Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - paolo - 30-04-2008 18:21

Kula napisał(a):Rene Adler (bramkarz), 23-latek, rewelacja tegorocznego sezonu Bundesligi, zapytany o potencjalny transfer do Chelsea lub Arsenalu odpowiedział : " Dopóki nie zgłosi się do mnie Manchester United, nigdzie się nie ruszam"

Po odejściu VDS zobaczymy jak będzie wyglądała sprawa bramkarzy, ewentualnie w okienku zimowym można by go ściągnąć.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - MariuszCarter - 30-04-2008 19:31

Trzeba tylko wzmocnić obronę
Przydał by sie gracz:
-D.Alves albop Bosingwa

Pomoc i atak mamy obstawieni po przegi
w ataku są: Rooney,Tevez,Saha i Manucho
Każdy jest z wysokiej klasy więc co chcieć więcej Big Grin
Pomoc:C.Ronaldo,Nani,Anderson,Carrick,Giggs,Scholes,Hargreawaes,Fletcher,Ji-Sung,Eagles i może O'shea ale bym go przypisywał do obrony


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Rafcio - 30-04-2008 20:05

MariuszCarter napisał(a):Pomoc i atak mamy obstawieni po przegi
w ataku są: Rooney,Tevez,Saha i Manucho

taaaaa. Tylko, że Saha odchodzi a Manucho to jedna wielka niewiadoma. Mogłes tam jeszcze dopisać Welbecka i Donga <lol>

Mi się marzy Benzema :oops: Wspaniały zawodnik, czuję, że idealnie wkomponowałby się do nasego stylu gry. Szkoda, że jego przejście w tym okienku jest raczej nierealne...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Arek96 - 16-05-2008 12:59

Co sądzicie gdybyśmy starali się o Joaquina lub o Arszawina? Wg. mnie to świetni zawodnicy!!!
Arszawin może grac jako skrzydłowy i jako napastnik.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Oskar - 16-05-2008 13:39

Arszawin może być, ale gdy nie znajdziemy kogoś lepszego i cena za Rosjanina będzie w miarę rozsądna. Za Joaquina Valencia będzie pewnie chciała dużo kasy, a on nie jest już taki dobry, więc wolałbym gdyby nie przechodził do nas.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Arek96 - 16-05-2008 13:49

Dla mnie obydwaj są świetni ale...
1. Joaquin-mam wrażenie tak jakby cofnął się w rozwoju
2. Arszawin po udanym wystepie w PUEFA bezie kosztowal okolo 15 mln E
Jak myslisz ile sa obuydwaj warci?
Quaresma moglby byc ale tylko gdyby odszedl CRIS


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Oskar - 16-05-2008 13:51

Arszawin 12-16 mln euro, pewnie tyle klub za niego by chciał, chociaż imo wart jest jakieś 10. Valencia za Joqauina niedawno chciała 20 mln euro, a to zdecydowanie za dużo, z resztą ciężko go dobrze wycenić, bo to strasznie nierówny zawodnik.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Arek96 - 16-05-2008 13:56

Raz gra tak jak cris a drugi raz jak pilkarz z OE! A napisz mi 10 najlepszych skrzydlowych wg. ciebie


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mlody_unw - 16-05-2008 14:17

Imo United potrzebuje tylko i aż dwóch piłkarzy: Lahma i Huntera.
Lahm na prawa, czasami na lewa obronę, a Hunter jako ... zmiennik Rooneya/Teveza.
Oczywiście Saha powinien zostać, pokazał w sezonie 06/07, że potrafi grać, tylko ma pecha.

United w sezonie rozgrywają wiele meczy, więc 4 klasowi napastnicy to wcale nie jest zbyt wiele. Oczywiście jest jeszcze Manucho, który w pierwszym sezonie powinien grac w pucharach krajowych.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - bartez - 16-05-2008 14:35

I co z tego ?! Mógłbyś postarać się bardziej uzasadnić swoje rozumowanie. To że Zenit wygrał UEFA nie znaczy że musimy kupować od razu ich zawodników. Arshavin jest średniej klasy graczem i wątpię żebyśmy go kupili. Potrzebny nam raczej jakiś Huntelaar cz Berbatov.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Arek96 - 16-05-2008 14:41

Nie tylko dlatego że wygrali PUEFA! Od dawna patrzę na grę Andrey'a.
Berbi może być ale Huntelaar nie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Rudii - 16-05-2008 14:47

Stefan1555 napisał(a):I Arshavin jest średniej klasy graczem i wątpię żebyśmy go kupili. .

Też wątpie żebyśmy go kupili, ale czy średnim?. Zobaczymy po czasie, póki co jest jeszcze młody i jest w stanie się rozwinąć


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Arek96 - 16-05-2008 14:55

ma 27 lat to młodziakiem nie jest ale jest b. dobry


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - rooney - 16-05-2008 16:47

ja za to z chęcią nabył bym Inieste.,chociaż jest to nie możliwe bo Barcelona na pewno go nie sprzeda.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Oskar - 16-05-2008 16:57

Na pewno go Barca nie kupi, bo on tam gra ;-) Iniesta byłby niepotrzebnym transferem - w środku pola mamy wielu świetnych zawodników.