Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - whtt - 15-11-2009 18:42

maju napisał(a):Ty, bot, mówmy o realiach... Poza tym po kiego grzyba nam aż czterech ofensywnie usposobionych zawodników (z czego dwóch to napastnicy)? Aguero za cienki w uszach na PL, taka trochę słabsza wersja Forlana, Villa niepotrzebny zwarzywszy na nasząsytuację kadrową, Silva jest ze szkła, tylko Ribery dawałby radę u nas i chyba potrzebny na gwałt, jeśli popatrzymy na naszą sytuację na skrzydłach.

I piszże człowieku posty, jakby to ująć, normalne.


Ziomuś co ty wogóle piszesz !!

Napastnik jest nam potrzebny jak jasna cholera i najlepiej tak usposobiony ofensywne jak aguero czy villa oboje młodzi z zadatkami na gwiazdy nie mówie że oboje naraz ... jeżeli uważasz że jepetto (berbatov) nam wystarczy no to sorry ale ja sie z tym nie zgadzam ... a potrzebny nam lewy pomocnik i ktoś do środka bo giggs i scholes wieczni nie są ...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - bobsley - 15-11-2009 19:02

whtt napisał(a):guero czy villa oboje młodzi z zadatkami na gwiazdy

faktycznie dobry argument ... gwiazd Ci w United brakuje ... co nie ma kto szumu robić wokoło siebie czy o co Ci chodzi??

whtt napisał(a):jeżeli uważasz że jepetto (berbatov) nam wystarczy no to sorry ale ja sie z tym nie zgadzam

<świr>


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - maju - 15-11-2009 19:24

Ty, twhhswtfthswtw - obejżyj parę meczów Bułgara z poprzedniego sezonu, parę z obecnego i wtedy możemy rozmawiac. Bo póki co to mówimy chyba o innych zawodnikach.

RedLucas
Aguero ma talent, fakt. Są wyjątki - to też fakt. Ale popatrzmy na to z innej perspektywy; Torres nim przyszedł do PL to grał w Atletico 6 lat. Co roku zdobywał mnóstwo goli. Pomagał osiągnąć temu zespołowi wysokie (jak na ówczesne mozliwości AtM) lokaty na koniec sezonu. Warto zaznaczyć, że zdobywał porównywalne ilości goli do Aguero mając za plecami gorszych speców od podawania niż Argentyńczyk. Po prostu Atletico wtedy było sporo gorszą drużyną. Dziś Aguero strzela tyle bramek co Torres, ale w mocnym zespole (no dobra ten sezon na razie do nich nie należy).

Ale z jednym się zgodzę - póki CFC go nie kupi, nie przekonamy się, czy zrobiła dobrze.

<niesforny> //paolo.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 15-11-2009 19:51

Torres zaraz przed przejściem dla LFC strzelał naprawdę mało bramek.

Ja nie kupuję tej gadki o atrybutach fizycznych. Wszystko zależy od charakteru. Aguerro to klasa światowa i jeśli tylko otoczenie by mu odpowiadało, to pewnie raczyłby nas świetnymi zagraniami. Tyle tylko, że jak dla mnie atak to ostatnia formacja gdzie powinniśmy szukać wzmocnień. Jest nie tylko świetny Berbatov oraz ROoney, jest Owen, a w zanadrzu cała plejada piekielnie zdolnych grajków. Szkoda by było nie dać im szansy.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - whtt - 16-11-2009 00:25

nie gwiazd tylko dobrych graczy takich co ruszają swoją grą , porywają do działania a Berbatov owszem strzela ładne bramki ale nie może mnie przekonać do siebie ... niby ma technike lecz jest wolny i bardziej wykańcza niż wypracowuje akcje... nie tylko ja mówie że w United brakuje napastnika bo tak samo Owen jest już stary i nie gra tak jak kiedyś a Rooney lepiej sprawdza sie w pomocy niż w ataku...

Ja ufam w to co zrobi SAF , tak samo ja w finale LM 2008 wierze że sie to opłaci Smile


swoje zdanie swoim zdaniem, ale troche pomyslunku naprawde nie zaszkodzi. //minh


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 16-11-2009 08:15

Cytat:niby ma technike lecz jest wolny i bardziej wykańcza niż wypracowuje akcje
Chciałbym Cię traktować poważnie, ale jeśli czytam takie słowa o naszym najbardziej kreatywnym zawodniku to trudno mi zachować powagę.

Cytat:Owen jest już stary i nie gra tak jak kiedyś
Fakt, 50-tka już dawna mu wybiła. Póki co nie można mieć do niego zarzutów. Uratował nam tyłek już w jednym piekielnie ważnym meczu.

Cytat: a Rooney lepiej sprawdza sie w pomocy niż w ataku...
<rotfl>


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Szymcio - 16-11-2009 15:15

whtt, skąd Tyś się urwał? No wybacz, ale jeśli piszesz takie brednie o - jak wspomniał Michał - naszym najbardziej kreatywnym zawodniku, kolesiu który zdecydowanie częściej wypracowuje sytuacje kolegom niż sam z nich korzysta, to wybacz. O Owenie też ładny pocisk. Przecież to nigdy nie był typ Rooneya walczącego za dwóch o każdą piłę, czy Dimitara robiącego coś z niczego. W grze Michaela chodzi o to, że gdy dostaje piłę w polu karnym, to ma to się zamienić przynajmniej na rzut rożny Big Grin A tego o Rooneyu lepiej wcale nie komentować :?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - matys - 16-11-2009 15:52

Szymcio napisał(a):A tego o Rooneyu lepiej wcale nie komentować :?
Lepiej w ogóle nie komentować jego postów i nie wdawać się w dyskusję, bo widać, że tutaj ciężko będzie o rzeczową wymianę zdań. Także proponuję odpuścić.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - whtt - 16-11-2009 17:41

Dobrze...nie przyszedłem sie tu sprzeczać

Więc waszym zdaniem obecny skład jest jaknajbardziej wporządku tak ? Smile


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Szymcio - 16-11-2009 18:07

Tu nie chodzi o sprzeczanie ale o racjonalne udowadnianie swoich kwestii.
Co do składu? Źle nie jest. Ja tam nie narzekam, nie jestem fanem kupowania wielkich gwiazd, dlatego nie mam ochoty patrzeć jak Ferguson wydaje 50 baniek na kogoś, kto na pewno będzie dobry, bo taki był gdzie indziej. Wolę patrzeć na wschodzące młode gwiazdy, obserwować ich rozwój i umiejętności które stale wzrastają. Ale każdy ma swój gust Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - whtt - 16-11-2009 18:48

Też lubie młodych ... ja poprosu przyzwyczaiłem sie do tego że Manchester zawsze prowadził szybki futbol niesiony przez szybkich napastników takich jak RVN albo Dwight Yorke Asley Cole lub C.Ronaldo a teraz Dymitar to zupełnie inny typ zawodnika taki który mi poprostu nie pasuje do koncepcjii , fakt strzela bramki i stara sie widać to po nim moim zdaniem ładny mecz rozegrał z boltonem ale tak jak mówie pokochałem United za szybką ofensywną gre gdybym kochał techniczną zapewne udzielałbym sie na forum barcy (łee) Big Grin

A co do młodych to podobają mi sie obertan , rafael i valencia narazie wdrażają sie do składu ale za pare lat kto wie ... ?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Szymcio - 16-11-2009 18:53

whtt napisał(a):szybki futbol niesiony przez szybkich napastników takich jak RVN

:shock:


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 16-11-2009 19:39

whtt napisał(a):Też lubie młodych ... ja poprosu przyzwyczaiłem sie do tego że Manchester zawsze prowadził szybki futbol niesiony przez szybkich napastników takich jak RVN albo Dwight Yorke Asley Cole lub C.Ronaldo

Jeszcze jedna ciekawostka.

Widzisz Szymciu, było trzeba się posłuchać matysa Big Grin


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Minh - 16-11-2009 19:57

Nie karmcie trolla.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - whtt - 16-11-2009 22:06

łapanie za słowa to uwłaczanie sobie nie komuś ;]