Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - sebos_krk - 19-07-2009 14:37

Tomek91 napisał(a):jak już jest Owen, który będzie stałym zmiennikiem (bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że wygryzie ze składu Berbatova, a tym bardziej Rooneya)
A ja mam takie przeczucie, że obejrzymy w tym sezonie nie jeden mecz z Roo na skrzydle i Owenem oraz Berbą w ataku.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - manfan - 19-07-2009 14:44

No ja nie wiem jaką politykę teraz prowadzi Ferguson, zakupił 2 napastników z czego jeden zostaje na wypożyczeniu plus dwóch pomocników. Może (pomimo tego że Owen przeszedł pozytywnie wszystkie testy medyczne) Boss obawia się o niespodziewany uraz byłego reprezentanta Anglii.
Poza tym boss już wcześniej chciał sprowadzić Villę ale wtedy przeszkodziło mu zdanie samego zainteresowanego o wyjeździe z Hiszpanii. A teraz nadarza się świetna okazja na sprowadzenie go.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Tomek91 - 19-07-2009 14:47

Cytat:A ja mam takie przeczucie, że obejrzymy w tym sezonie nie jeden mecz z Roo na skrzydle i Owenem oraz Berbą w ataku.

Nie miałbym nic przeciwko, bo Rooney udowodnił już, że na skrzydle czuje się równie dobrze co w ataku (choć zaznaczył, że woli grać w ataku). Jednak nie chciałbym, żeby doszło do sytuacji, że 75% spotkań Rooney spędza na lewej/prawej flance. Są pieniądze, wiec można by było kupić kogoś kto na skrzydle gra cały czas i na tej pozycji grał od zawsze. Pożyjemy zobaczymy...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - matys - 19-07-2009 16:36

manfan napisał(a):Poza tym boss już wcześniej chciał sprowadzić Villę ale wtedy przeszkodziło mu zdanie samego zainteresowanego o wyjeździe z Hiszpanii. A teraz nadarza się świetna okazja na sprowadzenie go.
Zmienił zdanie? Już mu deszcz nie przeszkadza? Pokochał United? Czy po prostu ma wyjebane gdzie, byle nie w Valencii?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Chudy - 19-07-2009 20:18

jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 19-07-2009 20:34

Albo o seks! <cwaniak>


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Chudy - 19-07-2009 20:51

Temat upadł, Villa oświadczył że zostaje w Valencii.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lasq - 19-07-2009 21:56

To on w ogóle kiedyś istniał?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Chudy - 19-07-2009 22:06

no była informacja, że United przygotowuje ofertę za Villę.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lasq - 19-07-2009 22:16

Ta... była też, że mamy już kupionego Casillasa Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - fasol - 26-07-2009 11:53

"Hiszpańska gazeta "Marca" twierdzi, że po nieudanych próbach ściągnięcia na Old Trafford Davida Villi, Karima Benzemy oraz Francka Ribery'ego, Manchester United zamierza pozyskać pomocnika Valencii, Davida Silvę. "
Jak się zapatrujecie na tą informację. Biorąc pod uwagę żródło tego info patrzę na to trochę z przymrużeniem oka. Jeżeli jednak byłoby coś na rzeczy to Silva mogłby się okazać solidnym wzmocnieniem. Jest stosunkowo młodym i wszechstronnym zawodnikiem. Teraz tylko kwestia ile zażyczyliby sobie "Nietoperze" za pomocnika reprezentacji Hiszpanii, bo z pewnością niemało. Myślę, że jeśli cena oscylowałaby w granicach 25-30 mln euro to śmiało trzeba go brać.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - sir_matt - 29-07-2009 10:00

Co tu dużo mówić, bardzo dobry grajek. Świetny ofensywny pomocnik, który na pewno mógłby wzmocnić siłę ofensywną United.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 10-08-2009 15:03

Cytat:Tottenham chce sprowadzić gracza Asto Villi - Ashley'a Younga - jednak nie jest wstanie wyłożyć 21 milionów funtów, których oczekuje klub z Birmingham.

Po raz kolejny robię sobie nadzieję, ale no aż się prosi, żeby go kupić, przyjdzie taki moment, że będziemy tego żałować... Przecież on sam wyraził chęć gry na OT, w dodatku 21 mln za najlepszego Gracza Młodego Pokolenia w Anglii, to pieniądze niemal śmieszne.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - aren - 10-08-2009 15:42

Moim zdaniem, w United przydałby się offensywny pomocnik który potrafi zejść zarówno na lewą jak i prawą flankę, idealnym kandydatem byłby piłkarz z Ligue 1 czyli....Yoann Gourcuff;-)
Ferguson dobrze zna trenera Girondins Bordeaux, w końcu był jego mentorem i nauczycielem. Blanc zapewne by puścił do United Gourcuffa za rozsądna cenę. Chamakha trener żyrondystów chciał sprzedać do Aresnalu bo wiedział że tam krzywdy Wenger mu nie zrobi, tym bardziej SAF nie zrobi krzywdy Gourcuffowi;-)

Co do Ashleya Younga, 2 krotnie został wybrany w poprzednim sezonie najlepszym piłkarzem miesiąca, RedLucas ma rację że aż się prosi go kupić, bo 21 mln za takie zawodnika to "grosze" ale jakiś czas temu czytałem wywiad z Martinem O'Neillem który stwierdził że Young nie jest na sprzedaż nawet za 50mln. Więc wątpię aby koguty kupiły gwiazdę The Villans.

Edwin Van Der Sar coraz starszy, zastępcy Holendra odbiegają od poziomu pierwszego goalkeepera najlepszego zespołu w lidze angielskiej. Foster i Kuszczak to poziom Portsmouth czy Manchesteru City;-) Moim faworytem do założenia koszulki z nr 1 jest Hugo Lloris(rocznik 1986) z Lyonu, choć nie pogardzę również Diego Lopez(rocznik 1981) z Villarreal oraz Julio Cesarem(1979) z Nerazzurrich.

Oczywiście to tylko luźne spekulację;-)


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mata - 10-08-2009 15:51

Gourcuffa Bordeaux wykupiło z Milanu nie dawno więc go nie sprzedadzą.

21 baniek za Younga niby nie ma na co czekać. Ale gdyby faktycznie taka kwota wchodziła w grę to widzielibyśmy już go w czerwonym trykocie United. Ja bym zamienił raczej dwójkę na trójkę w tej rzekomej cenie.