewą stronę, ponieważ on z powodzeniem grywał właśnie na tej pozycji.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 14-04-2014 12:26

to zależy od funduszy, najpierw trzeba Srodek pola i lewą obronę ogarnąć. Obronę można w następnym sezonie jakiegoś kozaka kupić co by Smallingiem na Reale nie wjeżdzać


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 14-04-2014 22:56

No ale po tym sezonie na środku obrony zostanie Evans, Smalling, Jones i ewentualnie Rio. Czyli jeden środkowy i tak jest potrzebny.
Fakt, że są bardziej pilne zakupy jak skrzydłowy, środkowy pomocnik czy lewy obrońca.

Idę chyba dać na tacę w intencji Reusa.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Ruuuuuuuuuud - 15-04-2014 17:32

Co myślicie o Songu Billongu?


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 15-04-2014 17:59

Trochę mi przeszkadza to, że przez dwa lata nie grał praktycznie nic. Jednak jak sobie przypomnę, jak ten gość niszczył system w Arsenalu gdy odchodził i o tym za jak śmieszne pieniądze możemy go wyjąć, to jestem jak najbardziej za. IMO lepszego grajka, który mógłby odciążyć Carricka, a do tego nadać nam jeszcze trochę jakości, nie znajdziemy.

Poza tym wiekowo też źle nie wygląda, 27 lat skończy w tym roku. Spokojnie jeszcze z 4 lata gry na wysokim poziomie, a biorąc pod uwagę te 15 mln jakie pewnie maksymalnie by trzeba za niego dać, to powtórzę, że WARTO!


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 15-04-2014 19:07

Jakiś czas temu byłem na tak, jednak przyjrzałem się trochę bliżej i jestem na nie. Po pierwsze Song to kolejny półśrodek, a nam potrzeba kogoś kto zrobi porządek. Po drugie, on zawsze lepiej wyglądał w ofensywie niż w defensywie.
Osobiście wolę zaryzykować i wydać więcej na tego Carvalho. Młody, świetne zapowiadający się zawodnik. Nasi obserwowali go już prawie w 20 meczach, więc mają bardzo szeroką wiedzę na temat tego zawodnika. Nie widziałem go w zbyt wielu meczach, jednak chłopak imponuje. Takiego chłopa nam potrzeba.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Silvan - 16-04-2014 08:43

Coraz więcej wskazuje, że United jest blisko dopięcia transferu W. Carvahlo ze Sportingu. Jakoś mnie ten chłopak nie jara szczególnie. Wielu było takich grajków, którzy podbijali ligę portugalską w swoim pierwszym sezonie poważnej gry w piłkę, a potem jakoś nie spełniali potencjału. Chłopak ma 21 lat, dopiero wdarł się do pierwszego składu Sportingu, a już ma metkę +30 melonów funtów(!) i nazywany jest 2gim Yayą Toure. Trochę za dużo w tym sensacji dziennikarskich i "dobrej" pracy agentów. Jednak w sytuacji United i wobec faktu, że mundial prawie za pasem trzeba mocno przepłacać za zawodników i mieć nadzieję, że to strzał w 10tkę. Generalnie nie mam obiekcji, że United intensywnie pracuje nad tym transferem, bo Kroos nigdy nie był dla mnie realną opcją, a ten chłopak perspektywicznie może się jeszcze rozwinąć. Zdziwię się jednak, jeśli będzie on z miejsca robił różnicę w United, a chyba o to właśnie chodzi. Na plus fakt, że mimo ogromnej sumy transferu, klub trochę przyoszczędzi na jego tygodniówce i może dlatego Moyes i Ed są skłonni sprostać wymganiom finansowym Sportingu. Poza tym 2ga linia jest obecnie tak żałosna, że nawet jakby zawodnik potrzebował trochę czasu by się zadomowić, to i tak ma dużą szansę na grę i może odciążyłby podstarzałego Carricka.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - robaldo - 16-04-2014 09:20

Ja myślę, że ewentualny transfer Carvalho nie łączy się z kwestią transferu lub nie, Kroosa, bo ten drugi kreatywny pomocnik i tak się powinien pojawić, bez względu na to, czy będzie to Kroos, czy jakiś inny podobnie usposobiony zawodnik.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Cepilek - 16-04-2014 09:41

O właśnie, pierwszy sezon w bardzo dobrym klubie, 21 lat i odrazu podporzadkowuje sobie druga linie bsrdzo mocnego klubu. Wiek go nie dyskriminuje to normalne że środkowi wchodzą później do doroslego footballu bo mimo że mają umiejętności to jeszcze musza być bardziej zdyscyplinowani taktycznie i rozwinięci w tym aspekcie. Jednego wiek kostny i jego psychika wrzucaja do pierwszego skladu w wieku 17 lat i kończą wczesniej jak Torres, drugi wbije w wieku dwudziestu paru lat i skonczy pozno jak taki Scholes. Czasem sa fenomeny jak Giggsy czy CR. Z tego co widzialem w 2-3 meczach i czytałem to moim zdaniem ma prawo stanowic o sile naszego zespołu niemal odrazu. A chyba zawsze chcieliscie pilkarza o charakterystyce Yayi.

To że obserwowaliśmy go w ~20 meczach nie swiadczy o dobrej prasie ale o skali talentu.

W obliczu inflacji, 100 mln za Bale 30 mln za utalentowanwgo pilkarza prezentujacego juz pewną klase w 2014 roku nie będzie kosmiczną kwotą.