Redcafe.pl - Manchester United Forum
Telefony - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Telefony (/showthread.php?tid=1138)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Telefony - matys - 24-08-2011 14:06

Dyskutujemy o telefonach i o wszystkim związanym z tym tematem, czyli operatorzy, problemy z nimi związane, opinie itp.

Ok, więc ten tego, robię to w złej kolejności, ale niech będzie. Wziąłem w Orange mix Pelikan z telefonem SE xperia x8? Ma ktoś ten telefon, jak się sprawuję?


Re: Telefony - Mata - 24-08-2011 16:47

Mnie zmasakrowała cena za sms w delfinie od orange. Ogólnie przycieli ostro w chuja. Żadnych pakietów brak, poza jakimś śmiesznym 10 zeta za 80(?)szt do wszystkich, ale z racji sporej ilości wykonywanych połączeń nie będę narzekał, 5 numerów do orange + stacjonarne za free, to jest całkiem dobra opcja Wink

Sam wziąłem Nokie C3 01. Póki co nie narzekam.


Re: Telefony - Foster - 24-08-2011 18:20

Nokia X3-02

Jestem bardzo zadowolony z tego telefonu. Mam na kartę w orange i choć wkurzają mnie te wysokie stawki to jakoś nie chce mi się przenosić do innej sieci, bo ani nie wiem gdzie miałby się przenieść, czy musiałbym zmieniać numer i ogólnie nie bardzo chce mi się w to bawić, choć nie powiem zmieniłbym sieć przy dobrej okazji.


Re: Telefony - Lucas - 24-08-2011 18:27

Nie musisz w ogóle zmieniać numeru. Przy przenoszeniu numeru do PLAY przez 3 miesiące płacisz tylko 50% abonamentu, mając do wykorzystania 100%.


Re: Telefony - Hubson - 24-08-2011 18:32

Ja ostatnio po kilku latach w Heyah przeniosłem numer do PLAY. W sumie mają jedną z lepszych ofert na kartę, dostałem dobry telefon za stosunkowo niską cenę (Samsung Galaxy i5500 za 149) i mam ten sam numer co miałem i to mi się najbardziej podoba. 18 gr za minutę to cena bardzo dobra i można kupić pakiet 300 smsów do wszystkich. Na kartę PLAY w tej chwili jest chyba najlepszy.


Re: Telefony - Foster - 24-08-2011 18:39

Tylko, że ja nie chce mieć abonamentu tylko dalej mieć na kartę.


Re: Telefony - Lukas - 24-08-2011 19:23

Już 9 lat jestem klientem Orange (wcześniej ojciec miał ten nr później ja go dostałem) i w grudniu kończy mi się umowa abonamentowa, i już na ich stronie mogę ją sobie przedłużyć. Chcę opcję bez telefonu bo ze swojego jestem bardzo zadowolony i nie trzeba mi nowego, to przedstawiają mi tak śmieszną ofertę że brak słów. W Playu na dzień dobry dostaje przynajmniej 2x tyle. Niech tylko zacznie się dzwonienie i namawianie- już ja sobie z nimi pogadam :twisted:


Re: Telefony - Almatziol - 24-08-2011 21:09

Mata napisał(a):Mnie zmasakrowała cena za sms w delfinie od orange. Ogólnie przycieli ostro w chuja. Żadnych pakietów brak, poza jakimś śmiesznym 10 zeta za 80(?)szt do wszystkich, ale z racji sporej ilości wykonywanych połączeń nie będę narzekał, 5 numerów do orange + stacjonarne za free, to jest całkiem dobra opcja Wink

Sam wziąłem Nokie C3 01. Póki co nie narzekam.
Możesz mi wytłumaczyć co rozumiesz pod tym pojęciem? Ty masz 6000 minut na wykorzystanie z 5 numerami w orange LUB stacjonarne...


Re: Telefony - Hubson - 24-08-2011 21:49

Foster, przenosząc numer do PLAYA nadal masz go na kartę.


Re: Telefony - mucha - 25-08-2011 12:43

Ja od zawsze jestem klientem Plusa i w sumie nie wyobrażam sobie innej opcji, bo dosłownie wszyscy moi znajomi są w Plusie. Nie narzekam, co miesiąc wykupuje sobie trzy pakiety - 125 mb internet za 6 zł, 500 smsów do wykorzystania za 5 zł i również za 5 zł 100 minut rozmów popołudniami i w weekendy. Za te trzy pakiety płacę 16 zł i doładowując konto za 30 zł zostaje mi 14 zł, które ciężko jest wykorzystać, bo te trzy pakiety wystarczą niemalże na wszystko Wink


Re: Telefony - Hubson - 25-08-2011 13:59

Na taki pakiet sam bym się skusił. Fajne jest to, że masz łączone pakiety. No i znajomi w tej samej sieci są też czynnikiem, który dużo daje.


Re: Telefony - Foster - 25-08-2011 14:17

mucha, a ta pakiety to masz do wykorzystania tylko w swojej sieci, czy do innych też?


Re: Telefony - mucha - 25-08-2011 14:26

Tylko w swojej. To w sumie minus, ale moi wszyscy znajomi mają w Plusie, więc jest git Wink


Re: Telefony - robaldo - 25-08-2011 14:43

No dokładnie mucha, też mam z plusa, tyle, że mixa. No Ty też może masz, w sumie to nie wiem ;] I jak brałem sobie ostatnio telefon, to dali mi jeszcze taką taryfę, że za połączenie do plusa płącę 29 gr, niezależnie od tego, ile rozmawiam. W sumie fajna rzecz, zwłaszcza jak ktoś dużo gada Wink (nie ja <gafa> )


Re: Telefony - kojot - 25-08-2011 15:15

Cytat:SE xperia x8

Posiadam SE xperia x10 mini pro. Nie sądzę, że różnią się wieloma funkcjami, a na pewno mają prawie te same zalety. X8 od mojego ma na pewno troszkę większy monitor, obraz jest świetny na tym telefonie, a filmy oglądać możesz bez problemu( jeśli Cię to interesuje ), przede wszystkim ma system android, co jest wielkim plusem, wszystko czego potrzebujesz masz w markecie, nawet jeśli jest coś płatnego to jest odpowiednik darmowy, wcale nie gorszy, mój kumpel ma SE xperia x10 i jak w moim i jego telefonie ekran chodzi bardzo delikatnie, co jest bardzo wygodne, nie trzeba dusić, czy klikać parę razy, żeby załapało, więc u Ciebie pewnie to samo, bo z tej samej serii ( jak patrzyłem na telefonie znajomej, dokładnie na noki C6, to ekran chodzi strasznie ciężko, nie wiem, czy to tylko u niej, czy ogólnie tak w noki ). Co tam jeszcze ? Aparat ma świetny, lecz mój telefon nie posiada zooma, na co jednak nie narzekam, bo zdjęcia grupowe, czy coś i tak świetnie wychodzą, nie muszę nic przybliżać, a na tak często co używam aparatu to nie jest mi on zbytnio potrzeby, jeśli dobrze się orientuje to w Twoim jest. Głośnik jest świetny w telefonach z tej serii, jak chodzę do pracy i nie ma przy czym robić, to puszczam muzykę i doskonale słychać z odległości 10m ( co jak co, na telefon to b. dobrze), ale mam cichą pracę, może to dlatego Wink. Interfejs ma na pewno ten sam, więc jakbyś nie mógł doczegoś dojść to pytaj, mam nadzieję, że trochę pomogłem Wink . Nie wiem, czy trzyma się to kupy, ale pisane było w pośpiechu. A, bo czytam opinie i wszyscy mówią, że słabą baterie, wiadomo, że nie trzyma niewiadomo ile, ale jak na tyle funkcji co posiadają te telefony, to jest bardzo dobrze, przynajmniej u mnie, 3 dni pełnego użytkowania tzn. Internet, muzyka, gry i dopiero mi spadła poniżej normy, czyli 15%, co jest dobrym wynikiem dla mnie, oczywiście nie serfowałem po Internecie, nie słuchałem muzyki i nie grałem cały czas, ale nie sądzę, że i Ty przesiedzisz całą baterię na Internecie. Tak na prawdę te telefony różnią się tylko aparatem, ekranem i qwerty, Twój ma trochę gorszy aparat (3.2, ale posiadałem komórki z takim i również wystarczająco ) i nie ma qwerty, ale za to ma spory ekran.