Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - fasol - 23-12-2009 18:21

maju napisał(a):Jak na moje (jeśli to ten o którym myślę), to za kruchy na Anglię. On wygląda tak, jakby zaraz miał się rozpaść. Chudzielec i tyle. Jest szybki, ale nic mu to nie da, jeżeli nie popakuje trochę

Co to za bajera, że za chudy i kruchy? To co byś Pudziana jakiegoś chciał na skrzydło? Wiadomo, że gra w Anglii jest momentami trochę twardsza niż na Półwyspie Iberyjskim ale bez przesady. Liczy się przede wszystkim gra w piłkę, dobra gra w piłkę. Chłopak jest młody, szybki. Nie wiem na chwilę obecną czy byłby świetnym wzmocnieniem ale rokuje dobrze. Kwestia ceny, no i czy Benfica go puści już w styczniu czy będzie chciała go zostawić aby powalczyć skutecznie z Porto o mistrza Portugalii.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lasq - 23-12-2009 19:04

matys napisał(a):Racja, racja, tak jak Ron, Torres, Robinho, Lennon.

No jak Ron jest chudzielcem to nie wiem kto dla Ciebie jest napakowany bo Cris to akurat jeden z najlepiej zbudowanych zawodników na świecie (jest cholernie umięśniony a to że nie ma 2m w barach nic tu nie zmienia). Torres też ułomkiem nie jest, przepchnąć go w polu karnym to problem dla najlepszych defensorów. Robinho i Lennon są trochę gorzej zbudowani ale też tragedii nie ma jak w przypadku Tosica. Nie widziałem tego Di Marii więc ciężko mi się wypowiadać. Ale jak jest postury Zorana to faktycznie na początku może być mu ciężko. Choć pamiętajmy że na początku Evra też budową nie grzeszył a teraz jak ruszy do przodu to ciężko go zatrzymać.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 23-12-2009 19:41

fidain napisał(a):
matys napisał(a):Racja, racja, tak jak Ron, Torres, Robinho, Lennon.

No jak Ron jest chudzielcem to nie wiem kto dla Ciebie jest napakowany bo Cris to akurat jeden z najlepiej zbudowanych zawodników na świecie (jest cholernie umięśniony a to że nie ma 2m w barach nic tu nie zmienia). Torres też ułomkiem nie jest, przepchnąć go w polu karnym to problem dla najlepszych defensorów. Robinho i Lennon są trochę gorzej zbudowani ale też tragedii nie ma jak w przypadku Tosica. Nie widziałem tego Di Marii więc ciężko mi się wypowiadać. Ale jak jest postury Zorana to faktycznie na początku może być mu ciężko. Choć pamiętajmy że na początku Evra też budową nie grzeszył a teraz jak ruszy do przodu to ciężko go zatrzymać.

Ale matysowi pewnie chodziło, że jak Torres i Ronaldo przychodzili do Anglii to do najsilniejszych nie należeli...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Czary - 23-12-2009 19:45

Di Maria ma 178 cm wzrostu i waży 75 kg. Dla porównania Wazza ma również 178 cm, a waży 78 kg, a chyba wszyscy wiemy jaki jest silny. Tak więc nie ma co mówić, że ma chłopak słabe warunki fizyczne.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 23-12-2009 19:47

fidain napisał(a):Robinho i Lennon są trochę gorzej zbudowani ale też tragedii nie ma jak w przypadku Tosica. Nie widziałem tego Di Marii więc ciężko mi się wypowiadać. Ale jak jest postury Zorana to faktycznie na początku może być mu ciężko.
Hmm jedni podają że waży 75 kg, drudzy podają że waży 64 kg... wzrostu ma 178 cm. Także wyższy od Zorana, ale czy silniejszy (grubszy)?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Chudy - 23-12-2009 19:51

grubszy nie znaczy silniejszy. Można być szczupłym i umieć się przebić nawet przez silnych zawodników. Kwestia charakteru, bądź dobrego dryblingu.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - matys - 23-12-2009 20:15

E, fidain, ironia to była. Tamci się też mieli rozlecieć po 2-3 wślizgach na drobne kawałki.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Czary - 24-12-2009 00:34

Tutaj dla rozwiania wszelkich wątpliwości wzrost i waga Angela Di Maria podana na oficjalnej stronie Benfici. Ogólnie rzecz biorąc złych warunków fizycznych chłopak nie ma.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Chudy - 26-12-2009 01:35

ale jest brzydki, nie nada się ;/


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - ryba - 26-12-2009 13:00

Cristiano Ronaldo to on nie jest :) co do predyspozycji zawodników w walce bark w bark to np. Obertan za duży nie jest i jakoś sobie radzi.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 26-12-2009 14:41

Mało jest wyższych skrzydłowych od Obertana.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - ryba - 27-12-2009 11:00

Chodziło mi bardziej o to, że jest chudy. Podobnie prezentuje się Fletcher. Ale jak ktoś już napisał. Nie aż tak bardzo ważne są warunki fizyczne piłkarza, bo dużo zależy od charakteru. Inni jeszcze mówią: "Mały, ale wariat" :)


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Czary - 27-12-2009 16:08

Ostatnio Angel strzelił taką bramkę <niesforny>

Hmm tak na chwilę obecną do wzięcia za darmo jest macedoński napastnik Goran Pandev, rozwiązał on kontrakt z rzymskim Lazio. Co Wy na to? Przydałby nam się?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - matys - 27-12-2009 16:14

Nie. United to nie skup złomu.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 27-12-2009 16:21

Nie ma szans. Prawie na pewno zostanie we Włoszech. Inter albo Juventus, z większym prawdopodobieństwem, że wyląduje u tych pierwszych. Zresztą niepotrzebny nam napastnik.