Redcafe.pl - Manchester United Forum
Phil Jones - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Kadra (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Phil Jones (/showthread.php?tid=1103)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Phil Jones - Czary - 13-06-2011 16:15

4. PHIL JONES

Data urodzenia: 21 lutego 1992
Miejsce urodzenia: Preston, Anglia
Narodowość: Anglik
Pozycja: obrońca
Wzrost: 180 cm

Poprzedni klub: Blackburn Rovers
Debiut w MU: 7 sierpnia 2011 v Man City (N)



Re: Phil Jones - Lisu - 13-06-2011 16:29

Znam go jak narazie tylko z FMa, ale cieszy to, że kupujemy świetnie zapowiadającego się Anglika. Cieszy też jego wszeschstronność, bo Phil może grać zarówno w środku obrony, jak i w środku pomocy, a także - gdy zajdzie potrzeba - na prawej obronie. Mam nadzieję, że będzie wzmocnieniem na dłuuuugie długie lata Smile
Czekam z niecierpliwością na pierwsze występy w barwach ManUtd Smile


Re: Phil Jones - santi - 13-06-2011 17:00

Zważywszy na to, że ma dopiero 19 lat i już nieźle sobie radzi, możemy mieć spokój w obronie przez kilka ładnych lat. Mam nadzieję, że uda mu się stworzyć ze Smallingiem zgrany duet stoperów.

Plusa na wejściu dostaje za odrzucenie oferty z Liverpoolu, ponoć wyższej o 6 milionów. Wie chłopak, co dobre 8-)


Re: Phil Jones - Janczar - 13-06-2011 18:06

To prawda. Mamy w tym momencie dwóch bardzo utalentowanych środkowych obrońców i to w dodatku Anglików. Myślę, że ten duet będzie kiedyś godnym zastąpieniem duetu Rio/Vida. Oby się u nas ten zawodnik sprawdził o nic więcej nie proszę.


Re: Phil Jones - Czary - 13-06-2011 18:08

Nie zapominajcie koledzy, o Evansie, który mimo, że nie miał najlepszego sezonu to ma ogromny potencjał. Wink


Re: Phil Jones - kojot - 13-06-2011 18:15

Świetnie ! Tylko jak to teraz będzie ? Z młodzików mamy Smallinga , Evansa i Jones'a , z czego Smalling zagrał dużo spotkań jak na pierwszy sezon u boku Vidy, Evans też już ich trochę ma , szykuje się ogromna walka o miejsce gdy będą potrzebni .


Re: Phil Jones - Czary - 13-06-2011 18:17

Zauważ, ze Rio notuje coraz mniej występów i za sezon/dwa (bardzo żałuje) zakończy raczej karierę. Są puchary, jest mnóstwo spotkań do rozegrania, nie ma co panikować.


Re: Phil Jones - Lukas - 13-06-2011 18:25

Przyznam się że ten zakup jest dla mnie niespodzianką, bo obrona to chyba ostatnia formacja w której potrzebne jest wzmocnienie, ale trzeba się cieszyć że udało nam się pozyskać młodego, zdolnego i wszechstronnego Anglika, który na długie lata będzie grał w naszym klubie. Ciekawi mnie tylko, czy Ferguson będzie wystawiał go właśnie w obronie czy też skusi się może na opcję z pozycją defensywnego pomocnika.

Czary napisał(a):Nie zapominajcie koledzy, o Evansie, który mimo, że nie miał najlepszego sezonu to ma ogromny potencjał. Wink
Cały czas pamiętamy o Jonnym Wink Będzie musiał bardziej się postarać w walce o miejsce na środku obrony. W razie co Irlandczyk przecież może grywać także na lewej stronie obrony.

E: słuszna uwaga na temat Rio. Ferguson jednak wie co robić


Re: Phil Jones - Mata - 13-06-2011 20:13

Przede wszystkim cieszę się, że w tych trudnych czasach dla rodzimych piłkarzy i wysypie Brazylijczyków oraz wszelakiej maści Afrykanów na Old Trafford trafia rodowity Anglik. Nigdy takich za wiele w Manchesterze.

O klasie sportowej Phila ciężko mi coś więcej powiedzieć. Poczynań Rovers bacznie nie śledzę, co mi się podobało z ich udziałem w tym sezonie, to 7:1 u nas i Berba show :mrgreen:

Talentem niebywałym musi być, SAF i skauci nie jeden mecz młodziana musieli obserwować. Pieniądz spory też został wyłożony, nadzieje na pewno są. Cudów jak na razie nie spodziewałbym się, przede wszystkim oczekuje ustabilizowania formy i określenia konkretnej pozycji dla Jonesa.

Obrona obsadzona aż miło. Pozostaje czekać na pozostałe wzmocnienia.


Re: Phil Jones - Tomassen - 13-06-2011 20:17

Mata napisał(a):Obrona obsadzona aż miło. Pozostaje czekać na pozostałe wzmocnienia.

Czekamy na pomoc Wink

Mata napisał(a):Przede wszystkim cieszę się, że w tych trudnych czasach dla rodzimych piłkarzy i wysypie Brazylijczyków oraz wszelakiej maści Afrykanów na Old Trafford trafia rodowity Anglik.

Tak jest. A do tego jeszcze zdolny! Smile

Mata napisał(a):Pieniądz spory też został wyłożony

Ile?


Re: Phil Jones - Lisu - 13-06-2011 20:19

Ponoć 16 mln funtów... Jak na obrońcę to sporo, ale o Smallingu też się mówiło, ze 10 baniek to za dużo Wink


Re: Phil Jones - Kamill - 13-06-2011 20:20

Naprawdę was to obchodzi czy w to Anglik czy nie? Jeszcze zrozumiałbym jeśli to byłby polski klub i chodziło o dobro naszej reprezentacji, ale tu tego jakoś nie czuje. Gość grający w United ma być bardzo dobry i może sobie pochodzić nawet z Abchazji, byle by tylko godnie reprezentował barwy tego klubu.


Re: Phil Jones - matys - 13-06-2011 20:23

Viking napisał(a):Naprawdę was to obchodzi czy w to Anglik czy nie?
Obchodzi przez debilne przepisy i obchodzi, bo Angol nie zamarzy za słoneczną Hiszpanią.


Re: Phil Jones - Kosma - 13-06-2011 20:32

matys napisał(a):
Viking napisał(a):Naprawdę was to obchodzi czy w to Anglik czy nie?
Obchodzi przez debilne przepisy i obchodzi, bo Angol nie zamarzy za słoneczną Hiszpanią.

Obchodzi, bo dla mnie United jest klubem angielskim (no, brytyjskim) Smile


Re: Phil Jones - Kamill - 13-06-2011 20:34

Kris1908 napisał(a):Obchodzi, bo dla mnie United jest klubem angielskim (no, brytyjskim)

No, ale co to zmienia? Czyli wolisz, żeby grał słabszy Anglik, niż lepszy od niego piłkarz z zagranicy?