Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - matys - 03-07-2009 19:12

To przekonywanie się nawzajem, czy był prawdziwym Scousem czy nie był, nie ma chyba najmniejszego sensu. Dla jednych będzie najemnikiem, który po prostu wykonuje swój zawód, dla innych ex-Liverpoolczykiem, którego nie są w stanie zaakceptować.

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją. Tyle.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - paolo - 03-07-2009 19:13

Na temat Michaela Owena można już dyskutować w temacie przeznaczonym dla niego.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Witness - 03-07-2009 21:43

Jak dla mnie to bardzo dobry transfer , jak Owenowi nie wyjdzie to przecież nie będzie tragedi, zwłaszcza że przyszedł do nas za darmo..
Ja mam tylko nadzieje, że to nie jest koniec transferów, oczekiwałbym jeszcze kogoś do środka (Sneider, VdV, Moutinho) i mimo wszystko skrzydło (Lennon, Young, Arda ? ) .


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 03-07-2009 23:36

Witness napisał(a):Jak dla mnie to bardzo dobry transfer
To się jeszcze okaże.

Witness napisał(a):jak Owenowi nie wyjdzie to przecież nie będzie tragedi, zwłaszcza że przyszedł do nas za darmo..
Piszecie, że nie będzie tragedii. Owszem, katastrofy pod względem finansowym nie będzie, ale Manchester może na tym ucierpieć pod względem sportowym. Przecież wcale nie jest powiedziane, że gdy Owen zacznie grać to okaże się świetnym jokerem.

Dobra, koniec gadki o Owenie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Witness - 04-07-2009 08:37

Wcale nie jest powiedziane, że Owen będzie jedynym nowym napastnikiem tego lata na OT... choć szczerze w to wątpie Wink
Dobra teraz nie ma co o nim dyskutować, pokaże swoją wartość już może w sierpniu, a tymczasem trzeba oczekiwać na kolejne transfery..


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 04-07-2009 10:08

Cytat:Piszecie, że nie będzie tragedii. Owszem, katastrofy pod względem finansowym nie będzie, ale Manchester może na tym ucierpieć pod względem sportowym.
Znaczy się jak na tym możemy utracić pod względem sportowym? Samobóje będzie strzelać?

Kolejnego napastnika raczej już bym nie chciał. Choć z drugiej strony jeśli chodzi o sytuacje z napastnikami to jest gorzej niż w zeszłym sezonie, bo wtedy mieliśmy jeszcze Ronaldo. Myślę jednak, że czas najwyższy zainwestować w swoich wychowanków, którzy śmiało mogą pełnić rolę 4-tego, 5-tego napastnika.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lasq - 04-07-2009 10:18

michal85 napisał(a):Znaczy się jak na tym możemy utracić pod względem sportowym? Samobóje będzie strzelać?

Chociażby tak, że Owen będzie większość sezonu kontuzjowany a my będziemy grać cały sezon dwoma napastnikami + akademią na ławce. I to nie będzie to samo co 2 lata temu bo wtedy przynajmniej mieliśmy Ronaldo, który pełnił trochę rolę 3 napastnika. Oczywiście nie twierdzę, że na pewno Owen złapie kontuzje ale ryzyko jest i to nie małe.

Bardzo bym chciał żeby Macheda i Welbeck stanowili o silę naszego ataku ale nie sądzę aby miało się to stać już w tym sezonie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lukas - 04-07-2009 12:32

Mi również wydaje się, że w tym okienku nie sprowadzimy już żadnego napastnika.
Mamy dwóch znakomitych: Rooney'a, Berbatowa + dochodzi teraz, powiedziałbym, dobry Owen, a dalej są młodzi Welbeck i Macheda, którzy w tym sezonie powinni grać już troszkę więcej.
Dlatego zgadzam się z tym stwierdzeniem:
Cytat:Myślę jednak, że czas najwyższy zainwestować w swoich wychowanków, którzy śmiało mogą pełnić rolę 4-tego, 5-tego napastnika.
Inna sprawa ma się ze skrzydłowym- tutaj trzeba kogoś jeszcze sprowadzić. Osobiście widziałbym Younga, ale nie wiadomo co SAF wymyśli- trzeba cierpliwie czekać


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lasq - 04-07-2009 15:09

Cytat:- Kiedy zaczynałem grać w piłkę miałem wiele marzeń. Pierwsze z nich, to żeby kiedyś zawodowym piłkarzem. Drugie, to żeby zagrać w reprezentacji Francji. Trzecie, założyć kiedyś koszulkę Realu Madryt - powiedział Karim Benzema

No, teraz mogę się zgodzić, że mógł być wspaniałym następcą Ronaldo <niesforny> Na szczęście podążył za marzeniem Tongue


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Witness - 04-07-2009 15:13

No dokładnie, napastnika nie ma co już w sumie sprowadzać, chyba, że Ferguson chce zrobić z Rooney'a skrzydłowego (oby nie..) .
Ale na skrzydło trzeba kogoś sprowadzić - może Young, może Lennon, pozatym zawsze można wziąć Sneidera czy VdV Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 05-07-2009 10:51

The People napisał(a):Manchester United are eyeing up a move for Aston Villa winger Ashley Young.
Sir Alex Ferguson has been a long-time admirer of Young and feels he'd be another player who could help fill the attacking gaps left by Cristiano Ronaldo and Carlos Tevez.
W dalszej części tej wiadomości możemy wyczytać, że następcą Younga w Villi miałby zostać Stewart Downing.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 05-07-2009 12:05

No w końcu. Po mojemu na przejściu Younga mogłoby się już zakończyć okienko transferowe w naszym wykonaniu. Pomijając ewentualną kidnaperkę młodych zdolnychWink.

Pojawiają się niusy że Eto`o miałby przejść do Manchesteru, ale ani mi się by to podobało ani to szczególnie wiarygodne po tym jak uzyskaliśmy Owena. Natomiast gdyby przeszedł do Shitty to byłoby ciekawie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - fasol - 05-07-2009 12:13

Koniecznie potrzeba jeszcze jednego skrzydłowego. Napastników już wystarczy, jak miałby przyjść taki Abgonlahor to ja wolę, żeby szansę dostawali młodzi Wellbeck i Macheda. Jeżeli dalej będą się tak dobrze rozwijać piłkarsko to mogą grać równie skutecznie jak Anglik z Aston.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kula - 05-07-2009 13:55

Dziś na C+ szła powtórka Valencia-Villareal, Mata jest naprawdę przyszłościowym zawodnikiem.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Ejdrens - 06-07-2009 09:29

Nie wiem czy ktoś z was czytał ale na mufc.pl pojawiła się informacja że ManUtd pozyskał gracza Bordeux Gabriela Obertana. Transfer podobno był już kilka tygodni temu uzgodniony, ale teraz dopiero się "podobno" wypowiedział na jego temat prezes klubu. Kwota transferu nie została ujawniona. SAF i te jego niespodzianki Wink