Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Chudy - 29-12-2009 12:08

Jak będą takie same oferty to Nani idzie do Sportingu.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mucha - 29-12-2009 12:18

Eee, a jak będzie wolał do Benfiki?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - buri - 29-12-2009 13:43

To pójdzie do Benfiki. Po prostu jak SAF zaakceptuje ofertę Benfiki to będzie musiał zaakceptować identyczną ofertę Sportingu.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mucha - 29-12-2009 14:11

To było pytanie retoryczne. Kilka postów wyżej napisałem to samo, co ty.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 30-12-2009 11:56

Ale przecież to chyba my składamy ofertę Benfice, a nie oni nam. No chyba, że tego nie rozumiem Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Intel - 02-01-2010 13:12

Cytat:"Liverpool złożył Atletico Madryt oficjalną ofertę zakupu Maxiego Rodrigueza" - podaje portal Skysports.com. Wysokość oferty nie jest znana.

Rodriguez, któremu latem kończy się kontrakt, jest skłócony z działaczami Atletico i ci chętnie sprzedaliby go teraz, aby dostać za niego jakiekolwiek pieniądze.

27-latek podobno bardzo chce odejść z mającego kłopoty finansowe klubu. Rodriguez myśli także o Mistrzostwach Świata w RPA i chce odejść do zespołu, w którym będzie miał pewne miejsce w składzie.

Może też złożymy ofertę? Wiadomo, nie jesteśmy śmietnikiem, żeby skupywać każdego zawodnika, którego można wyciągnąć za stosunkowo niską cenę, ale z pewnością Argentyńczyk prezentuje dużo wyższy poziom od np. Naniego, którego można sprzedać. Bramkostrzelny ofensywny skrzydłowy, powiedzmy namiastka Ronaldo, którą można wykorzystać na różne sposoby. Nie mówię o powrocie do taktyki, ale taki gracz zawsze się przyda drużynie. Jeśli Rafael i Valencia trzęsą prawą stroną, to może lewa będzie królestwem Evry i Rodrigueza? A jak atak będzie nawalać, można wpuścić Obertana i wpuścić Maxiego w pole karne. Brzmi ciekawie.

Poza tym można zadrwić sobie z Rafy. Big Grin


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - matys - 09-01-2010 20:45

Cytat:"We have got the money. There is no question about that," he said.

"I just don't see that player who can make a difference for us in terms of value or ability."

...powiedział Fergie.

Mamy się bać? Mam nadzieję, że to jest tylko taka wymówka na pytania dziennikarzy czy kogoś kupi zimą.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lukas - 10-01-2010 00:08

Ferguson jak zawsze powtarza, że posiada silną kadrę, która jest w stanie walczyć o najwyższe cele.
Niestety rzeczywistość jest brutalna i zgoła inna. Nie dość, że w chwili obecnej nie posiadamy lewego skrzydła- z całym szacunkiem, ale Park powinien być co najwyżej rezerwowym; to jeszcze brakuje takiego prawdziwego lidera w środku pola.
Coś mi się jednak zdaje, że mimo tej naszej gry to nie będzie wzmocnień w zimie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - paolo - 10-01-2010 14:04

Lukas napisał(a):Ferguson jak zawsze powtarza, że posiada silną kadrę, która jest w stanie walczyć o najwyższe cele.

Tradycyjnie powtarza również, że "Manchester United nikogo nie kupi w tym okienku transferowym". Myślę, że to taka gadka dla mediów, żeby tworzyły mniej plotek o tym kto zasili MU. Ale ciężko też wybrać dzisiaj kogoś, kto nadawałby się do naszej drużyny po rozsądnej cenie. SAF pewnie nie wyda na jednego zawodnika więcej niż 30 mln funtów. Zatem który napastnik/playmaker/skrzydłowy światowej klasy mieści się w tej granicy?

Ja zresztą uważam, że jeden gracz nie odmieni gry i formy United i potrzebna byłaby większa przebudowa składu. A tego nie powinno robić się w styczniu i na ciekawsze transfery poczekamy zapewne do lata. O ile w ogóle się doczekamy.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 10-01-2010 15:44

Przebudowa? Nie przesadzajmy, przecież nie wyglądamy fatalnie. Wydaję mi się, że niektórzy już się przyzwyczaili za bardzo do braków naszych podstawowych zawodników i od rezerw wymagają cudów. VdS, Vidić i Ferdinand to kręgosłup tej drużyny i wbrew pozorom mają oni również niemały wkład w grę ofensywną. Na pewno ten ostatni, który nie dość, że daje pewność w tyłach to potrafi świetnie wyprowadzić piłkę - tego brakuje wszystkim naszym pozostałym stoperom.

Zmiany moim zdaniem powinny być ledwie kosmetyczne i to uzależnione od tego jaką formację będziemy stosować. Niezależnie od tego wydaje mi się, że brakuje nam jednego, max. dwóch nazwisk, żeby znowu to wygladało bardzo okazale.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - whtt - 11-01-2010 16:45

Sir Alex Ferguson jest gotów sprzedać Dymitra Berbatowa oraz kilku innych graczy w letnim okienku transferowym.

Sunday Mirror twierdzi, iż Berbatow będzie częścią czystek w Manchesterze, które mają się odbyć w letnim okienku transferowym po tym, jak nie spełnił pokładanych w nim nadziei.


MÓWIŁEM ŻE TO JEST DREWO K.... MAĆ TO MNIE NIKT NIE SŁUCHAŁ !!


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Czary - 11-01-2010 16:53

Bo nie masz racji.

Tak Berba odejdzie razem z Vidiciem i Rooneyem. :lol:

Jak dla mnie prawie pewne jest dla kogo kolejne pół roku może być ostatnim w Manchesterze. Ben Foster i Luis Nani.

A i jeszcze jedno:

whtt napisał(a):MÓWIŁEM ŻE TO JEST DREWO K.... MAĆ TO MNIE NIKT NIE SŁUCHAŁ !!

Berba to IMO jeden z najlepszych technicznie naszych zawodników.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - paolo - 11-01-2010 17:28

Nie no, Berbatov to istny Pinokio! Prawdziwe drewno! Zero techniki, kopie prosto i nie umie podkręcić piłki! Żeby nie być gołosłownym, podam przykład jego tragicznego występu z Wolfsburgiem w LM. Wink

Tak na serio, to myślę, że w obecnym sezonie Bułgar radził sobie całkiem przyzwoicie. Zaserwował nam dużą liczbę efektownych, ale przede wszystkim efektywnych zagrań, które niestety często były niewykorzystywane przez naszych zawodników. Skutecznie rozgrywa piłkę. 6 bramek i 5 asyst to nie wynik powalający na kolana, lecz Berba i tak jest solidnym punktem w naszym zespole. Pomijam, że rozegrał niemal 500 minut mniej niż Rooney (Wayne 23 mecze + 1 z ławki, Berba 16 meczów i 7 z ławki). Szkoda, że teraz opuści drużynę na dłuższy czas, ale zdrowie najważniejsze.

Wracając do tematu, Sunday Mirror to kolejne mało wiarygodne źródło i z pewnością to plotka. Nie pierwsza, bo w lipcu ubiegłego roku też grzmiano, że do United przyjdzie Aguero za 18 mln funtów + Berbatov. Nawet nie ma co o tym dyskutować.


Nie karmcie trolla z tym drewnem :roll: / sebos


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - whtt - 11-01-2010 21:46

Berbatov out. owszem nie spisywał sie źle w tym sezonie ale to nie jest zawodnik który będzie nam ratował dupe w meczach z prawidziwymi rywalami typu Barcelona , Real czy Chelsea ;] Wyrzucać Vidica to błąd a w naniego i andersona bym jeszcze zainwestował a nóż jeszcze coś z nich będzieSmile


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lasq - 11-01-2010 22:10

No tak, wywalmy Berbę a zostawmy Andersona i Naniego - genialny pomysł. Szczególnie, że ta dwójka nie robi razem nawet połowy tego co Bułgar gdy są na boisku (chyba, że Ando siądzie mecz ale to mu się już coraz rzadziej zdarza)