Redcafe.pl - Manchester United Forum
EURO 2012 - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Euro 2012 (/forumdisplay.php?fid=52)
+---- Wątek: EURO 2012 (/showthread.php?tid=120)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Re: EURO 2012 - atenats - 25-05-2012 07:06

Kompletna bzdura. Kiedy to było pisane? W 2010 roku? Stadion dopiero budowany? A jeszcze ten tekst: "najlepszy stadion w Polsce, czyli poznańskiego Lecha". No śmiech na sali.


Re: EURO 2012 - Hubson - 25-05-2012 13:13

No więc pytam to oficjalne jest czy nie??


Re: EURO 2012 - sebos_krk - 25-05-2012 13:58

<a class="postlink" href="http://pl.uefa.com/uefaeuro/season=2012/matches/index.html">http://pl.uefa.com/uefaeuro/season=2012 ... index.html</a>


Re: EURO 2012 - Kosma - 25-05-2012 14:08

Hubercik napisał(a):No więc pytam to oficjalne jest czy nie??

[Obrazek: face1292188682bywiltedr.png]


Re: EURO 2012 - Hubson - 25-05-2012 18:59

Dzięki sebos, za jedyną konkretną odpowiedź.


Re: EURO 2012 - robaldo - 27-05-2012 22:03

Nie wiem jak Wy, ale ja już się nie mogę doczekać :-D


Re: EURO 2012 - robaldo - 28-05-2012 13:42

Cytat:Były reprezentant Anglii Sol Campbell powiedział w popularnym programie BBC - Panoramie - by kibice nie przyjeżdżali na Euro 2012, bo... mogą wrócić w trumnach, a Polska i Ukraina nie powinny w ogóle organizować mistrzostw Europy, gdyż na to nie zasługują.

To kolejne mocne stanowisko wygłoszone w angielskich mediach, a odnoszące się do problemu rasizmu i agresji z tym związanej głównie na Ukrainie, ale również w Polsce.

- Zostańcie w domu, oglądajcie w TV. Nawet nie próbujcie ryzykować... ponieważ możecie wrócić w trumnie - powiedział były piłkarz Tottenhamu i Arsenalu, który przygotowywał się z angielską kadrą do sześciu wielkich turniejów i ma w reprezentacji 73 rozegrane spotkania.

Słowa te były szeroko cytowane w wielu poniedziałkowych gazetach na Wyspach. Wcześniej podobnie zareagowano, gdy najpierw rodziny piłkarzy Theo Walcotta i Aleksa Oxlade'a-Chamberlaina, ogłosiły, że nie zamierzając towarzyszyć drużynie narodowej podczas turnieju właśnie ze względu możliwych aktów agresji na tle rasowym.

BBC zamierza opublikować w poniedziałek dokument dotyczący problemu rasizmu w krajach gospodarzach Euro 2012. Temat ten często jest podejmowany przez zachodnie media w kontekście zbliżających się mistrzostw Europy. Informowaliśmy o tym w kwietniu ubiegłego roku.

Dokument BBC zawiera zdjęcia salutujących nazistów, obrażających czarnoskórych piłkarzy w różny sposób. Pojawią się również przykłady wznoszenia antysemickich okrzyków i fragment pobicia studentów z Azji na stadionie Metalista Charków, gdzie zostaną rozegrane trzy grupowe mecze. Tydzień temu telewizja Sky wyemitowała podobny materiał.

Campbell dodał, że UEFA nie powinna umożliwić Polsce i Ukrainie organizacji mistrzostw Europy.

- Myślę, że to zły wybór. Powinni powiedzieć, że jeśli chcecie ten turniej, to najpierw powinniście rozwiązać swoje problemy. Nie powinniście nigdy otrzymać takiego turnieju, chyba, że pokażecie, że rozwiązaliście swoje problemy. Nie zasługujecie na tak prestiżowe turnieje w swoim kraju - przekonywał.

Tydzień temu prezydent UEFA Michel Platini optymistycznie wypowiadał się na temat ME i wyrażał nadzieję, że nie dojdzie do aktów rasizmu, ale dodał, że jest bezsilny w tej materii, bo samodzielnie nic nie zrobi.

- Wierzę, że turniej odniesie sukces i ufam fanom, że będę się zachowywać, ale zobaczymy, jak będzie - stwierdził.
eurosport.pl

Szkoda komentować :roll: , ale mimo wszystko podrzucam.


Re: EURO 2012 - samcro - 28-05-2012 14:42

Jak mógł tak powiedzieć. Pieprzony murzyn bez szkoły...


Re: EURO 2012 - robaldo - 28-05-2012 14:47

Czyli może jednak miał rację... :|


Re: EURO 2012 - samcro - 28-05-2012 16:06

To był żarcik Big Grin nie załapałeś;P


Re: EURO 2012 - Hubson - 28-05-2012 16:07

To ironia. Takie słowa przed samymi mistrzostwami to dolewanie oliwy do ognia.

Było podjąć ten temat dużo wcześniej lub nie odzywać się w ogóle i wyciągać ewentualne wnioski po turnieju.


Re: EURO 2012 - Kosma - 28-05-2012 16:32

Te skurwiele podkręciły mnie dziś wybitnie. Nie wiem, kto za tym stoi - uefa, polskie ministerstwo, brytyjskie ministerstwo, jakieś kurwy z kolorowej poległej czy innego nigdy więcej po polskiej czy brytyjskiej stronie czy wszyscy po trochu. Grrrrr!!! I mówią to ludzie, których kapitanem (czy tam vice) jest gość z aktualnymi zarzutami o rasizm!! Tfu!


Re: EURO 2012 - Tomassen - 28-05-2012 21:08

Ciekaw jestem, ile razy Campbell był w Polsce albo na Ukrainie. Nie licząc meczów, bo wtedy to widzi tylko autokar, stadion i hotel. Był w dupie, a nie w lesie i widział gówno, a nie wilka.


Re: EURO 2012 - robaldo - 28-05-2012 22:52

Cytat:Mecze reprezentacji Polski - Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak
Mecze w "polskiej" grupie - Jacek Laskowski, Mirosław Trzeciak
Mecze rozgrywane w Polsce - Szpakowski, Laskowski, Juskowiak, Trzeciak
Mecze w Doniecku - Maciej Iwański, Rafał Ulatowski
Mecze w Charkowie - Tomasz Jasina, Radosław Gilewicz
Mecze we Lwowie - Michał Zawacki, Marcin Żewłakow
Mecze w Kijowie - Jacek Jońca, Jacek Zieliński
Finał - Dariusz Szpakowski

futbolnews.pl

Rozpiska komentatorów jak dla mnie wypada korzystnie. Cieszy powrót Laskowskiego do TVP, no i dwa mecze Anglików komentować będzie Iwański, więc też przyzwoicie Smile


Re: EURO 2012 - El Polako - 29-05-2012 19:01

A w studiu nieoceniony ekspert i analityk Jacek Gmoch <hahaha>
Szkoda że żadnego z meczów nie komentuje Andrzej Strejlau który wg mnie jest jednym z najlepszych komentatorów jakich słyszałem.