Redcafe.pl - Manchester United Forum
Haxball Club Redcafe - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Reprezentacja Redcafe (/forumdisplay.php?fid=40)
+----- Wątek: Haxball Club Redcafe (/showthread.php?tid=1175)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Re: Haxball Club Redcafe - sebos_krk - 02-03-2012 18:48

Rox gra u Was i u nas czy "mie" się zdaje?

Intel napisał(a):ehaxball.tk nic o nas nie wie, co zastanawia, skoro mieliśmy zostać zgłoszeni przez Fosta
O ile mnie słuch nie mylił to Was skasowali stamtąd, bo nie każdy miał założone konto, ale liga się jeszcze nie zaczęła, więc miejsca chyba są.


Re: Haxball Club Redcafe - Intel - 02-03-2012 19:07

sebos_krk napisał(a):Rox gra u Was i u nas czy "mie" się zdaje?

Mie się zdaje, że toe się nie zdaje. Rox niecałe dwa tygodnie temu napisała nam, że w 3v3 gra z Wami, a z nami w 4v4. Planowałem to zweryfikować, ale że nie upolowałem jej dostępnej na GG (a wiem, że przesiaduje), to jeszcze nie wiem.

sebos_krk napisał(a):O ile mnie słuch nie mylił to Was skasowali stamtąd, bo nie każdy miał założone konto, ale liga się jeszcze nie zaczęła, więc miejsca chyba są.

Ta informacja jest ciekawa, więc dzięki Ci. Ale liga zaczęła się wczoraj - to raz. Dwa - 3v3 nigdy nie było naszą mocną stroną, najwyżej zgłosimy się na drugi sezon. Trzy - skoro wówczas nie każdy założył konto, czemu miałoby się tak stać teraz?


Re: Haxball Club Redcafe - Intel - 06-03-2012 19:17

OK, czas na nowe wieści.

Jako, że nie gramy turnieju 3v3 i mamy obecnie tylko jedne rozgrywki na głowie, postanowiłem zapisać nas do nowego turnieju - FifaGejming 4v4. Składu jeszcze nie ma, wszystko się dopiero robi, ale coś tam już wiemy. Mianowice: forma to liga + puchar - wpierw faza grupowa (4 grupy po 5 ekip), potem 2 najlepsze awansują do ćwierćfinałów. Wśród tej 20 znajdą się też my. Start rozgrywek zapowiadany jest na przyszły/jeszcze następny tydzień, na rozegranie 4 grupowych meczów mamy co najmniej 3 tygodnie czasu. Dostałem jednak zapewnienie od organizatora, że w razie czego termin może być wydłużony, bo gra się po to, żeby wyłonić najlepszego na boisku, a nie organizacyjnie. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

Jeżeli chodzi o sprawę Rox - na tę chwilę nie widzę powodu, by nie grała z nami w rozgrywkach, w których nie występuje w barwach NH. Oczywiście wszystko zależy od samej Roksany, ale póki jest z nią kontakt i deklaruje gotowość nie ma potrzeby robienia czegokolwiek z naszej strony. Jeżeli zaistnieje konflikt interesów pomiędzy NH a nami - wówczas się zastanowimy ponownie, teraz dajmy sprawie się rozwinąć.

I przypominam o środowym meczu w Warriors League! Termin raczej obowiązkowy - szczęśliwie skład będzie najprawdopodobniej kompletny.


Re: Haxball Club Redcafe - Intel - 17-03-2012 22:45

OK, powoli już rozjaśnia się sprawa FifaGejming. Póki co nic jeszcze nie gramy (za to szykują się kolejne mecze w Warriors League), ale są już pewne informacje - prosiłbym więc o odwiedzenie pierwszego postu tego tematu, tam znajdziecie kadrę i przydatne linki. Co nowego?

1. Adis, reprezentujący także kadrę ZaqHaxa, niestety nie będzie nas reprezentował w Gejming Cup. Kadra Zaq bowiem również do turnieju zrzeszającego polską elitę haxballa została zaproszona.
2. Starając się nieco zrekompensować tę stratę, do kadry dołączyłem dwóch nowych zawodników, którzy, jak mam nadzieję, będą w stanie wznieść na wyższy poziom naszą grę. Przed Państwem - Breakthru i sejman!
3. Jakiś grafik chętny w kadrze by się znalazł? Myślę, że wartałoby skonstruować nasze logo, zawierające pewne odwołanie (choć nie dokładną kopię) do będącego logiem forum diabełka. Poza tym, żeby się z Redcafe kojarzyło, żadnych ograniczeń nie narzucam. Ktoś chętny?
4. Standardowo przypominam, że hosty sam z siebie zazwyczaj zakładam w niedziele i środy. Jeśli ktoś chce takowe terminy zmienić - proszę bardzo, tylko sam z siebie na to nie wpadnę.

Wkrótce powinna nadejść kolejna porcja ogłoszeń, z nowymi terminami, drobnym przemeblowaniem w kadrze.


Re: Haxball Club Redcafe - Adis - 17-03-2012 23:55

[Obrazek: 23946961290720539727.png]
? Wink


Re: Haxball Club Redcafe - Intel - 28-03-2012 15:47

Czas na nową porcję wiadomości:
1. Turniej FifaGejming jeszcze nie ruszył, ale na dniach ma, tak więc proszę być gotowym na moje kolejne pytanie o wolne terminy w najbliższym czasie.
2. Dobrze się to rozłożyło w czasie - w tym tygodniu ukończymy zmagania w Warriors League. Ostatni mecz zagramy o 5. miejsce w rozgrywkach - remis lub wygrana z Polish Barca Team dadzą nam właśnie tę pozycję, porażka zaś spowoduje, że wylądujemy oczko niżej. Przypominam, że w przedsezonowych typach umieszczano nas na miejscu siódmym, więc, dodając do tego osłabienie w postaci odejścia Fostera, sezon można uznać za udany.
3. Po dzisiejszym sparingu z racji meczu Barca - Milan wiele się nie spodziewam, tak więc proszę każdego, by w miarę możliwości pojawił się jutro przed 20:45 na założonym przeze mnie hoście. Pogramy chociaż tę odrobinę.


Re: Haxball Club Redcafe - Intel - 29-03-2012 21:00

I cóż, przegraliśmy. Szkoda, bo wszystkie (a na pewno ostatnie 3) straciliśmy w sposób frajerski, jedną z powodu lagu mat.ki. Mecz był wyrównany i gra na pewno była lepsza niż wynik. Porażka 4:1 nie wskazywałaby pozytywów, ale mieliśmy takie okresy w grze, kiedy mimo absencji Adisa czy Wroga spokojnie klepaliśmy przed bramką i tylko megafart chronił ich przed utratą bramki. Szkoda tego meczu, bo remis będący na wyciągnięcie ręki dałby miejsce wyżej w tabeli, ale i tak z całej ligi jestem zadowolony, jak na panujące weń zawirowania. Miejmy nadzieję, że już za niedługo rozpoczynający się turniej wypadnie znacznie lepiej.

<a class="postlink" href="http://www.haxballtube.com/watch/ae946df1">http://www.haxballtube.com/watch/ae946df1</a>


Re: Haxball Club Redcafe - Intel - 03-04-2012 16:31

Dniem jutrzejszym rozpocznie się Gejming Cup. W niedzielnym losowaniu trafiliśmy na WHF, HTML Blue, HBAL Black i Fcinter.pl. Czy mamy szanse? Jeżeli zagramy na maksa, jak najbardziej możemy awansować, wierzę w nas.

Jako, że terminy gonią - na 4 mecze mamy 17 dni, od 4. do 22. kwietnia, musimy się sprężyć. Jakie terminy?
- środa, 4.04 - sparing,
- 5.04 - 9.04: przerwa świąteczna,
- 10.04 - 12.04 - mecz 1. kolejki i sparing,
- 13.04 - 15.04 - mecz 2. kolejki,
- 16.04 - 19.04 - mecz 3. kolejki i sparing,
- 20.04 - 22.04 - mecz 4. kolejki.

Na razie tyle, o szczegółach przez święta będę informował Was osobiście.


Re: Haxball Club Redcafe - RedLucas - 12-04-2012 20:51

Gratuluję Rox, zachowałaś się, jak rozkapryszone, obrażone dziecko.


Re: Haxball Club Redcafe - Intel - 12-04-2012 20:59

Spuszczę na jej postawę zasłonę milczenia. Dodatkowo, odchodzi z kadry - cóż, nie będę tęsknił w takim razie.

A co do meczu - jeżeli w takim stylu odpadniemy z całego Gejming Cup, rozwiązuję kadrę Redcafe. Kto będzie chciał - może założyć nową, może dołączyć do NH. Funkcjonowania tej kadry jako dostarczyciela punktów nie przyjmuję do wiadomości i dopóki haxballowa śmietanka forumowa nie zbierze się w jednej drużynie, za kotary RC wychodzić nie będę.


Re: Haxball Club Redcafe - robaldo - 12-04-2012 21:11

I to by było na tyle Haxballa w historii Redcafe :|


Re: Haxball Club Redcafe - Adis - 12-04-2012 21:42

Czyli można zamknąć dział?


Re: Haxball Club Redcafe - kojot - 12-04-2012 21:51

Hax miał dzielić, a nie łączyć! Lepiej pograć na publiku bez spiny Smile .


Re: Haxball Club Redcafe - Angelito - 13-04-2012 15:35

robaldo napisał(a):I to by było na tyle Haxballa w historii Redcafe :|

Ja przesłałem pierwszego linka do haxa to teraz oficjalnie zamykam ten piękny dział ;]
[Obrazek: 3338595-rusty-stara-k--dka-na-drewniany-p-ot.jpg]

26.12.2010 - 13.04.2012 [*]


Re: Haxball Club Redcafe - Intel - 15-04-2012 20:56

Jeszcze kadra nie umarła...

1. Dobry mecz dziś z naszej strony, w końcu w pełnym składzie. Szkoda pecha i indywidualnego błędu - odrobina szczęścia i to my wygralibyśmy 2:1. Tak czy siak, było dobrze i wierzę, że trochę się zgramy i jeszcze pourywamy nieco punktów najlepszym. Jeszcze mały progres i chyba porzucę pomysł likwidacji kadry. Smile
2. Witam nowego kolegę, Ruuda! Brakowało nam możliwości w ataku (sorry Redziu Tongue ), głównie za sprawą odejścia Adisa. Problem się właśnie rozwiązał. Teraz czekamy na debiutancką bramkę w nowych barwach...
3. Może tak pójść za ciosem i stworzyć ostatnią, wielką kadrę Redcafe? NH się rozpadło, o zbudowanym na jego podwalinach teamie nic nie słychać, więc... Kto jest za?