Redcafe.pl - Manchester United Forum
Religie, Kościół, Bóg - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Religie, Kościół, Bóg (/showthread.php?tid=1066)

Strony: 1 2 3 4 5


Religie, Kościół, Bóg - matys - 26-04-2011 10:18

Temat wiadomo o czym, nie chcę mi się rozpisywać.

[flash=640,390]http://www.youtube.com/v/FjFM-tYjmEQ&NR=1[/flash]
[flash=640,390]http://www.youtube.com/v/XlpiMYNPiAU&feature=player_embedded[/flash]

Co sądzicie na ten temat? <hahaha>

I potem się dziwić, że religia katolicka ma się coraz gorzej, jak z takimi ludźmi ma się do czynienia. Ja nie wiem, dzisiaj już każdy może zostać księdzem? Ten wywiad środowiskowy, to musi być w dzisiejszych czasach na zasadzie, że sprawdzają na nk/fejsie czyjś profil i jak nie ma oznak szatana, to przyjmują. Przynajmniej tak wnioskuję po tym kto z mojej mieściny poszedł na księży, same przychlasty, z których cała wieś się śmieje.


Re: Religie, Kościół, Bóg - daniel - 26-04-2011 11:52

Czyli, że z tego bełkotu ma wynikać, że wszyscy jesteśmy opętani przez szatana, nawet kolega ksiądz z filmiku ubrany na czarno.

Swoją drogą 1. To już nawet księży w kościele nagrywają?

Swoją drogą 2. Też będę w przyszłości dziecko z dala od Harego Potera trzymał :lol:


Re: Religie, Kościół, Bóg - matys - 26-04-2011 12:04

Pamiętaj, pozytywne myślenie, to też okultyzm :lol:

Także musisz myśleć, że dziewczyna cię zdradzi, umrzesz na raka, dom ci się spali, ukradną ci auto i wywalą cię z pracy.


Re: Religie, Kościół, Bóg - sebos_krk - 26-04-2011 12:29

Liczyłem, że chociaż na redcafe nie będzie takiego tematu.


Re: Religie, Kościół, Bóg - matys - 26-04-2011 12:31

E tam, co w tym takiego. Polityka jest, to czemu religii ma nie być.


Re: Religie, Kościół, Bóg - Szymcio - 26-04-2011 14:12

Nie lubię obrażać ludzi, ale inaczej niż fanatycznym pojebem tego księdza nazwać się chyba nie da.

Więc lepiej być ubranym na biało, wyglądającym niewinnie pedofilem, który co tydzień klęczy w kościele w pierwszej ławce, niż wytatuowanym, ubranym na czarno i słuchającym rocka dobrym człowiekiem, który nikomu nie wadzi. Jak mnie wkurwia to katolickie ocenianie ludzi po powierzchowności.

No i pocisk po Harrym Potterze - o ile pamiętam, to sam Jan Paweł II wypowiadał się pozytywnie na temat tej serii i nie doszukiwał się w niej jakiegoś okultyzmu. Ale o czym tu w ogóle mówić, skoro ten świr jako SZATANISTYCZNE ( <hahaha> ) wymienia nawet Pokemony, czy grę DIABOLO ( <hahaha> )

Żal mi takich ludzi, ponadto stokroć bardziej żal mi tych, którzy uwierzą tej skurwiałej propagandzie. Żal mi młodych ludzi, którzy mogą być krępowani bzdurnymi nakazami przez jebniętych rodziców, wierzących że to, co usłyszą z ambony leci prosto z radiowęzła Nieba. Gdy widzę dokąd zmierza to szaleństwo moja radość z powodu odejścia od kościoła nie ma granic.
Dobre te filmiki, matys, jak znajdziesz coś w podobnym guście to wrzuć tutaj lub mi na pw.


Re: Religie, Kościół, Bóg - samcro - 26-04-2011 14:22

Według tego księdza jestem opętany. Pomocy!!!!


Nie wiem w czym przeszkadza muzyka elektroniczna, rockowa, HP czy spodnie moro.To nie pojęte.


Re: Religie, Kościół, Bóg - franc - 26-04-2011 15:23

Japie....e !
Nie wiedziałem że tacy debile istnieją !


Re: Religie, Kościół, Bóg - Szymcio - 26-04-2011 15:53

A tak w ogóle, to cały ten wykład przypomina mi psychomanipulację w stylu sekt rozmaitych. Tak się katoliki śmieją ze świadków Jehowy, a teraz ich góra wciska im podobną ciemnotę, którą wielu pewnie łyknie jak małpa kit.


Re: Religie, Kościół, Bóg - Mata - 26-04-2011 15:55

Wiara to sprawa osobista, takowy topic to zapalnik do awantury, ale może obejdzie się bez tego Wink


Re: Religie, Kościół, Bóg - Foster - 26-04-2011 16:00

Tak samo jak w innych dziedzinach tak samo pośród księży, są ludzie słabi, którzy nie powinni nim być ale jednak są.


Re: Religie, Kościół, Bóg - matys - 26-04-2011 16:38

Mata napisał(a):Wiara to sprawa osobista, takowy topic to zapalnik do awantury, ale może obejdzie się bez tego Wink
Poglądy polityczne też są sprawą osobistą, każdy też ma własne zdanie na tematów dragów itp., więc nie widzę powodu czemu mielibyśmy o tym nie mówić. Można przecież normalnie pogadać o religii czy wierze, a jak ktoś będzie się napinał i na siłę starał szukać awantury, to można go łatwo uspokoić. Wink
Szymcio napisał(a):Dobre te filmiki, matys, jak znajdziesz coś w podobnym guście to wrzuć tutaj lub mi na pw.
Nie znajdę, bo nie szukam. To akurat znalazłem na wykopie i nie wiedziałem gdzie to dać, do "Śmiech to zdrowie", "Ciekawostki" czy "Kontrowersyjne tematy", to stworzyłem nowy temat, bo akurat sprawy wiary to temat rzeka i imo lepiej żeby był na to osobny topic. Nie mam parcia na szukanie jakichś filmików, żeby potem dojebać katolikom czy coś takiego.


Re: Religie, Kościół, Bóg - daniel - 26-04-2011 19:35

Ja jestem za tym żeby zalegalizować im związki małżeńskie, ksiądz też chłop i jak ma się czepiać ministrantów czy jeździć za mszowe na dziwki to lepiej niech ma swoją kobietę. Może przestaliby dawać upust emocjom w szemranych kazaniach i na pewno byliby bardziej wiarygodni np. na jakichś naukach przedmałżeńskich. Wiadomo różnie to bywa, jest piłkarz i PIŁKARZ, tak samo 'ksiądz' i KSIĄDZ (choć korciło by napisać książę).


Re: Religie, Kościół, Bóg - Tomasson - 26-04-2011 21:02

Widzę, że połowa forum to ateiści. Zapowiada się ciekawa dyskusja w tym temacie.


Re: Religie, Kościół, Bóg - kaka - 27-04-2011 18:29

Nie tyle ateiści co po prostu ludzie odwróceni od księży i całej otoczki kościoła.