Redcafe.pl - Manchester United Forum
Copa America 2011 - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2010/2011 (/forumdisplay.php?fid=42)
+---- Wątek: Copa America 2011 (/showthread.php?tid=1109)

Strony: 1 2 3 4


Re: Copa America 2011 - Kamill - 18-07-2011 13:21

Może chcieli pozbyć się selekcjonera, a tu zonk bo federacja powiedziała, że on zostaje. Wink Albo młodzi mają w dupie kadrę i chcą odpocząć przed sezonem. Ahh, co to za Brazylia bez Carlosa, Ronaldo, Ronaldinho, Rivaldo. :roll:


Re: Copa America 2011 - kaka - 18-07-2011 15:04

A może porwali ich kosmici i nakazali zmarnować cztery karne pod groźbą uprowadzenia na Marsa...
Przestańcie się doszukiwać jakiejś spiskowej teorii. Może po prostu to był stres, trema, a może mieli nogi jak z waty po 120 minutach gry?


Re: Copa America 2011 - rav10 - 18-07-2011 17:40

Z tymi rozbiegami to było tak, że oni chcieli pobić rekord świata na 100m, a jak się uda to może i strzelą.


Re: Copa America 2011 - panopticum - 18-07-2011 21:34

No Elano raczej nie grał 120 minut.


Re: Copa America 2011 - Kosma - 18-07-2011 21:55

Łojej, zdarza się. Po prostu strzelanie jak pipy + zła murawa = 0% skuteczności.


Re: Copa America 2011 - Jaroldz - 18-07-2011 22:34

Murawę bym wykluczył. Paragwajczykom nie przeszkadzała jakoś Wink


Re: Copa America 2011 - sebos_krk - 19-07-2011 07:24

4 na 5 z was by się tam zesrało przed strzałem, a wytykacie, że oni nie dali rady. Nie pamiętacie finału LM, który był rozgrywany na Old Trafford? Co jeden zamykał oczy i kopał gdzie popadnie.

A po odpadnięciu Argentyny wszystko co żyje w Brazylii oznajmiło zwycięstwo w turnieju.


Re: Copa America 2011 - ZasadKG - 19-07-2011 07:27

Jaroldz napisał(a):Murawę bym wykluczył. Paragwajczykom nie przeszkadzała jakoś Wink

Oczywiście zgadzam się, wiadomo murawa taka sama dla wszystkich, ale sobie przypominam jak Barca grała z Realem i Jaro wytykałeś Realowi że chujową murawe dla Barcy mają Big Grin


Re: Copa America 2011 - Mubinio - 19-07-2011 07:49

A może zamiast snuć spiskowe teorie pogódźmy się z tym, że Brazylia już nie jest taka, jak kiedyś? Nie kupuję w ogóle ich składu, teraz tam gra wielu przeciętnych grajków. A przecież kiedyś każdy z brazylijskiej jedenastki był prawdziwą gwiazdą światowego formatu. Dziś Hiszpania zajęła miejsce Brazylii w futbolowym panteonie i czas już najwyższy przestać negować ten fakt i żyć przeszłością, w której Canarinhos byli nie do zatrzymania. Czas płynie, co nie?


Re: Copa America 2011 - samcro - 19-07-2011 09:41

Mubinho ma rację. Tacy jak Lucas,Ramires,Santos nie powąchaliby ławki w kadrze sprzed kilku lat, dodatkowo Neymar pokazał ze jest wart 15 mln max nie 50 jak krzyczy klub, to samo ganso.

Tam są sami egoiści z Neymarem na czele , wiecęj dryblingu niz gry zespołowej, jak ma to dzialac skoro Pato i Robinho grają sami bez partnerów?


Re: Copa America 2011 - mat.ka - 19-07-2011 10:49

Pato i Robinho sami też niejedno popsuli Smile A co do całego turnieju to jestem zachwycony jego rozwojem i niespodziankami. Tak jak wcześniej nigdy się Copa America nie interesowałem zbyt, tak teraz śledzę je z wielką uwagą i zarywam nocki. Zespoły takie jak Wenezuela czy Peru naprawdę zostawiają dużo serducha na boisku i fajnie się ogląda, jak pomimo braków pokonują mocniejszych (bo Chile i Kolumbia powinny ograć ich z zamkniętymi oczami). Liczę, że spotkają się w finale. To by było świetne podsumowanie tego turnieju.
I jeszcze jedno. Widzicie co na tym turnieju wyrabiają bramkarze Urugwaju i Paragwaju? Obaj grają chyba turniej życia, a Muslera w meczu z Argentyną to mnie zaczarował.
Z par półfinałowych tak naprawdę każda drużyna według mnie zasługuje na zwycięstwo, ale jak już wspomniałem, będę kibicował tym słabszym.


Re: Copa America 2011 - panopticum - 19-07-2011 15:04

sebos_krk napisał(a):4 na 5 z was by się tam zesrało przed strzałem, a wytykacie, że oni nie dali rady.
Ciągle czekam na powołanie do kadry Brazylii. Jak dostanę to wszystkim pokażę!


Re: Copa America 2011 - El Polako - 19-07-2011 16:21

sebos_krk napisał(a):4 na 5 z was by się tam zesrało przed strzałem, a wytykacie, że oni nie dali rady. Nie pamiętacie finału LM, który był rozgrywany na Old Trafford? Co jeden zamykał oczy i kopał gdzie popadnie.

Nie ma co, świetne porównanie zawodowych piłkarzy do zwykłych zjadaczy chleba <hahaha>


Re: Copa America 2011 - sebos_krk - 19-07-2011 16:28

No widzisz, w każdym społeczeństwie są ludzie którzy mniej lub bardziej sobie radzą z presją.


Re: Copa America 2011 - Hubson - 28-07-2011 00:13

Mam pytanie jeszcze takie małe. Wygrał Urugwaj to wiadomo. Ale mógły ktoś podać zdobywców nagród indywidualnych?? Głównie interesuje mnie który z Urugwajczyków zdobył najlepszego piłkarza młodego pokolenia.