Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Arek96 - 19-05-2008 15:08

Stefan1555 napisał(a):Teraz to dowaliłeś, Ashton :lol: uzasadnij swoją propozycję... On ledwo sobie radzi w West Hamie a co dopiero w United. Strzela mało bramek i w ogóle nie jest zawodnikiem na miarę Diabłów.

Teraz to dowaliłeś! Widziałeś jak on gra? Nie mówię że jest lepszy np. od Zlatana. Możemy go wziąć, ale tylko wtedy gdy nie wyjdzie z lepszymi (np. z Hunterem).
Stefan już drugi raz się do mnie przyczepił.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kula - 19-05-2008 15:14

A ile razy oglądałeś w akcji Hunterlaara ? To nie przypadek, że gośc znowu ma dobry sezon a jakoś nikt się nie kwapi do kupna.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Arek96 - 19-05-2008 15:15

To do mnie?

A! Miałem uzasadnić. To zaczynamy. Chłopak jest przeciętny technicznie. Potężnie zbudowany. W miarę szybki (w skali 0-10 to tak ze 6). I wg. mnie (możecie się ze mną nie zgodzić) jest podobnym zawodnikiem co RVN.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kula - 19-05-2008 15:47

Tylko, że obecnym systemie gry czyt. futbolu totalnym, tak naprawdę nie ma miejsca na rasowego napastnika, tylko na gracza pokroju Teveza czy Rooneya czyli takiego który sam potrafi poprowadzić grę i zacząć akcję i jak trzeba to skończyć strzałem. Więc jeśli on gra jak RVN to się nie nadaje. Lis pola karnego jest na chwilę obecną moim zdaniem niepotrzebny. Jakoś sobie hipotetycznie nie wyobrażam wymienności ( a przecież tak gra United, że na papierze jest atak i pomoc a w rzeczywistości jest tornadoSmile ) pozycji z tego typu zawodnikiem. To tak jakby RVN zmieniał pozycję z Ronaldo i grał w pomocy. Taki zawodnik jest zbyt mało wszechstronny. To nie styl United, gra z jednym napastnikiem z przodu i czekanie na piłki.

I ponawiam pytanie ile razy oglądałeś mecz z jego udziałem przez pełne 90 minut?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Arek96 - 19-05-2008 17:23

Dużo. Jest taki jak RVN


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - bartez - 19-05-2008 19:14

Czaplak napisał(a):Dean to dobry zawodnik, ale jak dla mnie taki na razie do średniaków, ale troszkę przesadziłeś z tym 'ledwo" , w takim WHU także nie jest łatwo się wybić szczególnie w tym sezonie gdy dopiero sytuacja w klubie się w miarę unormowała, myślę że za rok, dwa WHU już może powalczy o pierwszą 7 z powodzeniem.

Może z tym ledwo to trochę przesadziłem ale każdy ma swoje zdanie i ja mówię że Ashton do najlepszych nie należy, jest średniej klasy graczem, na pewno nie na miano United.

Arek96 napisał(a):Teraz to dowaliłeś! Widziałeś jak on gra? Nie mówię że jest lepszy np. od Zlatana. Możemy go wziąć, ale tylko wtedy gdy nie wyjdzie z lepszymi (np. z Hunterem).
Stefan już drugi raz się do mnie przyczepił.

Widziałem jak gra i jakoś mnie nie powala, a tak w ogóle to wątpię żeby Alex kupił takiego gracza...
I co poskarżysz się mamie?

Kula napisał(a):Tylko, że obecnym systemie gry czyt. futbolu totalnym, tak naprawdę nie ma miejsca na rasowego napastnika, tylko na gracza pokroju Teveza czy Rooneya czyli takiego który sam potrafi poprowadzić grę i zacząć akcję i jak trzeba to skończyć strzałem. Więc jeśli on gra jak RVN to się nie nadaje. Lis pola karnego jest na chwilę obecną moim zdaniem niepotrzebny. Jakoś sobie hipotetycznie nie wyobrażam wymienności ( a przecież tak gra United, że na papierze jest atak i pomoc a w rzeczywistości jest tornadoSmile ) pozycji z tego typu zawodnikiem. To tak jakby RVN zmieniał pozycję z Ronaldo i grał w pomocy. Taki zawodnik jest zbyt mało wszechstronny. To nie styl United, gra z jednym napastnikiem z przodu i czekanie na piłki.

Zgadzam się w 120%. Na tę chwilę w futbolu potrzebni są kreatywni gracze, którzy niezależnie na jakiej pozycji grają muszą potrafić przyjąć, rozegrać, strzelić itp.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kula - 19-05-2008 20:12

Zgadzam się, że się ze mną zgadzasz Tongue. Nasze kryteria spełniają na dziś tylko Benzema i Aguero. Tylko czy aby na pewno, no i czy warci są tak wielkich pieniędzy. Dlatego coś czuję, że jest ktoś jeszcze kogo nie znamy a ktoś kto pasuje do stylu gry MU i on właśnie wyląduje na OT.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Oskar - 19-05-2008 20:22

Ja mam nadzieję, że żaden Aguero do United nie trafi - to gracz typowy na ligę hiszpańską. Benzema jak najbardziej Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Arek96 - 19-05-2008 20:37

Gdyby Arshavin był młodszy (max. 25 lat)


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Oskar - 19-05-2008 20:56

Na 99% z walczącego tylko o utrzymanie Toulouse odejdzie Johan Elmander, wciąż czołowy snajper Ligue 1, nie tylko bramkostrzelny, ale i kreatywny. Może SAF się nim zainteresuje, co myślicie o tym piłkarzu w kontekście przeprowadzki na Old Trafford?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Arek96 - 19-05-2008 21:02

hmm... 26 lat, dobrze zbudowany w miarę szybki. w skali 1-10 dałbym mu 7,5. w ostateczności mógłby być
kojarzycie piłkarza Jeremy Mathieu?

/jak ciągle będziesz prezentował taki marny poziom wypowiedzi i nie wyciągniesz wniosków z ostrzeżeń to dostaniesz 3 (ostatnie ostrzeżenie). Proponuję pisać bardziej rzeczowe posty, to nie czat.
\muszeq



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - buri - 19-05-2008 21:06

Arszawin jest niezly. Rzeczywiscie mogl by byc mlodszy, ale 27 lat to znowu nie tak duzo. W pucharze UEFA gral naprawde dobrze i moglby sie sprawdzic w MU.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Miko - 20-05-2008 14:46

buri napisał(a):W pucharze UEFA gral naprawde dobrze i moglby sie sprawdzic w MU.
Ale to nie jest zawodnik klasy Rooneya ani Teveza, na rezerwie wolę zobaczyć kogoś z akademii np: Campbell .

Oskar napisał(a):Na 99% z walczącego tylko o utrzymanie Toulouse odejdzie Johan Elmander, wciąż czołowy snajper Ligue 1, nie tylko bramkostrzelny, ale i kreatywny. Może SAF się nim zainteresuje, co myślicie o tym piłkarzu w kontekście przeprowadzki na Old Trafford?
To już prędzej Elmander niż ten Arszawin. Zawodnik Tuluzy od pewnego czasu gra bardzo dobrze, i w każdym sezonie strzela dużo bramek.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Arek96 - 20-05-2008 14:55

Arshavin też a CHYBA są w tym samym wieku.
Andrey jest wg. mnie znacznie lepszym zawodnikiem niż np. Saha.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Czaplak - 20-05-2008 15:34

Nam jest potrzebny napastnik doświadczony, już ograny na wysokim poziomie a nie jakieś "twory" bądź zawodnicy o dość przeciętnych możliwościach, którzy się spalą na OT...
oj na siłę szukacie jakiś zawodników i to dość słabych, bądź takich co będą musieli się dopiero zacząć ogrywać...
Eksperymenty takie to już będziemy mieli, Manucho może ten Cambell, a teraz potrzeba nam zawodnika natychmiastowo do 1 składu by umiał wskoczyć i nie marudził jak trochę na ławie tej posiedzi, popatrzcie na ilość goli samych napastników United ( niee Ronaldo ), wystarczy że Cris będzie miał słabszy okres i może być krach.

Z Francji hmm Benzema, no bo i kto inny byłby wartościowy na napad, mimo nie aż tak wielkiego doświadczenia sam Rio z Vidą mieli poważne problemy we Francji by go powstrzymać...

Z Hiszpanii tam hm ciekawym zawodnikiem może być nie wymieniany przez was Villa, napastnik dla mnie kompletnym, a że Valencia ma ogromne straty finansowe to może być korzyścią dla United, nawet "skromne" 20 mln euro może być zbawienne...

Z Holandii to Hunter, mimo że to taki typowy snajper, ale tacy napastnicy są potrzebni, umie świetnie się zastawić, strzelić z 12 goli głową w sezonie spokojnie,prawdziwy gooleador, nie byłem za opcją Hunetera ale po pewnym na myślę jakby był do wzięcia nie zastanawiałbym się chyba że....

Anglia i Berbatov, mój cichy faworyt, istny nr 1 w tym zestawieniu, walorów chyba nie trzeba przedstawiać, a kto ogląda Prem. sam wie

Niemcy - Gomes, VFB poza pucharami jak dobrze pamiętam, silny napastnik, strzelający sporo goli, i dość tania opcja w porównaniu z tymi na górze.