Redcafe.pl - Manchester United Forum
Telefony - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Telefony (/showthread.php?tid=1138)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Re: Telefony - Kisia92 - 25-08-2011 15:50

Play i tylko play. Miałam orange - najdroższe co może być. Miałam ere - zero ludzi znajomych w tej sieci i brak pakietów ( na tamte czasy) do innych sieci. Miałam plusa, o ile tak jak mucha ma sie wszystkich w tej sieci to sie opłaca, inaczej nie.

Play- za doładowanie 30zł mam za darmo rozmowy i smsy w sieci za darmo. Konczy mi sie ten pakiet i za 10zł wykupuje sobie pakiet 30zł na wszystko do wszystkich sieci. ( jest też 10zł za 5zł).
A ponieważ telefonu uzywam głownie do bombardowania smsami faceta tez z pleja to doładowanie za 30zł starcza mi średnio na 2-2.5 miesiąca. IDEALNIE Smile oczywiście plej fresh.

Wcześniej miałam mixa i tez był okej. Za 1zł miałam LG cookie (zanim nastała na niego mania co mnie irytowało).

A jakoś 2 tygodnie temu kupiłam motorole flipout<3 małe sliczne gówno które doceni chyba tylko kobieta, chyba że jakis maniak gadżetówBig Grin Dla mnie cudo z różową obudową i qwerty ;DBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin


Re: Telefony - Hubson - 25-08-2011 18:14

Fresh jest fajny, jak masz telefon. Ja telefonu nie miałem, więc wziąłem mixa. Ale też mają sporo promocji na mixturę, więc jest git.


Re: Telefony - sebos_krk - 25-08-2011 20:12

Telefon lepiej kupować osobno w komisie czy allegro, a nie za popularną złotówkę (a tak naprawdę 199,299 za lepsze modele), bo wtedy nie spłacamy im tego aparatu w podwyższonej cenie abonamentu i to jeszcze po cenie detalicznej dla salonu sprzedaży wyższej niż dla dowolnego komisu.


Re: Telefony - Kisia92 - 25-08-2011 22:27

Masz racje, jak na allegro uda sie dorwać telefonik w fajnej cenie to naprawde warto. Ale w komisach to sie nie zgodze, zdzieraja kaskę straaasznie


Re: Telefony - Sirius - 16-09-2011 22:35

Mam pytanie. Sprawa jest taka, że dosyć dużo esemesuję i zastanawiam się czy bardziej opłacalną opcją nie byłoby korzystanie z gg w komórce. Mam telefon na kartę w t-mobile. Znalazłem jakąś ofertę, 9 zł za 100 MB do wykorzystania w miesiąc. Teraz pytanie dla zorientowanych w temacie- czy korzystanie z gg będzie konkurencyjne cenowo z pakietem 600 smsów za 6 zł? W jakim czasie intensywnie pisząc przez gg wykorzysta się to 100 MB?


Re: Telefony - kojot - 28-09-2011 20:10

Mam problem, chce aktywować usługę darmowy numer w Plusie, czy to przez kod *104*11*nrtelefonu#, czy przez inną to przysyłają mi taki sms :

Usługa niedostępna. sprawdź 1) czy masz wymagane środki 2) czy usługa nie wyklucza się z inną usługą 3) czy spełnione są inne warunki w celu jej aktywacji.

Pieniądze mam, inną usługę którą posiadam to 600 smsów, wiecie o co może chodzić ?


Re: Telefony - kaka - 12-10-2011 13:19

Zna ktoś jakąś mapę Polski na telefon komórkowy bez androida? Zależy mi aby działała w trybie offline.


Re: Telefony - kojot - 12-10-2011 16:21

Nie wiem, czy to będzie dobre, ale zobacz.

<a class="postlink" href="http://chomikuj.pl/adrianjos/Na+telefon/Aplikacje/Mapa+Polski+2,234616653">http://chomikuj.pl/adrianjos/Na+telefon ... ,234616653</a>

<a class="postlink" href="http://www.google.pl/search?client=opera&rls=pl&q=mapa+polski+na+telefon+chomikuj&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest">http://www.google.pl/search?client=oper ... el=suggest</a>


Re: Telefony - kaka - 13-10-2011 18:38

Lipa, bardziej mi chodzi o mapy jakościowo zbliżone do Google Maps. GM są dostępne również na telefon, ale muszą pracować online co nie bardzo mi pasuje. Dzięki więc kojot, ale nie tego szukam.


Re: Telefony - Foster - 07-11-2011 23:19

Chce odejść z Orange bo mnie denerwują wysokie stawki (20 gr sms do innej sieci <świr> ) a poza tym prawie nikogo w tej sieci nie mam. Na początku tak myślałem sobie o Plusie, ale teraz widzę, że Play ma bardzo fajną ofertę i fajne opcje. Pytanie następujące, są tu ludzie z Playa? Jesteście zadowoleni?


Re: Telefony - NukleuZ - 07-11-2011 23:36

Ja mam numer w Play i powiem szczerze, że ogólnie jestem zadowolony.
Najtańsza sieć, mają fajne telefony, konkretne promocje.

Do minusów należą na pewno słaby zasięg. Będąc w trasie zapomnij o dzwonieniu- często gubi zasięg.

Prawda jest jednak taka, że mimo przejścia do konkurencji (byłem w Erze), założyłem sobie numer w Orange 8-)
No chyba, że nie szkoda Ci znajomych, a ich trochę po kieszeniach szarpnie jak będą dzwonili do Play z "niePlay" :mrgreen:


Re: Telefony - Adis - 07-11-2011 23:54

Zmień sobie wybór sieci z automatycznego na ręczny (wymuszony), skoro masz te problemy będąc w trasie, to na pewno Ci przeskakuje po nadajnikach Play <-> Plus. Ja na problemy z zasięgiem absolutnie nie mogę narzekać, czy to w trasie, czy to w pipidówach, czy to w bunkrach czy jeszcze innych centrach handlowych, z sieci jestem zadowolony. Co do spraw promocji i jakichś super ofert, tudzież pakietów jestem zielony i mam wyjebane, to już na stronie operatorów musiałbyś porównać.


Re: Telefony - paolo - 11-11-2011 20:32

We wrześniu przeszedłem do Play i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Wcześniej byłem w Plusie. Ale to też zależne od znajomych w sumie Wink


Re: Telefony - NukleuZ - 03-12-2011 12:13

Adis napisał(a):Zmień sobie wybór sieci z automatycznego na ręczny (wymuszony), skoro masz te problemy będąc w trasie, to na pewno Ci przeskakuje po nadajnikach Play <-> Plus. Ja na problemy z zasięgiem absolutnie nie mogę narzekać, czy to w trasie, czy to w pipidówach, czy to w bunkrach czy jeszcze innych centrach handlowych, z sieci jestem zadowolony.

Adis tak właśnie mam ustawione. Może się czepiam? <gafa>
Teraz tylko nasuwa się pytanie, czy może nadajniki Orange będą lepsze? Ktoś już to przetestował? :mrgreen:


Re: Telefony - Adis - 04-12-2011 00:48

No to nie wiem, co do Play to naprawdę nie mam powodów do narzekań. Tongue Miałem już każdą sieć, z tym że w Orange byłem ładnych parę lat wstecz jeszcze za czasów Idei, także ciężko o jakiekolwiek porównywania.