Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - zyga18 - 08-06-2009 17:41

rooney77 napisał(a):Franck Ribery

On zapowiedział, że jak ma odejsc w tym oknie to napewno nie do Anglii. Podobno klimat taki sam jak w Niemczech.

rooney77 napisał(a):Karim Benzema

Wg mnie totalna bujda. Uważam, że Karim ma ogromny talent, ale do United tym latem?? Chyba niemożliwe


rooney77 napisał(a):Antonio Valencia


Bardzo liczę na ten transfer. SAF powinien już po transferze powoli wprowadzac go do pierwszej jedenastki.


rooney77 napisał(a):Klaas-Jan Huntelaar


Ten transfer by się przydał. Myślę, że Huntelaar dużo by strzelał w United. Ale Fergie ma ostatnio pecha jeśli chodzi o transfery napastników...

rooney77 napisał(a):Kylem Naughton

Na temat tego transferu nie mam zdania.


rooney77 napisał(a):Igor Akinfiejew


Po co on??? Nie sądzę, by utrzymał on formę przez dłuższy czas.


rooney77 napisał(a):François Clerc


Nie chciałbym tego transferu. Nie dla Clerca w United. I tak małe szanse ma ten transfer.


rooney77 napisał(a):Zlatan Ibrahimović


Zlatan to świetny zawodnik - nawet nie bede wymieniał jego zalet. Myślę, że miałby ogromne kłopoty z przystosowaniem do angielskiego stylu gry.


rooney77 napisał(a):Gennaro Gattuso


Tylko po co on w United????


rooney77 napisał(a):Yohann Pele


Na jego temat też nie mam nic do powiedzenia.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Burżuj - 08-06-2009 19:38

zyga18 napisał(a):On zapowiedział, że jak ma odejsc w tym oknie to napewno nie do Anglii. Podobno klimat taki sam jak w Niemczech.
Onet ? Wp ?

zyga18 napisał(a):Ten transfer by się przydał. Myślę, że Huntelaar dużo by strzelał w United. Ale Fergie ma ostatnio pecha jeśli chodzi o transfery napastników...
Czemu ? Tevez się sprawdził, Berbatov ponoć bije go na głowę wg niektórych, więc o co kaman ?
O wcześniejszych napastnikach nawet nie wspomnę, Rooney np.

Jak dla mnie Huntelaar nie jest taki na gwałt potrzebny.. Gdyby tylko dać kogoś na lewe skrzydło i kazać Rooneyowi z Berbatovem grać bardziej pod siebie, jak na napastników przystało, to KJH byłby zbędny.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mucha - 08-06-2009 19:39

zyga18 napisał(a):Zlatan to świetny zawodnik - nawet nie bede wymieniał jego zalet. Myślę, że miałby ogromne kłopoty z przystosowaniem do angielskiego stylu gry.

A czego takiego Zlatanowi brakuje, by przystosować się do angielskiego stylu gry? :shock:


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - maju - 08-06-2009 19:58

Za długie włosy i przy angielskiej pogodzie miałby problem z ich wysuszeniem.

Tak swoją drogą to Zalatan jest chyba zawodnikiem jedynym na świecie (imo), który "z marszu" wpasowałby się w nasz system gry i zastąpiłby Berbatova z nawiązką.

A Ribery? Też bym go wziął z pocałowaniem ręki, ale kasa tu gra ogromną rolę.

Niestety, dziś transfery nie przychadzą nam tak łatwo, jak kiedyś... a za prezydenturę w Realu wziął się jeszcze Perez...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Czary - 08-06-2009 20:01

Zlatan jest gwarancją przynajmniej 15 bramek w sezonie. Na pewno dałby sobie radę w naszych barwach. W nasz system gry wpasowałby się świetnie o czym wspomniał już maju.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lasq - 08-06-2009 20:03

Burżuj napisał(a):
zyga18 napisał(a):On zapowiedział, że jak ma odejsc w tym oknie to napewno nie do Anglii. Podobno klimat taki sam jak w Niemczech.
Onet ? Wp ?

Setanta. Co nie zmienia faktu, że takie gadanie jest zawsze i nic to nie zmienia. Już widzę jak głównym czynnikiem w wyborze zespołu jest dla Ribery'ego pogoda :lol:

Głównym czynnikiem dlaczego on tu nie przyjdzie jest to, że jest za drogi Tongue No chyba, żeby Ronaldo odszedl wtedy jest szansa ale w to nie wierzę.

PS. A Zlatana tu nie chce. Nie i już Wink Argumentowałem kiedyś w shoutboxie teraz mi się nie chce Tongue


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mucha - 08-06-2009 20:08

maju napisał(a):Tak swoją drogą to Zalatan jest chyba zawodnikiem jedynym na świecie (imo), który "z marszu" wpasowałby się w nasz system gry i zastąpiłby Berbatova z nawiązką.

Zgadzam się. Nie z tym, że jest jedynym zawodnikiem, który wpasowałby się w nasz styl, ale na pewno świetnie by do nas pasował.

EdIT: troche masło maślane wyszło. Miałem na myśli po prostu to, że idealnie pasowałby do naszej koncepcji Wink

fidain napisał(a):Setanta. Co nie zmienia faktu, że takie gadanie jest zawsze i nic to nie zmienia. Już widzę jak głównym czynnikiem w wyborze zespołu jest dla Ribery'ego pogoda :lol:

Setanta często bierze newsy z mało wiarygodnych stron. Tutaj z jakiegoś Telefoot. Na setancie newsy są niemalże w 100% pewne, kiedy poprzedza ich: Exclusive Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - zyga18 - 09-06-2009 14:18

Burżuj napisał(a):
zyga18 napisał(a):On zapowiedział, że jak ma odejsc w tym oknie to napewno nie do Anglii. Podobno klimat taki sam jak w Niemczech.

Onet ? Wp ?
goal.com napisał(a):Franck Ribéry wyjawił, że jeśli miałby opuścić Bayern Monachium, to na pewno nie przeprowadzi się do Anglii, ponieważ tam panuje taki sam klimat jak w Niemczech.

Skrzydłowy reprezentacji Francji na razie nie chciał zdradzić czy opuści bawarski klub tego lata.

"Tak naprawdę to nie wiem, czy opuszczę Bayern jeszcze tego lata. To pytanie codziennie pojawia się w moich myślach" - zdradził Franck.

Oprócz Realu Madryt Francuzem interesuje się również inny hiszpański gigant - Barcelona. I wydaje się, że teraz największe szanse na zakontraktowanie Ribéry'ego mają właśnie te dwa zespoły z La Liga.

"Muszę usiąść i wszystko dokładnie przeanalizować. Zobaczymy, co się wydarzy w przyszłości" - zakończył Francuz.



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kula - 11-06-2009 10:53

Po odejsciu Ronaldo, jest pieniądz na przewietrzenie zespołu, to okno transferowe moim zdaniem wyznaczy drogę United na najbliższe dwa-trzy sezony.

Wierzę, że SAF wiedział co się święci i że wiedział o tym od dawna. O tym chyba świadczyła ta cisza od końca sezonu, zero plotek , nic. United musi teraz wejść na rynek jak Bruce Lee skrzyżowany z Rambo. Jak się uda to znowu zobaczymy coś nowego.

To okno będzie najważniejsze od kilku lat.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lasq - 11-06-2009 10:57

Kula napisał(a):To okno będzie najważniejsze od kilku lat.

Też tak mi się wydaje. A jeszcze jakiś czas temu SAF zapowiadał, że nie będzie żadnych znaczących wzmocnień w tym oknie. Ciekawe czy robił to z premedytacją, wiedząc już co się święci? :>

Dla mnie potrzeba sprowadzić co najmniej 3 skrzydłowych (sprzedać Naniego jednak chyba, ciężko teraz założyć, że będzie z niego pierwszy zmiennik) do tego napastnika (Tevez out chociaż boje się, ze jak mają kasę to go jednak wykupią :/ ) i ew. kogoś na środek jeśli faktycznie Owen nie może zagrać od początku sezonu.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Chudy - 11-06-2009 11:33

Riberego wykupić to byłoby marzenie w tym momencie.

Wykupić Teveza i grać całą trójką w ataku Rooney - Tevez i Berbatov. Do tego ktoś jeszcze.

Sprowadzenie Valencii mam nadzieje że to tylko kwestia czasu, potrzebny jest ktoś na tą pozycje bo nie wiadomo co będzie z Nanim.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - GGMU - 11-06-2009 12:41

Jak Ronaldo odejdzie co jest już raczej pewne to mile widziany Franck Ribery
potrafi grać na obu skrzydłach i na pewno by się przydał taki walczak , który umie pociągnąć zespół
do tego Rooney i Berba i ofensywka jak się patrzy.

Jeżeli chodzi o Teveza to mam nadzieje że zdołamy go wykupić od MSI
szcególnie że teraz będziemy mieli wystarczającą ilość pieniędzy na taki ruch.

Wszystko w rękach SAF to będzie bardzo ważne okno transferowe


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - dsw_MUszyna - 11-06-2009 13:34

wykupienie Teveza przekreśli moim zdaniem szansę na transfer bardziej klasowego grajka.
Na chwilę obecną za realowskie funty + trochę spoconych dolarów Glazera chciałbym zakontraktować Younga, Riberyiego i Achille Emanę z Betisu. Valencia jakoś do mnie nie przemawia...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - fasol - 11-06-2009 13:40

Jak dla mnie Nani out i to definitywnie.Kiwa sie sam z soba,2 lata w United i co on wielkiego pokazal.Myslal,ze jak przyjdzie jako mlodzieniaszek z sportingu to zaczaruje swa "bajeczna "technika cale Premier League niczym CR7.Nic z tych rzeczy,jest zwyczajnie za slaby na Manchester.Valencia bylby z pewnoscia znakomityn zakupem.A Ribery?Dosc drogi,ale zobaczymy jak to sie potoczy.SAF z pewnoscia juz od jakiegos czasu ma paru grajkow na oku,tylko sie z tym nie wychylal.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kula - 11-06-2009 18:13

Już fryce zwietrzyły pieniądz i czekają na "szaloną ofertę". Co myślicie o wyjęciu podejrzewam za psie pieniądze Sneijdera ? Tylko pytam tych co go widzieli więcej niż 10 razy. Bo ludzie na ogół nie oglądają a potem z Mouthinio wyskakują.