Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 25-03-2015 22:33

Sorry, w PSV grają bardzo szeroko i pozycja lewego napastnika jest wielce prawdopodobna, ale nie oglądam ligi holenderskiej, więc skoro wiesz dużo lepiej to zapewne musi tak być. Nie wiem czy ten jeden mecz na wahadle cokolwiek znaczy, ale niech będzie, że ok. Widocznie widzisz go co tydzień w meczu, więc wiesz lepiej.

To pojedynek 1vs1 nie może zakończyć się zejściem do środka ze strzałem lub dośrodkowaniem? Przecież to prawonożny zawodnik, więc wolę jego wrzutki z prawej a nie lewej nogi. Ale tak jak mówię może nie oglądam tej ligi tak jak inni i nie wiem tak dużo.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 27-03-2015 11:08

United też zawsze grał szeroko i czy w związku z tym określałeś naszych skrzydłowych lewym bądź prawym napastnikiem? Chyba nie... Co do meczu na wahadle to jasne, że jeden mecz wiele nie znaczy, jednak pokazuje, że coś tam jednak w defensywie potrafi. Memphis to typ walczaka, który nie odpuszcza. Jest mały, ale dobrze zbudowany więc w Anglii problemów mieć nie powinien.

Young też jest prawonożny i gra na lewym skrzydle - traktujesz go jako fałszywego skrzydłowego? Podobnie jak wyżej, chyba nie. Robben i Ribery też grają na innej stronie niż ich dominująca noga i czy nazywamy ich fałszywymi skrzydłowymi? Nie. Granie prawonożnym zawodnikiem po lewej stronie i na odwrót, daje oprócz typowego 1 vs 1 i wrzutka w pole karne możliwość ścięcia do środka i strzału na bramkę.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 27-03-2015 13:48

Ktoś się w FMa nagrał i teraz zgrywa Van GaalaWink

Transfer zawsze obarczony ryzykiem ale najlepszy gracz ligi holenderskiej, w dodatku dobrze pokazujący się w mocniejszej kadrze niż Angielska pozwala sądzić że z tej mąki chleb może być zajebisty.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 27-03-2015 14:17

samcro napisał(a):Transfer zawsze obarczony ryzykiem ale najlepszy gracz ligi holenderskiej, w dodatku dobrze pokazujący się w mocniejszej kadrze niż Angielska pozwala sądzić że z tej mąki chleb może być zajebisty.
Bingo! Smile

Co do FM'a to nie komentuje, bo nie wiem w czyim kierunku ta uszczypliwość została skierowana.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 27-03-2015 14:27

Foster napisał(a):Co do FM'a to nie komentuje, bo nie wiem w czyim kierunku ta uszczypliwość została skierowana.
No trochę śmieje się z Hubsona bo sam mówi że ligi holenderskiej nie ogląda ale jest taki przekonany że Depay nie da rady bo gra szerokoWink


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 27-03-2015 16:09

Jakie nie da rady? O czym ty czlowieku mowisz? Mowie tylko ze pozycja lewoskrzydlowego w zespolach holenderskich jest "troche" inne niz takie jak w naszym wykonaniu. Co do reszty to wole zeby Depay gral jak Mata niz jak Young i na tym w sumie mozna zakonczyc ten zbedny wywod.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 27-03-2015 21:28

A ja jestem przeciwny. Co prawda Depay to fantastyczny piłkarz, który ma w zasadzie wszystko. Wiek, umiejętności, liczby, talent, nawet pochodzenie, holenderskie talenty zazwyczaj odpalają, tylko co wtedy z Januzajem? Czy to nie miał być nasz numer 11 na lata? Ja mocno wierzę w Andana i wolałbym, żeby to on dostał szansę, niż żeby klub kolejny raz wydawał 25+ baniek.
Ja widzę tylko dwa potrzebne wzmocnienia. Prawy obrońca za Valencię i środkowy za Evansa.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Silvan - 30-03-2015 11:46

Under napisał(a):A ja jestem przeciwny. Co prawda Depay to fantastyczny piłkarz, który ma w zasadzie wszystko. Wiek, umiejętności, liczby, talent, nawet pochodzenie, holenderskie talenty zazwyczaj odpalają, tylko co wtedy z Januzajem? Czy to nie miał być nasz numer 11 na lata?

Bardzo rozsądna wypowiedź, ale sam nie mam wyrobionego zdania na temat Januzaja, wiele osób tak go zachwala, a moim zdaniem on jest generalnie przeciętny na chwilę obecną. Taki "Welbeck", który zapowiada się fantastycznie, ale jakoś jak gra to nie przekłada się to na coś bardziej konkretnego. Może jakieś wypożyczenie da mu bodziec i rozwinie w odpowiednią stronę, bo sprawia wrażenie jakby nawet cofnął się w rozwoju zamiast rozwijać. Ja w tym temacie zaufam van Gaalowi, miał okazję dobrze przyjrzeć się Januzajowi i Depayowi, a ogarnąć młodzianów potrafi. Cokolwiek zadecyduje ja płakać nie będę.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 30-03-2015 12:13

Ja uważam, że należy rozbić bank na transfer (plus kupa kasy na tygodniówkę) Varana i Pogby. Oddać do Juve Persila, a i może kudłatego jeszcze sypnąć funciakami i zabrać to co było nasze jakiś czas temu. Na tych piłkarzy nie żałować. Jeśli oczywiście będą do sprzedaży


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 30-03-2015 13:05

Persie i Juventus? Raczej juventus nie będzie chcial płacić wielkich milionów Robinowi no ale. Tak samo Varane w Realu cenny, marzenie świętej głowy


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 30-03-2015 18:30

Juventus lubi brać napastników którzy nie są potrzebni a do tego są drodzy w utrzymaniu(Anelka, Osvaldo, Lord Bendtner). Może na Persila się skuszą jak Tevez wróci do Argentyny bo o tym się mówi.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 30-03-2015 18:35

Under napisał(a):Juventus lubi brać napastników którzy nie są potrzebni a do tego są drodzy w utrzymaniu(Anelka, Osvaldo, Lord Bendtner).
tyle że oni byli wypożyczeni i nie płacili całej pensji


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kosma - 30-03-2015 18:44

Tevez to od zawsze miał wracać do Argentyny. Raz nawet wrócił jak się wypiął na City Big Grin


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 31-03-2015 09:57

Under napisał(a):A ja jestem przeciwny. Co prawda Depay to fantastyczny piłkarz, który ma w zasadzie wszystko. Wiek, umiejętności, liczby, talent, nawet pochodzenie, holenderskie talenty zazwyczaj odpalają, tylko co wtedy z Januzajem? Czy to nie miał być nasz numer 11 na lata? Ja mocno wierzę w Andana i wolałbym, żeby to on dostał szansę, niż żeby klub kolejny raz wydawał 25+ baniek.
Prawdę powiedziawszy to nie widzę przeszkód w sprowadzeniu Depaya i daniu szansy Januzajowi. Chciałbym przypomnieć, że w przyszłym roku wracamy do Ligi Mistrzów (nie przyjmuję innego scenariusza) i potrzebujemy szerokiej i równej kadry, by móc konkurować na 4 frontach.

W chwili obecnej jako skrzydłowych mamy: Younga i Januzaja, oraz Matę jeśli chcemy powielać schemat z ostatnich spotkań. Oczywiście jest jeszcze Di Maria, jednak na skrzydle Angel jest mało produktywny. Adnan najlepiej spisuje się na prawym skrzydle, a na tej pozycji mamy deficyt. W chwili obecnej to tylko jest Mata (jak fałszywy skrzydłowy) i właśnie Januzaj. Valencia to już jest obrońca i jako pomocnika nie ma go co traktować. Z kolei na lewej stronie mamy tylko Younga. Transfer Depaya sprawi, że na lewe skrzydło będziemy mieli dwóch zawodników + ewentualnie Di Maria. Dlatego też nie widzę żadnego związku między transferem młodego Holendra, a brakiem szans dla Januzaja. Zresztą, młody Belg musi w pierwszej kolejności udowodnić swoją wartość, bo niestety ale w tym sezonie często zawodził.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 31-03-2015 13:35

Kiedy Januzaj Cię zawiódł w tym sezonie? O zawodzie możnaby mówić jakby zagrał 3 mecze z rzędu w dużym wymiarze czasowym i miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności.