Redcafe.pl - Manchester United Forum
David de Gea - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Kadra (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: David de Gea (/showthread.php?tid=1110)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


Re: David de Gea - RedLucas - 29-06-2011 17:18

Weź tam misiek poszukaj przez kogo to dodane, a nie psujesz mi reputację Wink


Re: David de Gea - kojot - 29-06-2011 17:32

Witaj Davidzie De Geo ( to się odmienia , co ?) :*


Re: David de Gea - panopticum - 29-06-2011 19:30

De Geju.


Re: David de Gea - sebos_krk - 29-06-2011 19:40

To już prawie jak Ed de H... Goey.


Re: David de Gea - Jaroldz - 29-06-2011 21:43

Nawet fajny tekst o naszym nowym nabytku:

<a class="postlink" href="http://tnij.org/mguw">http://tnij.org/mguw</a>


Re: David de Gea - Peneros - 29-06-2011 22:28

I teraz mi tak szczerze powiedźcie.. Kto będzie bramkarzem numer 1 w następnym sezonie?
Bramkarz Anders Lindegaard o którym nikt nigdy nie słyszał, przyszedł nie wiadomo skąd i nikt nie wie jak tak naprawdę gra?
Ben Amos który jest bardzo młody i nie doświadczony w rozgrywkach premier league?
Tomasz Kuszczak, najstarszy z bramkarzy i najdłużej grający w Manchesterze ale któremu średnio idzie w tej lidze, czy nowy de Gea który mimo to że jest młody, to do tego nie sprawdzony u nas w drużynie, a nawet w tej lidze?

A może ściągniemy jeszcze kilku 15-latków lub wrzucimy gracza chu* wie skąd do 1 składu?
Nie żebym wątpił w geniusz Ferga, chce ograć młodych. Mimo to mamy zespół który może walczyć o Ligę Mistrzów, ale wolimy trenować bramkarzy i tracić niepotrzebne bramki w pucharach oraz lidze.. <świr>


Re: David de Gea - Jaroldz - 29-06-2011 22:31

Peneros napisał(a):I teraz mi tak szczerze powiedźcie.. Kto będzie bramkarzem numer 1 w następnym sezonie?
Bramkarz Anders Lindegaard o którym nikt nigdy nie słyszał, przyszedł nie wiadomo skąd i nikt nie wie jak tak naprawdę gra?
Ben Amos który jest bardzo młody i nie doświadczony w rozgrywkach premier league?
Tomasz Kuszczak, najstarszy z bramkarzy i najdłużej grający w Manchesterze ale któremu średnio idzie w tej lidze, czy nowy de Gea który mimo to że jest młody, to do tego nie sprawdzony u nas w drużynie, a nawet w tej lidze?

A może ściągniemy jeszcze kilku 15-latków lub wrzucimy gracza chu* wie skąd do 1 składu?
Nie żebym wątpił w geniusz Ferga, chce ograć młodych. Mimo to mamy zespół który może walczyć o Ligę Mistrzów, ale wolimy trenować bramkarzy i tracić niepotrzebne bramki w pucharach oraz lidze.. <świr>

On będzie numerem 1. Jeśli odejdzie Kuszczak, to drugim będzie Lindegaard, a trzecim Amos.


Re: David de Gea - Peneros - 29-06-2011 22:33

No tak, ale zabierz pod uwagę zmiany klimatu, nawet głupią zmianę czasu. Do tego inna liga, inne zagrania. Nie każdy potrafi się zaaklimatyzować w tej lidze miesiącami a nawet latami. A on ma temu podołać przez przerwę wakacyjną?

Chłopak ma dopiero 21 lat, niech złapie kontuzje i nie odbuduje tak świetnej formy? To jest wszystko bardzo ryzykowne jak na Mistrzów Anglii i wicemistrzów ligi mistrzów..


Re: David de Gea - sebos_krk - 29-06-2011 22:35

Casillas był podobno nie do wyciągnięcia, to mamy jego następcę, który przychodzi jako nowa jedynka. Przecież David to już jest wielka klasa. W czym jest problem?

Niestety, ale pewności, że jakikolwiek bramkarz na świecie by się u nas zaaklimatyzował nie ma i nie będzie.


Re: David de Gea - robaldo - 29-06-2011 22:36

Peneros :?: :roll:


Re: David de Gea - Peneros - 29-06-2011 22:38

Może dramatyzuję, ciesze się z transferu i życzę mu jak najlepiej. Podałem tylko kilka faktów z mojej strony.

Do tego dochodzi to, że uwielbiałem cholernie Edwina i chłopak musi się napocić żeby zyskać szacunek wśród kibiców Wink



P.s. Bramkarzy powinniśmy ogrywać latami, a nie szukać w ostatniej chwili jakiejś deski ratunku..


Re: David de Gea - robaldo - 29-06-2011 22:45

No tak, ale nie sądzę, żeby komukolwiek było bliżej do osiągnięcia poziomu Van der Sara niż temu, który przez niektórych określany jest jako Van der Gea. Myślę, ze Adis się ze mną zgodzi Wink


Re: David de Gea - Mubinio - 29-06-2011 22:47

No kurwa, kupujemy drugiego najdroższego bramkarza świata i ma nie grać w 1. składzie? U mnie w gimnazjum w sali matematycznej wisiał taki dupny napis: "Pomyśl,Powiedz,Napisz"...


Re: David de Gea - daniel - 29-06-2011 22:59

Jak się spali na bramce to pójdzie na DMa.


Re: David de Gea - Intel - 30-06-2011 10:16

Peneros napisał(a):nawet głupią zmianę czasu.

Nie chciałbym nic mówić, ale to tylko jedna godzina. Czyli mniej więcej przestawi się tak, jak my podczas przestawianiu się z czasu letniego na zimowy. Przestawiasz się dwa miesiące?

Z resztą Twoich postów również się nie zgadzam. De Gea ostatnią deską ratunku? Naprawdę wierzysz, że Ferguson wydawałby 20 melonów na jakiegoś niesprawdzonego przez siebie byle talenciaka, który nie ma szans na grę w pierwszym składzie? Poza tym, jak już zauważył Robak, akurat bardziej odpowiedniego następcy Edwina pod względem gry niż David wyobrazić sobie nie mogliśmy.

Poza tym, większość ekspertów i kibiców (no, poza kibicami Liverpoolu, którzy się śmieją, że wydajemy ogromną kasę na bramkarza dużo gorszego niż Reina) uważa, że Hiszpan to już jeden z najlepszych bramkarzy świata, a jeszcze się rozwinie. Czy mogliśmy kupić lepszego bramkarza?

Ja jestem bardzo zadowolony z transferu de Gei i wierzę, że będzie o stokroć lepszy niż poprzedni Hiszpan w bramce United.