Redcafe.pl - Manchester United Forum
Wydarzenia w klubie z Old Trafford - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: We are United! (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Wydarzenia w klubie z Old Trafford (/showthread.php?tid=117)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford - panopticum - 23-12-2009 15:19

dende napisał(a):wyglądają na te pierwsze
A co na to wskazuje?


Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford - dende - 23-12-2009 15:32

trudno powiedzieć, ale nie sądzę żeby partnerka, któregoś z naszych zawodników spała zajebana? na ulicy


Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford - Chudy - 23-12-2009 17:43

To Anglia, tam jeśli chodzi o imprezy to wszystko jest możliwe.


Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford - fasol - 23-12-2009 18:11

Naniemu się nie dziwię, w gorszej formie nie będzie to sobie chlapnął. Big Grin Macheda też fifarafa, sodówka chyba mu do baniaczka uderzyła. Załatwił wygraną z AV w zeszłym sezonie i gwiazdor wielki. Za granie by się wziął bo w tym sezonie ilekroć się pojawiał na boisku to drewniany strasznie. Jamesa mogli na drzwiach ponieść - i zaśpiewać - Matthew James padł,cztery!!! Big Grin


Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford - paolo - 23-12-2009 18:15

No i szaleństwa na przyjęciu świątecznym przyćmiły odejście Alberta Scanlona, który należał do "Busby's Babes" i przeżył katastrofę lotniczą w Monachium. Już jakiś czas temu słyszałem o jego ciężkim stanie. Myślałem, że z tego wyjdzie, czekała nawet wywołana fotka na autograf. R.I.P.

Co do wybryków na imprezie, słyszałem że oprócz Machedy popalali sobie również Berbatov z Rooneyem.


Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford - mucha - 23-12-2009 18:43

Tu chyba raczej chodziło o dawne wybryki Rooneya i Berbatowa, którym też kiedyś zrobiono fotkę z fają.


Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford - dende - 23-12-2009 20:07

Chudy napisał(a):To Anglia, tam jeśli chodzi o imprezy to wszystko jest możliwe.

Nie wiem jak wygląda sprawa z imprezami w Anglii, ale jeśli któraś z WAGs leżałaby w takim stanie na ulicy, angielskie bulwarówki na pewno nie przepuściłyby okazji żeby o tym napisać


Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford - RedLucas - 23-12-2009 20:19

To się nieźle chłopaki zabawili. Jednak mi (zaraz po Jamesie) najbardziej chce się śmiać z Naniego. Widać, że facet już ma wszystkiego dość :lol: Gra mu nie idzie, Ferguson przestał w niego wierzyć, nic tylko się napić... Ale kto wie, może jak dostanie jeszcze jeden opierdol od Fergusona to zacznie grać, choć szczerze wielkich nadziei sobie nie robię Big Grin


Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford - matys - 23-12-2009 20:42

RedLucas napisał(a):Jednak mi (zaraz po Jamesie) najbardziej chce się śmiać z Naniego.
To się nie ma co śmiać, to trzeba współczuć. Mózg wielkości orzeszka ziemnego i efekt widać. Wróci pewnie do ligi portugalskiej, tam ponownie wzniesie się na international level, zgłoszą się po niego Hiszpanie/Włosi, pójdzie ponownie pokopać do lepszej ligi, gdzie ponownie przekona się jak mało umie, po czym wróci do Portugalii, gdzie razem z Ricardo Quaresmą będą robić super triki, dryblować i będą zajebiści. Powstanie też specjalny seriws naniquaresmatube.com gdzie dziennie będzie się pojawiać parę tysięcy nowych kompilacji, a żel będzie aż kipiał z monitora.

Rzekłem.


Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford - RedLucas - 23-12-2009 21:12

To był taki śmiech przez zażenowanie... Bo o tym jak ten facet marnuje/zmarnował dar do Boga, to można by książkę napisać.


Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford - panopticum - 24-12-2009 00:37

Jaki kurwa dar do boga?


Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford - matys - 24-12-2009 01:18

:lol:

Zamiast szybkiego mózgu/rozumu bozia dała mu szybkie nogi.

Właśnie mi się przypomniało, jak raz wkurwił Ferdinanda i go Ron obronił :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=XAFKjG54F6c

W 2:08 to jest, heh, by dostał gonga od Rio, to by nie było co zbierać.


Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford - RedLucas - 24-12-2009 09:09

pan_opticum napisał(a):Jaki kurwa dar do boga?

No nie powiesz, że facet talentu nie ma... A że wszystko rozgrywa się w głowie, to jego gra wygląda, jak wygląda. Aha, no chyba, że chodzi Ci o literówkę Wink


Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford - panopticum - 24-12-2009 10:31

No. Sorry, ale ogólnie stwierdzenie "dar od boga" mnie rozwala, a przy "darze do boga", już nie wytrzymałemWink.


Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford - paolo - 31-12-2009 23:59

Piłkarze Dekady w Manchesterze United (wg. manutd.com):

Piłkarz Dekady #1 - Ryan Giggs
Piłkarz Dekady #2 - Cristiano Ronaldo
Piłkarz Dekady #3 - Wayne Rooney
Piłkarz Dekady #4 - Paul Scholes
Piłkarz Dekady #5 - Roy Keane
Piłkarz Dekady #6 - Ruud van Nistelrooy
Piłkarz Dekady #7 - Rio Ferdinand
Piłkarz Dekady #8 - Gary Neville
Piłkarz Dekady #9 - Edwin van der Sar
Piłkarz Dekady #10 - Patrice Evra