Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - truered - 01-06-2009 20:07

Nie wszystko w kontekście United, po prostu go strasznie lubiłem za czasów świetności Olympique Lyon. Lloris, który teraz tam broni jest średni jak dla mnie. Nieźle radzi sobie dziadek Rame, zdobył w koncu mistrzostwo kraju. A co do bramkarz to wpadł mi do głowy jeszcze ktos z ligi niemieckiej: Adler albo Neuer, młodzi, utalentowani i troche ograni w jednej z lepszych lig świata.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Chudy - 01-06-2009 21:02

a Craig Gordon z Sunderlandu ? Wydaje się solidny, mocny punkt drużyny. Byłby drogi, ale chyba warto.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 02-06-2009 07:20

Jak dla mnie Gordon ma papiery na granie w wielkim klubie. Ile to już razy w meczach z nami popisywał się niesamowitymi interwencjami. Jednak z drugiej strony, czasem łapie kontuzje.

Teraz tak właśnie sobie przeglądałem "prasę" i natknąłem się na newsa, że Milan jest gotów za dobre pieniądze oddać Kakę i Pato. Oczywiście nie myślę o pierwszym z Brazylijczyków, bo kosztowałoby to nas ogromne pieniądze, ale Pato... Na niego chyba nie będzie trzeba wydać tyle kasy, a sądzę, że byłby w stanie załatać "dziurę" po Tevezie. Co o tym myślicie?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lasq - 02-06-2009 07:27

No nie wiem czy Milan jest tak głupi żeby oddać swoich dwóch najlepszych graczy. Z Kaką to już się zaczyna robić saga jak z Ronaldo i podejrzewam, że skończy się tak samo czyli na niczym. Już prędzej postawiłbym na to, że pójdzie do Chelsea za Ancelottim niż do Realu. Pato to jest obecnie chyba najlepszy napastnik Milanu i na pewno najbardziej perspektywiczny. Nie sądzę żeby go oddali za drobne zresztą nie myślę, żeby on chciał iść do Anglii. On jest dość przywiązany do Leonardo (w przeciwieństwie do Kaki, który bardziej związany jest z Ancelottim) wiec nie wiem po co by miał odchodzić.

Zresztą mam spore wątpliwości co do tego czy poradziłby sobie w EPL.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 02-06-2009 07:30

RedLucas napisał(a):Jednak z drugiej strony, czasem łapie kontuzje.
Każdy łapie, więc o co cho?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 02-06-2009 07:33

pan_opticum napisał(a):
RedLucas napisał(a):Jednak z drugiej strony, czasem łapie kontuzje.
Każdy łapie, więc o co cho?

No ale jednak (o ile dobrze kojarzę) w tym sezonie miał kontuzję, którą na dłuższy czas wyeliminowała go z gry. Wydaje mi się, że coś takiego miało również miejsce w sezonie 2007/08.

fidain napisał(a):No nie wiem czy Milan jest tak głupi żeby oddać swoich dwóch najlepszych graczy.

Milan nie jest głupi, tylko ich dyrektor żalił się, że jak przyjdzie dobra kasa za zawodnika i dobra tygodniówka, to i tak będą musieli się z nimi pożegnać.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 02-06-2009 07:36

Czyli jest z waty szklanej jak Foster?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 02-06-2009 07:36

pan_opticum napisał(a):Czyli jest z waty szklanej jak Foster?

Jeśli dobrze kojarzę, to tak.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 02-06-2009 07:37

A czym wyróżnił się Gordon w Sunderlandzie? Wydaje mi się, że nawet niejeden raz siadał tam na ławce...

Nie rozumiem w ogóle tych dysput o nowym bramkarzu. Jak dla mnie więcej szans w przyszłym sezonie powinien dostać Foster. Jeśli da ciała, to wtedy ewentualnie można by się rozglądnąć za kimś nowym. Wierzę jednak, że jeśli Ben będzie zdrowy to sprosta oczekiwaniom. A nie jest przecież tak, że Anglik przez cała karierę jest nękany przez kontuzje. W Watford grał przecież regularnie przez 2 sezony.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 02-06-2009 07:38

michal85 napisał(a):Jeśli da ciała, to wtedy ewentualnie można by się rozglądnąć za kimś nowym. Wierzę jednak, że jeśli Ben będzie zdrowy to sprosta oczekiwaniom.

No i tu jest pies pogrzebany. On co chwilę ma jakieś problemy ze zdrowiem. Możliwe, że ma zadatki na naprawdę dobrego bramkarza, lecz wydaję mi się, że skończy, jak Saha, któremu drzwi do wielkiej kariery zamknęły kontuzje.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Chudy - 02-06-2009 09:23

michal85 napisał(a):A czym wyróżnił się Gordon w Sunderlandzie? Wydaje mi się, że nawet niejeden raz siadał tam na ławce...

Siedział na ławce przez krótki czas, po przegranym meczu 7:1

Nie jest graczem ze szkła, tylko raz miał dłuższą kontuzje. Według mnie lepszy niż Foster, którego nie chciałbym oglądać w 11 składzie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - zyga18 - 02-06-2009 13:47

Foster26 napisał(a):Shay Given

Wg mnie to byłoby najlepsze wyjście, ale City nas uprzedziło...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Miko - 02-06-2009 15:48

A wg mnie lepszy jest Artur Boruc od Gordona ale nie chce go widzieć w United. <gafa>


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 02-06-2009 15:57

michal85 napisał(a):Jak dla mnie więcej szans w przyszłym sezonie powinien dostać Foster. Jeśli da ciała, to wtedy ewentualnie można by się rozglądnąć za kimś nowym. Wierzę jednak, że jeśli Ben będzie zdrowy to sprosta oczekiwaniom. A nie jest przecież tak, że Anglik przez cała karierę jest nękany przez kontuzje. W Watford grał przecież regularnie przez 2 sezony.
Dla mnie również.
Mam nadzieję iż po przepracowaniu okresu przygotowawczego Foster będzie w stanie normalnie rozegrać cały sezon. W tym roku miał ogromnego pecha. Jak nie kolona, to kostka, a teraz jeszcze palec...

W poprzednim poście wymieniłem kilku kandydatów, ale zrobiłem to tylko dlatego, że rozpoczęła się tu dyskusja na ten temat.
Jako jeden z nielicznych wciąż mam nadzieję, że Ben sprosta oczekiwaniom.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lucas - 02-06-2009 16:05

Boruc psychicznie się nie nadaje.