Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Czary - 25-04-2010 20:28

kocio10 napisał(a):Dobra ale co z Zamorą ??

Nie wiem, chyba z nim wszystko ok.

I tak go nie kupimy. United dla niego za wysokie progi.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 26-04-2010 20:13

Nie wiem czy z tym Smallingiem nie zostało przedobrzone...10 plus kolejne 7-10 i byłby Rodwell, ciekawsza opcja i więcej możliwości przy rotacji składem


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 27-04-2010 07:30

Hodgson twierdzi, że kupiliśmy świetnego młodego zawodnika, więc nie widzę powodu, żeby nie wierzyć trenerowi, który ograł nas 3:0 i doszedł z Fulham do półfinału LE. Widocznie z tymi samobójami ma po prostu pecha, oby się "wystrzelał" do czerwca Big Grin A warunki fizyczne ma imponujące, w ogóle to z wyglądu przypomina mi trochę Ferdka (wiem, że to nic nie świadczy o jego klasie, ale jednak takie skojarzenie mi się nasuwa). Za Cristiano też daliśmy 12 mln i też na początku nikt nie wiedział, dlaczego. Dajmy mu szansę.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 27-04-2010 08:00

Męczą mnie takie porównania ja to przytoczone powyżej. Nie wiem gdzie dopatrujesz się tych analogii pomiędzy Ronaldo, a Samllingiem. Ten pierwszy talent pokazywał na wielu ważnych imprezach juniorskich, a jako nastolatek strzelał już bramki w portugalskiej ekstraklasie. Ten drugi zaś jako nastolatek to obijał się zaś po różnych pastwiskach mierząc się z amatorami.

Nie mówię, że ze Smallinga nic nie będzie, ale analogii poza podobna kwotą odstępnego nie ma.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 27-04-2010 13:45

Smallingiem jak już, a analogiami są po 1. cena (co sam trafnie zauważyłeś), a po 2. ja bynajmniej po Ronaldo nie spodziewałem się zostania w końcu najlepszym graczem świata, co najwyżej świetnym skrzydłowym (notabene potem się okazało, że w sumie to został napastnikiem czy też jak kto woli: "fałszywym skrzydłowym") po 3. na początku też były głosy mówiące: "on się tylko kiwa i nic poza tym" czy "dlaczego on dostał 7 bo Becksie", a sami wiemy, jak to się dalej potoczyło. Chociaż podstawą mojego porównania jest przede wszystkim CENA i to o cenę mi głównie chodziło.

Cytat:Ten pierwszy talent pokazywał na wielu ważnych imprezach juniorskich,

Anderson został najlepszym graczem młodzieżowych mistrzostw świata( zabijcie mnie, ale nie pamiętam, U-ile),a na razie patrząc ma jego występy widzimy średniej klasy ligowego środkowego pomocnika (owszem, czasem ma przebłyski, ale rzadko).


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Czary - 30-04-2010 16:18

ryszard napisał(a):Obawiam się jednak, że ten transfer może być mało prawdopodobny ze względu na sporą liczbę skrzydłowych w drużynie: nie wiadomo co w końcu z Tosiciem, jest Obertan, Park, Valencia, Nani, z Wattford wraca Tom.

Jeden z światowego topu (Nani).
Drugi tuż, tuż za światowym topem (Valencia).
Trzeci solidny rezerwowy (Park).
Czwarty jest niewiadomą (Tom).
Z piątego raczej nic nie będzie raczej widzę go w CC i mniej ważnych meczach FA(Obertan).
Z szóstego na pewno (Tosić).

Sześciu! Sześciu skrzydłowych się doliczyłem, ale w tym przypadku ilość nie idzie w parze z jakością i bardzo chciałbym, aby przynajmniej jeden skrzydłowy zawitał latem na Old Trafford.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 30-04-2010 18:23

Na pewno zwiększyłoby to konkurencję w składzie i dało więcej możliwości SAFowi, też jestem za!

Marzenie A.Young

Oby tylko wszystkich Szitty nie wykupiło do spółki z Realem bo na to sie powoli zanosi :|


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Chudy - 30-04-2010 21:56

Ja mam nadzieje, że to co słychać o transferzy M.Diarry to wielkie plotki, jak on przyjdzie do United to będzie klapa.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 30-04-2010 22:16

Oby, podobne nadzieje mam co do informacji na temat Mandandy


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 01-05-2010 11:09

Najpierw był M.Diarra a potem był L.Diarra. Nie pamiętam teraz który, ale wiem, że jeden z nich miał być częścią zapłaty za Evre.
Tak jak napisał sebos, nie potrzebujemy żadnego z nich. Mamy swojego Fletchera, który od obu jest znacznie lepszy. Do tego nie możemy zapominać, że mamy jeszcze Hargreavesa, który przed kontuzją był jednym z najlepszych jak nie najlepszym na swojej pozycji.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - matys - 01-05-2010 11:39

A ja bym Lassane chciał, ale nie w żadnej transakcji wiązanej, tylko normalnie tak.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - truered - 01-05-2010 13:01

Ja też, bo mielibyśmy dwóch genialnych zawodników od czarnej roboty. Ponadto, Lass już grał w lidze angielskiej, więc nie byłoby problemu z aklimatyzacją


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 01-05-2010 13:28

truered napisał(a):Ja też, bo mielibyśmy dwóch genialnych zawodników od czarnej roboty. Ponadto, Lass już grał w lidze angielskiej, więc nie byłoby problemu z aklimatyzacją

Ale to co, wtedy żegnamy się z Owen, bądź Carrickiem? Bo obecnie dla Lassa miejsca u nas nie ma.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 01-05-2010 14:09

Obecnie jest nam niepotrzebny. Mamy dwóch świetnych zawodników od czarnej roboty, Fletcher i Hargreaves. Jeśli Owen nie będzie w stanie grać na najwyższym poziom, to wtedy można pomyśleć nad kupnem defensywnie usposobionego pomocnika. My w chwili obecnej potrzebujemy pomocnika usposobionego bardziej ofensywnie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - fasol - 01-05-2010 18:58

Foster napisał(a):My w chwili obecnej potrzebujemy pomocnika usposobionego bardziej ofensywnie.

Dokładnie,potrzebny nam energiczny i kreatywny pomocnik. Czyściciele nam nie potrzebni tylko ktoś kto ruszy z akcją, uruchomi świetnym podaniem któregoś ze skrzydłowych bądz obsłuży prostopadłym napastnika. Taki typ jak Modric pasowałby idealnie.