Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 19-06-2014 21:53

Do tego tych młodych Holendrów(bo też Claise) łatwiej ściągnąć, bo na takich piłkarzy grających w Eredivisie magia United ciągle podziała. No i osoba LvG. Byle nie przesadzić z holenderskim zaciągiem.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Loverboy - 22-06-2014 15:32

CaughtOffside podaje, że United wyłożyło 24 miliony funtów za Mirandę z Atletico Madrid.

Miranda może być dobrą opcją. Po odejściu Vidicia ciężko będzie załatać lukę po nim.
Obrońca Atletico miał cały sezon bardzo solidny, był podporą drużyny. Strzelił 2 bramki w sezonie.
185cm wzrostu i 78kg wagi robią z niego defensora o odpowiednich (jak dla mnie) warunkach.
Tylko może udałoby się nam ściągnąć jakiegoś innego zawodnika podobnego pokroju.
24 miliony to trochę dużo jak dla mnie. Jednak jakość = cena.
Co wy myślicie o tym posunięciu?

EDIT

Manchester United nie waha się w sprawie sprowadzenia Matsa Hummelsa.
Daily Express pisze, że Czerwone Diabły tracąc w tym sezonie Rio Ferdinanda i Nemanję Vidicia,
potrzebują solidnego defensora. Van Gaal uważa, że takim właśnie piłkarzem jest Niemiec.

Myślę że Hummels jest nie do ściągnięcia. Nie mamy szans na taki ruch.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 23-06-2014 12:02

Hummels byłby do ściągnięcia tylko w jednej sytuacji. Jakby elementem transakcji był Kagawa. Wtedy może by się udało skłonić BVB do transferu.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 23-06-2014 12:04

Przeceniacie tego Kagawę, BVB już go nie pamięta i wątpie by tak bardzo go chcieli


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 23-06-2014 15:04

A niby jaki związek ma Hummels z Kagawą? W BVB Japończyk na chwilę obecną potrzebny nie jest, bo na pozycji ofensywnego pomocnika jest Miki, a do tego zawsze na tej pozycji może zagrać Reus czy młody Hoffman.

Mats nie chce odchodzić, a BVB go teraz nie puści - podobnie jak w przypadku Reusa, proponuję sobie odpuścić i się nie nakręcać. Borussia jest bardzo mądrze zarządzana, Zorc i Watzke nie pozwolą sobie na stratę kolejnego kluczowego zawodnika.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 23-06-2014 18:32

Miki jest najbardziej hejtowanym przez kibiców BVB zawodnikiem po Sziberze.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 23-06-2014 18:43

To akurat nie ma znaczenia. BVB wydało na niego mnóstwo pieniędzy jak na ich standardy, więc na pewno nie pozwolą sobie na odstawienie takiego zawodnika już po pierwszym sezonie. Tym bardziej, że wcale nie grał tak źle. 9 bramek i 10 asysty w pierwszym w sezonie nie jest złym wynikiem. Oczywiście, wszyscy oczekiwali i oczekują od niego więcej, jednak na pewno nie zostanie skreślony już teraz.
Sam Klopp jak widać, nie lubi mieć zbytnio szerokiej ławki, także Kagawa jest im zbędny i nie wydaje mi się, by byli skłonni wydawać kilkanaście milionów na zawodnika, który nie jest im niezbędny. Bardziej mogą szukać kogoś na skrzydło, jeśli informacje na temat zainteresowania Romy Aubameyangiem okażą się prawdziwe (jak podają media 25 mln + Ljajic)


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 23-06-2014 18:43

No i co z tego? Messiego też hejtuja . To żaden interes za kluczowego piłkarza brać typa co 2 lata nie grał
Miki ma nie gorsze staty od gotze z jego sezonu
Maja jeszcze młodych na wypożyczeniu


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 23-06-2014 20:24

RedLucas napisał(a):Ktoś mi jest w stanie powiedzieć, dlaczego dopiero dziś po raz pierwszy usłyszałem o takim człowieku, jak Memphis Depay?!

Bo nie grałeś PSV w fifie 13 lub już nawet w 12Big Grin ja tam go wyniuchałem że że jest kozakiem po 2sezonachBig Grin

Loverboy napisał(a):24 miliony to trochę dużo jak dla mnie. Jednak jakość = cena.

Wolałbym dopłacić nawet te 20mln i brać Mangale niż "Mirinde".

A co powiecie żeby sprowadzić na prawą obronę tego chudziutkiego murzynka z Ghany?Nie pamiętam jak miał na nazwisko, ale wiem że zapierdzielał przez całe 90 minut to w obronie by za chwilę sprintem biec do ataku. Wrzutki też miał konkretne, a porównując do Valecni i ostatnimi czasy do Rafiego to jego wrzutki są kozackie. W pierwszym meczu też grał dobrze. Drogi pewnie by nie był, a w ostatnim meczu zagrał świetnie.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 23-06-2014 21:22

Jeśli jesteśmy w temacie prawych obrońców, to ja bym optował za transferem zawodnika Wybrzeża Kości Słoniowej - Serge Aurier. Bardzo fajny, młody zawodnika, który naprawdę nieźle prezentuje się na tych mistrzostwach. We Francji też sobie ładnie pogrywa. Jeśli nie będziemy chcieli dać szansy M.Keane czy G. Varela to byłbym za transferem tego zawodnika.

Media podają, że Shaw już jest klepnięty. Wszystko miało być gotowe przed MŚ, jednak odejście Pochettino i brak trenera w drużynie Świętych wszystko opóźniło. Anglicy wrócą z MŚ, to Luke podpisze kontrakt. Jeśli do tego doszedłby Miranda to braki w obronie zostałby uzupełnione.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 23-06-2014 21:51

Foster napisał(a):Serge Aurier.
On już klepnięty przez Arsenal.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 23-06-2014 22:53

Shaw i Miranda to dwa transfery których bardzo się obawiam i których bardzo nie chcę. Absurdalne pieniądze(mówi się o 20+27mln) za graczy absolutnie nie wartych takich kwot. Jeśli brać kogoś z Atleti to albo Felipe Luisa, albo Godina.

Miranda we wrześniu kończy 30 lat, więc ani długo nie pogra, ani nie wniesie niezbędnego doświadczenia bo nie jest wyjadaczem europejskich boisk(do Europy trafił dopiero w 2011). Shaw z kolei jest dla mnie absolutnie nie wart tak absurdalnych pieniędzy jak 27mln za te pieniądze można się postarać o Moreno, Rodrigueza, nawet Bainesa.

Mi się marzy na lewej obronie albo Coentrao albo Felipe Luis właśnie.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 23-06-2014 23:09

20 mln za zawodnika, który w ostatnim czasie jest w absolutnym topie stoperów jest kwotą śmieszną. Miranda ma przed sobą jeszcze 3-4 lata gry na wysokim poziomie (wszystko zależy od tego jak się prowadzi). Jest to stoper doświadczony, który z niejednego pieca jadł chleb. Jeśli do nas trafi, wniesie odpowiednie doświadczenie, którego po odejściu Rio i Vidica brak.

Co do Shawa, to ja jestem pozytywnie nastawiony do tego transferu. Chłopak w wieku 18 lat, ma za sobą dwa pełne sezony w Premier League, w których radził sobie z najlepszymi zawodnikami tej ligi. Mając koło siebie Pata, Luke wyrośnie na wielkiego zawodnika. Oczywiście wykładając tak dużą kwotę trochę ryzykujemy, jednak zaryzykowaliśmy w przypadku Rio czy Rooney'a i jak widać się opłacało. Wierzę, że teraz będzie podobnie.

Coentrao w chwili obecnej jest nie do wyjęcia. W końcówce sezonu wygryzł Marcelo i teraz Real z całą pewnością go nie sprzeda. Można żałować, że to wypożyczenie z opcją pierwokupu nie doszło do skutku. Z kolei Moreno jest słaby w defensywie.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 24-06-2014 00:19

Cytat:Coentrao w chwili obecnej jest nie do wyjęcia. W końcówce sezonu wygryzł Marcelo i teraz Real z całą pewnością go nie sprzeda.
To akurat prawda. Ciekaw jestem kto pokpił sprawę, bo jeśli Edek.... eh, lepiej nie mówić co o nim myślę.

Widzisz Miranda zagrał wielkie sezon, ale nic nie gwarantuje powtarzalności. Równie dobrze może to być jednorazowy strzał(wielu było takich). Nie przekonuje mnie on zupełnie. Co do Shawa to nie widzę w nim tego czegoś co w młodym Rooney'u. Myślę, czy nie byłoby możliwe zbicie tej ceny oddając trochę szrotu. Świętym szykuje się exodus, więc może wzięliby na przykład Janga i Andersona.

Nie widzę wielu kandydatów na lewą obronę poza Shawem. Na transfery z Evertonu nie ma co liczyć niestety.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 24-06-2014 11:35

Kupimy teraz Shawa za te ok 25 mln a za parę lat sprzedamy go do realu za +50mln. Jak Hazard i jego agent chcieli dużo kasy to też wszyscy mówili, że się nie opłaca tyle szmalu wydawać na jakiegoś młokosa, który miał jeden dobry sezon w Lile, a teraz wszyscy z chęcią cofnęli by czas i dali by mu nawet więcej kasy. Pewne ryzyko jest, bo nigdy nie wiadomo jak się on rozwinie, lecz zapowiada się bardzo obiecująco więc dlaczego nie skorzystać i w najlepszym razie mieć jednego z najlepszych LO na świecie z kilka lat.