Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Matubatu - 28-06-2009 11:48

Ja najbardziej chciałbym Lahm'a w Manchesterze. Z prawej strony obrony byłoby duże wzmocnienie... Wink Aczkolwiek wątpię czy Bayern by go puścił.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Tomek91 - 28-06-2009 12:01

Matubatu napisał(a):Ja najbardziej chciałbym Lahm'a w Manchesterze. Z prawej strony obrony byłoby duże wzmocnienie... Wink Aczkolwiek wątpię czy Bayern by go puścił.

Tyle, że na dzień dzisiejszy mamy większe problemy niż prawa obrona. Można się czepiać, że O'Shea w ofensywie jest cienki, ale jednak umie podłączyć się do ataku. Brown wraca, Rafael udowodnił, że jest w stanie stać się świetnym obrońcą. Obrona to obecnie formacja, w której jakiś konkretnych wzmocnień nam nie potrzeba.

Napastnik i skrzydłowy to priorytet transferowy w najbliższym czasie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mata - 28-06-2009 14:01

Lahma to należało brać praktycznie za każdą kasę po MŚ 06 . Wymiatał tam cały czas , ostatnio trochę przycichł zaś u nas został sprowadzony Rafael , O'Shea daje rade , a jeszcze w obwodzie jest Brown. Jak dla mnie nie ma tematu Tongue Prawy obrońca nam nie potrzebny.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Zed - 28-06-2009 17:12

Na devilpage.pl piszą, że Valencia już w Manchesterze o.O


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - dsw_MUszyna - 28-06-2009 17:57

Zed napisał(a):Na devilpage.pl piszą, że Valencia już w Manchesterze o.O
zacytuję Kamila Durczoka: a jakby gówno leżało na stole to też byś je ludziom pokazał?!


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - matys - 28-06-2009 18:28

dsw_MUszyna napisał(a):
Zed napisał(a):Na devilpage.pl piszą, że Valencia już w Manchesterze o.O
zacytuję Kamila Durczoka: a jakby gówno leżało na stole to też byś je ludziom pokazał?!
Nie rozumiem. Możesz mnie to wytłumaczyć?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - dsw_MUszyna - 28-06-2009 18:41

no tyle jest po prostu warte obecne dp.
poza tym info jest z The People a nie z manutd.com.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - sebos_krk - 30-06-2009 11:49

Cytat:Antonio Valencia będzie występował z legendarną koszulką z numerem 7 w Manchesterze United - donosi "Daily Express".
Number seven zobowiązuje. Myślicie, że dostanie ten numer? Jest to piłkarz zasługujący na koszulkę z numerem, którą wcześniej nosili Best, Robson, Becks czy Cantona?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Chudy - 30-06-2009 12:16

Plota jakich mało, albo Rooney gra z 7 albo nikt.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mata - 30-06-2009 12:22

Waza z 7-tką na plecach? To po co niby ma tą 10-tke? <świr>


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - 14sekund - 30-06-2009 12:47

Rooney na pewno nie dostanie 7, bo sam pewnie by jej nie chciał. Siódemkę dostanie ktoś nowy, z nazwiskiem, tak mi się wydaję. Marzeniem byłoby gdyby Benzema odział trykot Man Utd z siódemką na plecach...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - BartiMU - 30-06-2009 13:13

sebos_krk napisał(a):
Cytat:Antonio Valencia będzie występował z legendarną koszulką z numerem 7 w Manchesterze United - donosi "Daily Express".
Number seven zobowiązuje. Myślicie, że dostanie ten numer? Jest to piłkarz zasługujący na koszulkę z numerem, którą wcześniej nosili Best, Robson, Becks czy Cantona?

Wiesz, do siódemki Ronaldo też nie wszyscy wiedzieli czy jest godzien bo tak na prawdę mało kto go znał gdy przychodził do MU. Teraz chyba każdy powie że numer 7 dla Ronaldo w United był odpowiedni Smile Miejmy nadzieję że Ekwadorczyk również będzie godzien tego numeru Smile


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Chudy - 30-06-2009 13:38

Mata napisał(a):Waza z 7-tką na plecach? To po co niby ma tą 10-tke? <świr>

A przypadkiem Becks nie grał wcześniej z 10 ?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mata - 30-06-2009 13:49

Kurwa ale co ma 10tka Becksa do zmiany nr Rooneya??
Waza grał z 8-ką na plecach , odszedł RvN i dostał po nim nr na koszulce. Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie trykot z 10-tką na plecach znaczy coś więcej niż tylko sam numer.
Tak w ogóle po co na siłę uszczęśliwiać Roo? No po co? Co dwa lata zmieniać mu numery i wreszcie za 10 lat zamiast utożsamiać 10-tkę z nim tak jak obecnie 11-stke z Giggsem czy 20-stke z Ole nie będziemy wiedzieć w końcu z jakim on nr grał <świr>

Jak przychodził CR był przecież anonimowym piłkarzem i dostał trykot z tym nr i co stało sie coś wielkiego bo jakiś dzieciak dostał go? Chyba nie Tongue


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lasq - 30-06-2009 14:31

Nani go dostanie <rotfl>