Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 24-08-2014 22:02

Ja di Marii mówię, jak najbardziej tak. Po prostu w obecnej sytuacji mówię "tak" każdemu world classowi. Niemniej nie mam pojęcia co zrobi LVG. Ja nie widzę innego wyjścia jak przejście na 433, czy coś podobnego kombinowanie z jakimiś Matami, RVPami na bokach trójki z przodu. w 352 za Chiny i Japonię, nie ma miejsca dla Di Marii. No chyba, że za Matę. Ale chyba jednak nie po to wydaje się tyle hajsu, żeby sadzać na ławce gościa o takich możliwościach.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - tomalq - 25-08-2014 12:04

Ustawienie nic nie zmieni a raczej zmieni tylko położenie marazmu na boisku. Dopóki nie będzie walczaków w drugiej linii to nie pomoże żadne ustawienie (nawet 1-5-0-5 Big Grin )


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Cepilek - 25-08-2014 12:08

Chcesz kratywmych zawodników czy walczaków? Wink Laczacy obie cechy generalnie tylko w FMie Smile


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - tomalq - 25-08-2014 15:16

Uwielbiam FM Big Grin ale życie daje wiele przykładów waleczności i kreatywności: Robben, Yaja T itd. Chodzi mi bardziej o waleczność ofensywną, pressing - nie o same wślizgi itd.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 25-08-2014 19:36

Jak chcecie zmieścić Di Marię, Matę, Roo i RvP?


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 25-08-2014 19:39

Sprawa jest prosta i była już omawiana dzisiaj na czacie. Wystarczy posadzić jednego z dwójki Rooney/van Persie. Z ich wspólnej gry i tak nie mamy żadnego pożytku. Natomiast wracając do ustawienia 4 obrońców będzie mogli w pełni wykorzystać atuty pozostałych zawodników.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - robaldo - 25-08-2014 19:39

Nie chcemy Wink


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 25-08-2014 19:43

Posadzisz na ławce RvP albo Roo? Rozwalisz szatnię. Może swap deal z Juve, RvP za Vidala?


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - sebos_krk - 25-08-2014 20:39

Foster łatwiej powiedzieć niż zrobić. Roo - kapitan, RvP - człowiek nr 1 trenera.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - robaldo - 25-08-2014 20:46

Ale nr 1, bo jest pupilkiem, czy dlatego, że najlepiej gra w piłkę? Jeśli to pierwsze, to jestem przerażony.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 25-08-2014 20:51

Pupilek czy nie, LVG nie miał najmniejszych problemów ze zdjęciem go z boiska podczas MŚ, gdy ten zawodził. Tak samo nie będzie oporów przed posadzeniem jednego z nich na ławce rezerwowych. Skończyły się już rządy trener bez jaj. Holender potrafił posadzić na ławkę gwiazdy w Barcelonie czy Bayernie, także w Manchesterze nie będzie to dla niego żadna nowość, a tym bardziej problem.

@down
Jeśli już, to Rooney razem z RvP w przodzie, a za ich plecami Mata. Jednak takie coś ma małe szanse bytu.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Pchela - 25-08-2014 20:51

http://lineupbuilder.com/?sk=476g pomieściłem wszystkich. :v


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - sebos_krk - 25-08-2014 20:56

Pchela napisał(a):http://lineupbuilder.com/?sk=476g pomieściłem wszystkich. :v
Teraz odejmij z każdego spotkania dowolną kontuzjowaną czwórkę, piątkę, dorzuć zmienników i mamy skład wyjściowy.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 25-08-2014 21:03

Na razie ze słynnych jaj LVG nie zobaczyliśmy nic. Wypuścił do gry nieprzygotowanego RVP, a Roo dalej nawet nie powąchał ławki. Zachwyca mnie prostota Waszych rozwiązań: "A chuj, posadźmy Roo, albo RVP na ławce i będzie cacy".

Ja z przyjściem LVG bardzo mocno liczyłem na to, że w końcu Roo zostanie zdegradowany do roli, do której powinien być zdegradowany dwa sezony temu. A tu takiego chuja. Roo został kapitanem i nie uwierzę dopóki nie zobaczę, że dość regularnie ktoś z tej dwójki będzie siedzieć na ławie. Co więcej, Roo w chwili obecnej jest absolutnie nie do ruszenia, co doprowadza mnie do szewskiej pasji. I na pewno jeśli już, to częściej będzie sadzany RVP, który ego duże ma i będzie rozpieprzał drużynę od środka.

Trzebaby cudotwórcy, żebyśmy z tą dwójką w składzie wrócili na najwyższy światowy poziom. Dziś naszła mnie tragiczna myśl, że na salony wrócimy, gdy któryś z nich skończy karierę Big Grin Więc jeszcze trochę trzeba czekać ^^


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 26-08-2014 07:57

Cytat:Ja z przyjściem LVG bardzo mocno liczyłem na to, że w końcu Roo zostanie zdegradowany do roli, do której powinien być zdegradowany dwa sezony temu.
4 najlepszy strzelec w historii klubu, jeden z najlepszych w lidze, dostał tłusty kontrakt... to do jakiej roli miał być zdegradowany?