Redcafe.pl - Manchester United Forum
Spotkanie kibiców United z Tomkiem Kuszczakiem we Wrocławiu - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Spotkanie kibiców United z Tomkiem Kuszczakiem we Wrocławiu (/showthread.php?tid=1095)

Strony: 1 2


Spotkanie kibiców United z Tomkiem Kuszczakiem we Wrocławiu - branka - 29-05-2011 11:19

Chciałabym was poinformować, że 7 czerwca o godzinie 20, w pubie Warka we Wrocławiu, organizujemy spotkanie dla fanów United z Tomkiem Kuszczakiem.

Przyszłość Tomka w Manchesterze United w dalszym ciągu nie jest znana, jednakże cokolwiek by się nie wydarzyło, jest Diabłem z krwi i kości, ponadto to bardzo sympatyczny i otwarty człowiek, który chętnie opowiada o swoim klubie i piłce nożnej. Chcecie posłuchać ciekawych historii o ukochanym United, zadać Tomkowi jakieś pytania, zdobyć jego autograf - zapraszamy do Warki

Jeżeli jesteście zainteresowani to proszę byście zaznaczyli to w tym wątku, żebym wiedziała ile osób orientacyjnie przyjedzie. Jeśli znacie oddanych fanów United możecie wziąć ich ze sobą, niemniej chcielibyśmy uniknąć całkowicie przypadkowych ludzi - to ma być spotkanie dla prawdziwych kibiców a nie sezonowców.


Re: Spotkanie kibiców United z Tomkiem Kuszczakiem we Wrocławiu - Rossinho - 29-05-2011 11:54

Ja jestem zainteresowany i to bardzo Smile


Re: Spotkanie kibiców United z Tomkiem Kuszczakiem we Wrocławiu - daniel - 29-05-2011 12:07

Fajny pomysł. Ja nie podołam więc róbcie fotkiSmile


Re: Spotkanie kibiców United z Tomkiem Kuszczakiem we Wrocławiu - Baal - 29-05-2011 18:48

Super sprawa, szkoda tylko, ze mieszkam na drugim końcu Polski :/


Re: Spotkanie kibiców United z Tomkiem Kuszczakiem we Wrocławiu - Tomasson - 29-05-2011 20:56

Gdyby nie to, że 5 czerwca wylatuję na Cypr, to przyleciałbym do Warki nawet w klapkach prosto spod prysznica.

Świetna inicjatywa, mam nadzieję, że spotkanie będzie udane. Aha, no i przydałoby się dla nas parę autografów zdobyć. ;]

Czy ktoś byłby tak życzliwy i wziął ode mnie koszulkę United i dał Tomkowi do podpisania?


Re: Spotkanie kibiców United z Tomkiem Kuszczakiem we Wrocławiu - santi - 29-05-2011 22:03

Jak już wspominałam - będę na pewno Smile


Re: Spotkanie kibiców United z Tomkiem Kuszczakiem we Wrocławiu - branka - 29-05-2011 22:35

Tomasson jak mi jakoś przekażesz te koszulke to wezme ci autograf, nie ma problemu.

santi - wieffi się ucieszy ha ha :mrgreen:


Re: Spotkanie kibiców United z Tomkiem Kuszczakiem we Wrocławiu - santi - 29-05-2011 22:37

haha, lepiej mu nie mów, że szukam miejsca do spania ;D


Re: Spotkanie kibiców United z Tomkiem Kuszczakiem we Wrocławiu - Tomasson - 30-05-2011 14:33

Cytat:Tomasson jak mi jakoś przekażesz te koszulke to wezme ci autograf, nie ma problemu.

Ołkej, to trzeba się jakoś zmówić. Zaproponuj jakąś lokalizację, czas itp., a ja się dostosuję, żeby Cię nie fatygować. Tylko zależałoby mi, abyśmy się spotkali jakoś w dni robocze, bo w weekend będę miał urwanie głowy z pakowaniem i nie dam rady podjechać. Wink


Re: Spotkanie kibiców United z Tomkiem Kuszczakiem we Wrocławiu - wieffi - 01-06-2011 20:22

ładnie mnie tak obgadywać ?;p


Re: Spotkanie kibiców United z Tomkiem Kuszczakiem we Wrocławiu - branka - 01-06-2011 20:26

hahaha cześć wieffi :mrgreen:


Re: Spotkanie kibiców United z Tomkiem Kuszczakiem we Wrocławiu - wieffi - 01-06-2011 20:34

no czesc;p


Re: Spotkanie kibiców United z Tomkiem Kuszczakiem we Wrocławiu - santi - 01-06-2011 23:23

nie wierzę ;D


Re: Spotkanie kibiców United z Tomkiem Kuszczakiem we Wrocławiu - wieffi - 02-06-2011 03:59

w co?;p


Re: Spotkanie kibiców United z Tomkiem Kuszczakiem we Wrocławiu - Janczar - 02-06-2011 14:18

Szkoda, że nie w Krakowie. Bardzo chętnie bym się przejechał <rotfl>